Цифровий диктофон Xiaomi Sogou Smart Recorder C1 Pro

Два цифрових високочутливих мікрофона

Цифровий диктофон AI C1 Pro оснащений 2 високочутливими цифровими мікрофонами, що утворюють подвійний мікрофонний масив, який забезпечує точне захоплення і відновлення звуку. Потім за допомогою власного алгоритму цифрового шумозаглушення AI SmartVoice, розробленого компанією Sogou, виконується оптимізація декількох шумів для різних сценаріїв, що може ефективно підвищити точність запису та транскрипції.

Автоматичне балансування гучності

У той же час, відповідно до технології AGC, він також може автоматично балансувати гучність, роблячи її налаштування більш чіткими і точними при прослуховуванні.

Перетворення голосу в текст

Крім того, цифровий диктофон може в режимі реального часу перетворити голос в текст. Завдяки ефективності алгоритму точність перетворення голосу в текст може досягати 97%.

Він також надає такі функції, як автоматична сегментація, фільтрація слів частинок і повторюваних слів. Ці функції роблять диктофон не тільки простим інструментом для перетворення мови в текст, а й стають «особистим помічником», здатним до самообробки тексту, тим самим покращуючи роботу користувача та ефективність спілкування.

Переклад з китайської на англійську. До 10 годин безперервної роботи.

Sogou AI-рекордер C1 Pro також підтримує переклад в реальному часі з китайської на англійську і швидку передачу аудіозаписів по Wi-Fi. Крім того, Sogou AI рекордер C1 Pro може працювати до 40 днів в режимі очікування і до 10 годин в режимі активного використання.

2 способи зберігання інформації

Крім специфікації внутрішньої пам'яті на 32 ГБ, він також підтримує збереження даних в хмарному сховищі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Цифровий диктофон
Бренд: Sogou
Модель: C1 Pro
Мікрофон: Два цифрових високочутливих мікрофона
Вбудована пам'ять: 32 ГБ (до 210 годин запису)
Спосіб підключення: Wi-Fi
Додаткові функції: Перекладач
Розмір: 57.2 x 19.9 x 10.8 мм
Вага: 18 г
Колір: Синій