Розумний годинник Kieslect Smart Watch K11 Black

  • Чорний
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Kieslect K11 елегантний розумний годинник з матового металу. Пристрій підтримує 20 спортивних режимів та моніторинг базових показників, таких як сон, рівень кисню в крові та ЧСС. Додатково годинник підтримує регулювання музики, сповіщення про вхідні дзвінки і пошук телефону. Kieslect K11 отримали акумулятор на 330 мАч та автономність до 7 днів при звичайному використанні та до 40 днів у режимі очікування.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Тонкий, вишуканий корпус

Kieslect K11 виготовлені з матового металу. Модель отримала Ultra Amoled дисплей з роздільною здатністю 454×454 пікселів. Такий розмір дисплея досить зручний для навігації в меню, перегляду повідомлень та іншої інформації на годиннику. Також реалізовано підтримку функції Always-on Display, яка на постійній основі відображає час на дисплеї. Тепер не потрібно щоразу чекати, поки загориться екран, щоб побачити котра година.

Kieslect K11 завжди на дісплеї

Супер автономність

Модель отримала вбудований акумулятор на 330 мАг. На додаток до функції Always-on Display, яка суттєво економить витрати енергії, автономність пристрою становить від 5 до 7 днів (при звичайному використанні) і до 40 днів у режимі очікування.

Kieslect K11

Спортивні режими та моніторинг показників

Як і належить спортивному годиннику, Kieslect K11 підтримують 20 спортивних режимів. Відстежуйте тренування ще ефективніше та ведіть облік вашого прогресу. Додатково годинник відстежує сон, його якість і аналізує фазу сну, надаючи користувачеві звіт.

Kieslect K11 моніторинг сну

Підтримується також моніторинг серцевого ритму, у разі фіксації ЧСС, які виходять за рівень норми, користувач отримає повідомлення. Також годинник вміє моніторити рівень кисню в крові.

Kieslect K11 вимірювання кисню в крові

Вологозахист IP68

Годинники Kieslect K11 стійкі до дії вологи, поту. Можна мити руки, не боячись, що волога потрапить на годинник.

Але не рекомендується використовувати годинник під час плавання в басейні, заняття серфінгом і в сауні.

Тип :

Розумний годинник

Бренд: Kieslect
Модель :

K11

Дисплей:

1,39 дюймів

Ultra Amoled

454*454 пікселів

Вологозахист:

IP68

Моніторинг показників здоров'я:

ЧСС, Сон, Кроки, Кисень в крові

Датчики руху:

Акселерометр, Гіроскоп

Підключення :

Bluetooth 5.0

Підтримувані мови:

Англійська, Китайська (спрощена, традиційна), Корейська, Японська, Німецька, Іспанська, Французька, Італійська, Португальська, Арабська, Хінді, Польська, Російська, Німецька, Турецька, Індонезійська, Чеська.

Розміри:

45,7×10,7 мм

Розмір ремінця:

22 мм

Кнопки:

2

Вага:

54 г

Режим очікування:

40 днів

Заряджання:

Магнітна

Колір:

Чорний