Розумний фітнес браслет Jiks Fit з тонометром та вимірюванням ЕКГ (Червоний)

Доставка

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Основні переваги:

- Вимірювання тиску
- функція ЕКГ
- Декілька режимів тренування
-Функція "Не турбувати"
-Захист від вологи IP67

Смарт гаджети повинні полегшувати нам життя та допомагати зі звичними справами, такими як контроль за фізичною активністю, вчасно побачені дзвінки та вхідні повідомлення, а також інші дрібні завдання. Фітнес браслет Jiks Fit чудово підійде для цієї ролі.

Дизайн
Смарт браслет виконаний у класичному чорному кольорі зі знімним ремінцем, усередині якого захований USB-порт для підзарядки. Також можливий декор у вигляді тонких ліній по центру браслета та по краях корпусу червоного чи синього кольору. Кольоровий дисплей, виконаний за технологією TFT діагоналлю 0,96 дюймів. Під дисплеєм знаходиться сенсорна кнопка для керування. Крім оптичного датчика серцевого ритму та акселерометра у Jiks Fit є також три електроди: два з внутрішньої сторони та один збоку, який замикає ланцюг для зняття ЕКГ.

Функціонал
Використання TI 1291 IC для функції ЕКГ , заснованої на цій мікросхемі, дозволяє отримати точніші результати тестування артеріального тиску. За допомогою оптичного датчика реєструється частота серцевих скорочень, а рецептори ЕКГ аналізують роботу серця. Комбінація ЕКГ та ППГ, а також використання спеціальних алгоритмів підвищує ефективність та дає більш точну картину.
Стандартні спортивні функції на кшталт підрахунку кроків, пройденої відстані та калорій, а також кількох фітнес режимів ніхто не скасовував. Також Ви можете отримувати повідомлення про повідомлення та вхідні дзвінки, встановлювати будильники та нагадування.

Особливості
Для повноцінного розумного браслета необхідно підключення через програму, встановлену на Ваш смартфон. Вона носить назву MeCare і призначена не тільки для зберігання історії Ваших тренувань та вимірювань, але також для налаштування браслета та внесення Ваших особистих даних, таких як зростання, вага, вік. Це також важливо для більш точних вимірів.

Підсумок
Jiks Fit – це не звичний спортивний трекер, який стежить за Вашою активністю, Він вносить свої корективи у традиційний метод вимірювання артеріального тиску, який використовує лише оптичний датчик.

Jiks Fit навіть за всіх сучасних методів вимірювання не є медичним приладом . Кінцеві дані залежать від багатьох факторів, таких як розташування судин, деякі захворювання, наявність родимок дома вимірювання і т.д. Будь ласка, використовуйте дані лише для довідки.

Колір червоний
Бренд: Jiks Fit
Час роботи (днів) 7
Діагональ дисплея 0,96
Сумісна ОС iOs, Android
Вологозахист IP67, Від бризок
Вага (грам) 25
Матеріал корпусу Алюміній
Матеріал ремінця TPU
Розширення 128х64
Інтерфейси Bluetooth 4.0, USB
додаткові характеристики Розміри 260х21х12 мм. IP67. Вимірювання тиску, ЕКГ, ремінець, що знімається.
Акумулятор (мА:ч) 100
Тонометр Є
Фітнес-функції Шагомер
Лічильник калорій
Пульсометр
Нагадування про сидячий спосіб життя
Контроль денної активності
Відстеження сну
Для кого Жіночі, Чоловічі
Тип дисплея Кольоровий
Дзвінки та оповіщення Вібрація, Повідомлення про виклик, Повідомлення про повідомлення
Регулювання розміру З регулюванням
Сенсорний екран З сенсорним екраном
Матриця TFT
Особливості Показ часу
Управління камерою
Будильник
Пошук телефону
Тонометр
Акселерометр
Гіроскоп
Зняття ЕКГ
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати