Ультразвуковий очищувач шкіри Xiaomi WellSkins Ultrasonic Skin Scrubber (WX-CJ101)

Глибоке очищення шкіри з WellSkins

При щоденному догляді за шкірою важливо очищати її. У косметичному інструменті WellSkins, використовується ультразвукова технологія для глибокого очищення та підтяжки шкіри.

Складна технологія двотональної пульсації

Композитна вертикальна та горизонтальна двотональна хвиля з частотою 25 Гц використовується для очищення пор шкіри за допомогою ультразвукового вібраційного розпилення, яке не пошкоджує шкіру.

Мікроструми EMS стимулють рух клітин

Активувавши в WellSkins режим підтяжки шкіри, мікроструми EMS стимулють глибокі м'язові рухи, відновлюють колагенові тканини.

Мікроструми EMS поєднує в собі низько-, середньо- і високочастотні струми та електропорацію одночасно, що в поєднанні з активними засобами, сприяє досягненню різних естетичних цілей: дренажу, ліфтингу, тонізації.

Іонно-імплантована поживна есенція

Завдяки руху позитивних і негативних іонів поживні речовини, що містяться в щоденних зволожуючих засобах по догляду за шкірою, повністю вбираються в основу шкіри, і ефект посилюється.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ультразвуковий очищувач шкіри
Бренд: WellSkins
Модель: WX-CJ101
Номінальна напруга: 3.7 В
Номінальний струм: 0.55 А
Номінальна потужність: 2 Вт
Розмір: 165.7 x 49 x 24 мм
Вага: 184 г
Комплектація: Ультразвуковий очищувач шкіри, підставка, силіконова насадка-щітка, зарядний пристрій, гарантійний талон, інструкція