Розумний годинник Kieslect Smart Watch KR Black

  • Чорний
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Kieslect KR розумний годинник у вишуканому дизайні. Модель відстежує усі необхідні показники здоров’я, підтримує 70 варіантів тренувань. Найголовніша функція — підтримка телефонних дзвінків. Тепер користувач може приймати та проводити дзвінки використовуючи годинник, якщо немає можливості прийняти його з телефону. Годинник отримав екран на 1.32 дюйми. Також доступні ігри та музичний плеєр.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Яскравий дисплей та потужний процесор

Kieslect KR — вишуканий смарт-годинник забезпечує яскраве і плавне зображення. Модель отримала Semi-AMOLED дисплей на 1.32 дюйми. Годинник також підтримує ігри, і є можливість встановити захист паролем. За роботу годинника відповідає процесор Core Calling Chip 2-в-1 третього покоління, який забезпечує на 30% менше енергоспоживання. Користувачеві також доступні різні варіанти циферблатів, які можна завантажити з галереї.

Kieslect KR заставки

Приймайте телефонні дзвінки за допомогою годинника

Коли телефонний дзвінок надходить несподівано, а взяти телефон для відповіді немає можливості, можна використовувати Kieslect KR. Завдяки вбудованому чіпу, мікрофону та динаміку можна здійснювати розмову з використанням годинника. Достатньо підключити смарт-годинник до телефону, використовуючи Bluetooth і ви більше не пропускатимете важливі дзвінки і завжди будете на зв’язку.

Трекінг тренувань та важливих показників

Kieslect KR підтримує 70 спортивних режимів, що включають як професійні види спорту, так і щоденні активності. Додатково до цього годинник відстежує важливі показники здоров’я. Модель проводить цілодобовий моніторинг сну та надає докладні звіти про фази сну та його якість. Також паралельно відбувається постійний вимір рівня кисню у крові та рівня стресу. Не менш важливим є відстеження ЧСС завдяки вбудованому датчику PPG. Якщо буде зафіксований серцевий ритм вище за норму — користувач отримає повідомлення.

Kieslect KR моніторинг

Багатофункціональний пристрій

На додаток до підтримки телефонних розмов, трекінгу тренувань та базових показників, годинник Kieslect KR отримав багато інших цікавих функцій. Є система сповіщень про повідомлення та справи, нагадування про розминку, секундомір, пошук телефону, ліхтарик, прогноз погоди, будильник та таймер.

Kieslect KR  ігри
Тип :

Розумний годинник

Бренд: Kieslect
Модель :

KR

Дисплей:

1,32 дюймів

Semi-Amoled

360*360 пікселів

Вологозахист:

IP68

Моніторинг показників здоров'я:

Дихальне тренування, стрес-тест, емоційний тест, монітор сну, монітор SpO₂, монітор серцевого ритму, підрахунок кроків, підрахунок калорій.

Додаткові функції:

Телефонні дзвінки по Bluetooth, музичний програвач, розумний голосовий помічник, захист паролем, вбудовані ігри.

Спортивні режими:

Ходьба, біг, біг в приміщенні, їзда на велосипеді, альпінізм, спінінг, йога, стрибки зі скакалкою, гімнастика, стрибки, бадмінтон, настільний теніс, футбол, баскетбол, скейт, теніс, , безкоштовні тренування та т. д.

Підтримувані мови:

Англійська (за замовчуванням), спрощена китайська, традиційна китайська, корейська, японська, німецька, іспанська, французька, італійська, португальська, арабська, хінді, польська, російська, голландська, турецька, індонезійська, чеська

Акумулятор:

280 мАг

Час роботи:

До 3 днів (типічний сценарій використання)

До 2 днів (інтенсивне використання)

До 9 днів (режим енергозбереження)

Розміри:

45,7×12,1 мм

Кнопки:

2

Час заряджання:

Приблизно 2 години

Заряджання:

Магнітна

Колір:

Чорний