Розумна кришка для унітаза Xiaomi TINYMU Smart Toilet Seat White

Розумна кришка-біде для унітазу подбає про вашу щоденну гігієну. Вона самостійно підігріває воду до комфортної температури і підтримує стабільний напір при омиванні. Сидіння з підігрівом дозволить відчувати комфорт навіть холодним зимовим ранком.

Інтимна гігієна для жінок

Кришка-біде вирішує питання інтимної гігієни для жінок, забезпечуючи чистоту і свіжість навіть у критичні дні. При використанні функції жіночого ополіскування використовується спеціальна насадка, що зменшує силу потоку води

Самоочищення і дезінфекція

Для підтримки чистоти в кришці використовується система самоочищення, що включає промивання насадок та кришки, яке змиває до 99% всіх бактерій і яєць глистів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Розумна кришка для унітазу TINYMU Smart Toilet Seat White

Розумна кришка-біде для унітазу призначена для гігієнічного догляду після природних відправлень. За допомогою керамічної проточної системи водонагріву вона підігріває воду до комфортної температури і підтримує стабільний напір. Така система дозволяє позбутися від розвитку бактерій або перепадів температури води.

xiaomi-smartmi-Smart-Toilet-Cover-White

Комфорт і чистота

Ополіскування з функцією контрастного масажу

Розумна кришка-біде для унітазу допоможе вам поєднати зручність з чистотою, забезпечуючи контрастний масаж, який покращує місцевий кровообіг механічним струменем води і різкою зміною температури води в 3-х режимах. Почергове ополіскування холодною і гарячою водою розслабляє омивані ділянки тіла і попереджає розвиток запалення.

xiaomi-TINYMU-Smart-Toilet-Cover-White

Інтимна гігієна для жінок

Ніжне ополіскування інтимних зон

Кришка-біде вирішує питання інтимної гігієни для жінок, забезпечуючи чистоту і свіжість навіть у критичні дні. При використанні функції жіночого ополіскування використовується спеціальна насадка, що зменшує силу потоку води. При цьому  температура, тиск і напрям струменів води можуть бути відрегульовані.

xiaomi-smartmi-Smart-Toilet-Cover-White

Бавовняний фільтр

Захист внутрішніх деталей біде

Для того, щоб захистити механізм кришки біде від забруднень у воді, які можуть призвести до поломки, розробники передбачили бавовняний фільтр. Він захищає воду від піску, бруду, суспензій,  роблячи її чистою і комфортною.

xiaomi-TINYMU-Smart-Toilet-Cover-White

Управління зі смартфона

Задавайте режими роботи з мобільного додатку

Керуйте режимами роботи, а також сценаріями нагріву води і сидушки для кожного члена сім'ї, щоб зробити користування кришкою максимально зручною. З додатку також можна відстежувати ступінь забрудненості фільтра, а також аналізувати дані смарт-діагностики кришки. Розумна кришка може "впізнавати" членів сім'ї по смарт-браслету, включаючи потрібний саме йому сценарій роботи.

xiaomi-TINYMU-Smart-Toilet-Seat-White

Підігрів сидіння

Комфорт навіть в холодну погоду

Взимку туалет є однією з найхолодніших кімнат, тому в конструкції розумною кришки-біде є система підігріву сидіння, завдяки якій дотик до неї буде приємним і ніжним. Ви можете виставити приємну саме для вас температуру сидіння, а вбудовані датчики забезпечать захист від опіків.

xiaomi-smartmi-Smart-Toilet-Cover-White

Зрозуміла панель управління

Інтуїтивно зрозуміле управління кришкою

Для того, щоб управління кришкою було інтуїтивно зрозумілим, панель управління створена максимально простою і легкою. При цьому всі необхідні функції завжди будуть у вас під рукою.

xiaomi-smartmi-Smart-Toilet-Cover-White

Водонепроникність IPX4

Надійний захист електроніки від води і бризок

Для захисту електронних компонентів пристрою кришка має рівень захисту корпусу IPX4, що робить її невразливою для бризок і цівок води.

xiaomi-smartmi-Smart-Toilet-Cover-White

Мікроліфт

Плавне опускання кришки

Для того, щоб кришка опускалася плавно, вона обладнана мікроліфтом, який робить опускання безшумним і легким.

xiaomi-smartmi-Smart-Toilet-Cover-White

Назва: Розумна кришка для унітазу TINYMU Smart Toilet Seat White (ZWC1647-A01)
Бренд: TINYMU
Розміри: 535х210х620 мм
Маса: 6 кг
Температура води: 5 - 35 °С
Температура підігрітої води: 35 - 39 °С, 3 рівня підігріву
Температура підігріву сидіння: 31 - 39 °С, 3 рівня підігріву
Датчики: Датчик присутності, датчик температури
Рівень шуму: 52 дБ
Тиск води: 0.1 МПа - 0.75 МПа
Захист від води: IPX4
Бездротовий зв'язок: Wi-Fi 2.4 ГГц, IEEE 802.11b/g/n
Додатково: Ідентифікація користувача смарт-браслетів
Автоматичне підсвічування
Потужність: 1010 Вт
Монтажні розміри: