Цифровий диктофон Xiaomi Sogou Smart Recorder C1

  • Синій
  • 24 місяця

Кишеньковий перекладач Sogou

Sogou Smart Recorder C1 включає в себе портативний пристрій запису голосу Bluetooth LE і додаток-партнер для смартфонів, яке підтримує бездротовий запис, транскрипцію високої чіткості та одночасний переклад живих розмов.

Високоточне розпізнавання

Пристрій оснащений цифровим високочутливим мікрофоном і використовує фірмовий алгоритм Sogou «SmartVoice» для цифрового шумозаглушення та високоточного розпізнавання людського голосу.

Стабільне з'єднання зі смартфоном

SoC Nordic nRF52810 забезпечує бездротовий зв'язок Bluetooth LE між Sogou Smart Recorder і смартфоном Bluetooth 4.0 (і більш пізніми версіями), що дозволяє передавати записані мовні дані з малою затримкою на смартфон і безперервно перетворювати в текст додатком «Sogou Recorder».

У той же час, файли можуть бути переведені з китайської на англійську або навпаки за допомогою прикладного програмного забезпечення для перекладу Sogou. З додатку голосові записи та файли перетворюються в текст, відправляються в хмару, де їх можна скачати.

До 16 годин безперервної роботи

Батарея Sogou Smart Recorder забезпечує до 20 днів в режимі очікування і до 16 годин роботи в режимі безперервного запису.

Якісна начинка

Багатопротокольна SoC Nordic nRF52810 поєднує в собі 32-бітний процесор Arm® Cortex® M4 з тактовою частотою 64 МГц і зниженим енергоспоживанням.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Цифровий диктофон
Бренд: Sogou
Модель: C18D
Мікрофон: Цифровий високочутливий мікрофон
Формат запису: MP3
Вбудована пам'ять: 16G
Ємність акумулятора: 300 мАг
Спосіб підключення: Bluetooth
Додаткові функції: Перекладач
Колір: Синій
Вага: 17 г
Розмір: 62 x 18 x 15 мм