Розумний аналізатор ґрунту Xiaomi Smart Flower and Plant Monitor (HHCCJCY01HHCC)

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Навчіться розуміти мову квітів

  • Точний моніторинг: вологість, ґрунт, світло, температура
  • Хмара бази даних
  • Зв'язок через Bluetooth

Тепер Ви зможете розуміти, що потрібне вашим рослинам. Smart Flower and Plant Monitor – це пристрій, який допоможе Вам розуміти їхні потреби. Ви зможете просто простежувати рівень вологи, освітлення, температуру. Тепер забезпечити ретельний догляд рослин стало просто. У процесі фотосинтезу вашим улюбленим квітам необхідна вода та цілющі речовини, а також правильне світло та температура. Ви впевнені, що ви створили всі необхідні умови? Незважаючи на те, що сонце, здається, завжди однаково світить нам, для рослин дуже важливо дотримуватися правильної кількості ультрафіолетових променів.

Точні відомості
Професійні технології дозволять вам переглядати важливі характеристики середовища: вбудований термочутливий елемент також подбає про те, щоб ви могли знати, чи достатньо добре почуваються рослини. Також завдяки розумній технології, ви зможете порівнювати покращені або погіршилися умови. Якщо ви працюєте, кожен день з 9 до 18 і тому не можете проконтролювати стан ваших улюблених кольорів, тоді будьте впевнені, що Smart Flower and Plant Monitor (Huahuacaocao) точно стане вам у нагоді. Він надсилатиме вам відомості, і надсилатиме поради про догляд за вашим зимовим садом або маленькою квіткою. Тепер ви можете бути спокійним.

Датчик вологості та швидкий аналіз вологості ґрунту
Будь-якої хвилини ви можете отримати швидку відповідь від Smart Flower and Plant Monitor (Huahuacaocao) про стан умов, в яких знаходяться ваші рослини.
Чорна частина зонда вставляється в горщик, там простежується вологість ґрунту. Крапки у відсотковому співвідношенні будуть висвічуватись на вашому смартфоні завдяки додатку. Ви зможете порівняти потреби різних рослин.

Милуватися квітами
Часто буває так, що бутону так і не судилося розкритися. І це один із найбільш неприємних моментів для садівника. Але завдяки Smart Flower and Plant Monitor Ви зможете контролювати потік світла та його кількість, яка потрапляє на рослину.

Точне відстеження живильних речовин
Розумний зонд зможе також повідати вам, скільки якісних та живильних речовин знаходиться у ґрунті. Найточніші значення та база даних про потреби кожної окремої рослини у добриві зроблять догляд простим, зрозумілим та приємним.

Виростіть гарні рослини
За допомогою програми та хмарного зберігання, ви можете переглядати стан улюбленої квітки або дерева протягом тривалого часу, контролювати його зростання та розвиток.

Випробуйте пристрасть до садівництва
Ми приготували для вас план з догляду про 900 видів рослин, різних за своїм походженням. Це перша подібна база у всьому світі, здатна зробити ваш сад неповторно красивим. Доглядайте рослини так само добре, як і професійний садівник.

Понад 3000 видів
Крім програм з догляду, у нашій базі також є унікальна можливість. Використовуючи ваш смартфон, ви зможете ідентифікувати понад 3000 видів рослин. Це допоможе вам легко та швидко засвоїти нові знання про природу.

Хмарне зберігання даних
Використовуйте «Mi Home» для садівництва, щоб переглядати стан квітів у реальному часі. Свіжий і красивий інтерфейс зробить процес простим і приємним, а також навчитеся розуміти мову рослин.

365 днів без підзарядки
Smart Flora Monitor допоможе вам доглядати рослини цілий рік. Оскільки батарея досить велика, а сам пристрій не потребує великих енерговитрат. Крім того, датчик не піддається корозії, відсік для батареї водонепроникний за стандартом IP5.

Лицар на варті квітів
Наші інженери перепробували багато варіантів перед тим, як створили цю унікальну, гарну та зручну форму. Ідеальне зовнішнє моделювання та невеликі габарити дозволять помістити зонд у будь-який горщик.

Тип Аналізатор ґрунту
Бренд: Mi
Розміри 132 х 24.5 х 12.5 мм
Джерело живлення Батарейка CR2032 х 1
Додатково Взаємодія з мобільним додатком MiHome
Вага, г 18
Колір Білий
Тип підключення Bluetooth
живлення 1 х CR2032
Час автономної роботи До 1 року автономної роботи від однієї батареї CR2032
Артикул HHCCJCY01HHCC