Розумний фітнес браслет Jiks Fit lite з тонометром та ЕКГ (Чорний)

Від партнерів

Доставка

Відгуки користувачів
Дарья, 25.06.2020
Браслет супер! Долго работает на одной зарядке, считает шаги и расстояние не с потолка. Пришлось повозиться с подключением к моему телефону и с настройкой измерения давления. Тут без помощи менеджера не обошлось. В остальном очень довольна!
Всі відгуки

Основні переваги:

- Вбудований тонометр
- Зняття ЕКГ
- Захист від вологи IP67
- Антилост
- Змінний ремінець

Вести здоровий спосіб життя - це не тільки дуже модно, але й досить корисно щодо Вашого доброго самопочуття, відчуття радості та свободи. Тримати себе в тонусі та покращити Ваш загальний фізичний стан допоможуть регулярні заняття спортом як частина ЗОЖ. І ми раді запропонувати Вам міні-помічника для підрахунку таких показників, як калорії, кроки, пульс, час сну, відстань за день та багато іншого.

Дизайн
Акуратні закруглені краї та ремінець, що повторює зап'ястя - все зроблено для того, щоб Вам було комфортно в даному фітнес браслеті. Jiks Fit lite має кольоровий TFT-дисплей діагоналлю 0,96 дюймів. Роздільна здатність екрану становить 80 на 160 пікселів. Ви можете вибрати один із 5 стилів для основного екрану на браслеті (встановлюється у додатку).
У цій моделі реалізована подвійна застібка для браслета. Одна класична з металу, як на звичних годинниках, а друга у вигляді петлі, щоб сховати вільний кінець ремінця. Випадкове розстібування таким чином зводиться до нуля.

Функціонал
У меню фітнес браслета Jiks Fit lite Ви знайдете загальну кількість кроків за день, пройдена дистанція, калорії, моніторинг сну, режим ЕКГ, пульс, спортивний режим, артеріальний тиск. Якщо трекер синхронізовано з телефоном, в меню можна додати антилост (надсилання сигналу на телефон) і секундомір.
За автономність роботи фітнесу пристрою відповідає полімерно-літієва батарея ємністю 130 mAh. Заряджається лише за 1 годину, а час роботи складає до 3 днів у звичайному режимі.

Особливості
Головною особливістю цієї моделі є можливість виконувати електрокардіограму. Для цього смарт пристрій обладнано двома електродами з внутрішньої сторони браслета та одним із зовнішньої, який також виконує роль сенсорної клавіші. Для коректної роботи даної функції необхідно синхронізувати смартфон із розумним браслетом за допомогою встановлення безкоштовної програми H Band . Заповніть у меню Ваші особисті дані, такі як вік, стать, зростання, вага. Це необхідно для точної роботи сенсорів.

Підсумок
Jiks Fit lite – це презентабельний фітнес браслет з широкими можливостями. Пристрій має захист від попадання вологи та пилу IP67, може робити ECG, вимірювати пульс і тиск, а також виконувати роль секретаря, дублюючи повідомлення та виклики, які надходять на Ваш смартфон.

Фітнес браслет із тонометром не є медичним приладом. Всі дані надаються тільки для ознайомлення і не можуть бути використані для корекції лікування або бути приводом для прийняття таблеток.

Колір Чорний
Бренд: Jiks Fit
Час роботи (днів) 7
Діагональ дисплея 0,96
Сумісна ОС iOs, Android
Вологозахист IP67, Від бризок
Вага (грам) 26
Розширення 80x160
Інтерфейси Bluetooth 4.0
Акумулятор (мА:ч) 130
Тонометр Є
Фітнес-функції Пульсометр
Шагомер
Відстеження сну
Секундомір
Лічильник калорій
Контроль денної активності
Нагадування про сидячий спосіб життя
Для кого Жіночі, Чоловічі
Тип дисплея Кольоровий
Дзвінки та оповіщення Вібрація, Повідомлення про повідомлення, Повідомлення про виклик
Регулювання розміру З регулюванням
Сенсорний екран З сенсорним екраном
Матриця TFT
Особливості Показ часу
Управління камерою
Будильник
Пошук телефону
Тонометр
Акселерометр
Зняття ЕКГ
Відгуки користувачів
Дарья, 25.06.2020
Браслет супер! Долго работает на одной зарядке, считает шаги и расстояние не с потолка. Пришлось повозиться с подключением к моему телефону и с настройкой измерения давления. Тут без помощи менеджера не обошлось. В остальном очень довольна!
Додати коментар
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати