Розумна напувалка для тварин Xiaomi Petoneer Smart Water Dispenser (FSW030-M)

  • 12 місяців

Доставка

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Xiaomi Petoneer Smart Water Dispenser (FSW030-M) - автоматичний дозатор води для котів та собак із багатоступеневою системою фільтрації. Об'єм внутрішнього контейнера складає 1.9 л. Працює з програмою Mi Home.

З турботою про здоров'я
Через низьку якість води у тварин можуть виникнути проблеми із травленням, яких можна запобігти, якщо вчасно про це подбати.

Втома спраги з комфортом
Petoneer Smart Water Dispenser (FSW030-M) забезпечує постійну циркуляцію води в поїльній поверхні, що створює у вихованця відчуття природної водойми і дозволяє вгамовувати спрагу з особливою насолодою. Об'єм пристрою складає 1.9 л.

Система фільтрації води
Для покращення якості води та її смаку в розумний дозатор встановлено багатоступінчасту систему фільтрації, яка затримує дрібні частинки, волосся, залишковий хлор, іони важких металів та інші забруднюючі елементи.

Конструкція
Продумана конструкція напувалки виключає небезпеку ураження електричним струмом, що особливо важливо для пристроїв, що контактують з водою.

Дизайн
Розумна напувалка виконана з міцного ABS-пластику і має сучасний мінімалістичний дизайн, який дозволяє пристрою вписатися в будь-який інтер'єр. Поїльна поверхня зроблена прозорою, що не тільки покращує зовнішній вигляд пристрою, а й полегшує контроль чистоти.

Потужний
Насос потужністю 5V споживає мало електрики, а звук під час роботи складає лише 40 дБ.

Управління зі смартфона
Розумну напувалку для кішок і собак Petoneer Smart Water Dispenser (FSW030-M) можна підключити до смартфону через програму MiHome і віддалено здійснювати керування. Підключення здійснюється за допомогою Wi-Fi з'єднання.

Тип Поїлки
Бренд: PETONEER
Мобільний додаток Mi Home
Розміри 180 x 175 x 147 мм
Призначення Для кішок, Для собак, Універсальні
Виробник Petoneer
Матеріал Пластик
Об `єм 1.9 л
Країна реєстрації бренду Китай
Інтерфейс Wi-Fi
Країна-виробник товару Китай
Додаткові можливості Управління з мобільного додаток
Артикул FSW030-M
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати