Ультрафіолетова лампа Xiaomi Xiaoda Black

Новий коронавірус чутливий до ультрафіолетових променів

Національна комісія з охорони здоров'я і Державне управління традиційної китайської медицини опублікували «Програму діагностики і лікування нової пневмонії, викликаної коронавірусом», в якій йдеться про те, що новий коронавірус чутливий до ультрафіолетового випромінювання.

При опроміненні мікроорганізмів в ультрафіолетовій смузі з ДНК (дезоксирибонуклеїнова кислота) і РНК (рибонуклеїнова кислота) бактерій і вірусів руйнуються, а бактерії та віруси втрачають свою життєздатність і репродуктивну здатність, тим самим досягаючи ефекту дезінфекції та стерилізації.

Стерилізація ультрафіолетовим випромінюванням

Лампа Xiaoda вивільняє 254 нм ультрафіолетові промені, фізично руйнує молекулярну структуру ДНК і РНК бактерій, не дозволяє бактеріям розвивати стійкість, забезпечуючи ефективний та безпечний ефект стерилізації.

Подвійний захист

Для захисту людського тіла від ультрафіолетового випромінювання спеціально розроблений подвійний захист із затримкою включення 30 секунд і пристроєм для індукції людського тіла.

Після включення, стерилізація почнеться автоматично з затримкою в 30 секунд. При наближенні до людського тіла в межах 5 метрів світло негайно вимкнеться, щоб зупинити стерилізацію.

Після того, як людина піде, стерилізація почтнеться через 20 секунд і триватиме до закінчення часу стерилізації.

Дезінфекція з трьома часовими блоками

З трьома варіантами 30 хвилин / 60 хвилин / 90 хвилин ви можете вибрати час дезінфекції відповідно до ваших потреб і складністю середовища, щоб досягти кращого ефекту дезінфекції.

Рекомендації

  1. При використанні УФ-дезінфекційної лампи Xiaoda люди не повинні знаходиться поруч з нею і не повинні дивитися прямо на джерело світла. Ця лампа починає дезінфекцію через 30 секунд після включення і гасне після закінчення часу дезінфекції.
  2. Натисніть і утримуйте кнопку протягом 3 секунд, щоб увійти в стан включення живлення. За замовчуванням тривалість дезінфекції становить 30 хвилин.
  3. Через 30 секунд лампа автоматично загориться. Протягом цього часу ви повинні залишити приміщення, щоб уникнути попадання прямого світла від лампи.
  4. У різних умовах застосування ефективна зона дезінфекції буде різною: чим більше відкрите середовище, тим більше ефективна площа дезінфекції.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ультрафіолетова лампа
Бренд: Xiaoda
Номінальна напруга: 220 В / 50 Гц
Номінальна потужність: 36 Вт
Область використання: В межах 40 м²
Метод управління: Сенсорний
Розмір: 63.2 x 142.2 мм