Розумний насос Xiaomi Mijia Electric Pump MJCQB01QJ (Авто, Мото, Вело)

  • Чорний
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Від партнерів

Купити у партнера

Купити на AliExpress

Киньте виклик існуючим проблемам

У циліндричному корпусі, виготовленому шляхом лиття сплаву під тиском, легко створюється тиск 150 psi. Насосом можна накачати шини як звичайного, так і шосейного велосипеда.

Попереджений значить озброєний. Своєчасна перевірка тиску.

Через різницю температур чотирьох сезонів тиск в шинах потрібно контролювати постійно, адже занадто низький або високий тиск може створити загрозу безпеці. Розумний насос допоможе вирішити проблеми з шинами, наприклад, заповнити недостатній тиск, який виник через повільний витік повітря після проколу.

Пошук свободи починається зараз. Зарядка від повербанка

Будьте завжди готові до нових пригод. Насос не потребує підключення до джерела живлення під час роботи. Його компактний корпус легко поміщається в багажник або рюкзак. Дальні поїздки на мотоциклі стали доступнішими.

Попрощайтеся зі складнощами - знайдіть свободу. Точна підкачка спортінвентарю

Накачувати футбольні м'ячі стало простіше адже тепер не потрібно постійно зупинятися і вимірювати тиск. Підкачка до заданого значення позбавить Вас від клопоту.

Міцна конструкція

Корпус спланований з урахуванням необхідності в теплоотведенія. Амортизуюча прокладка нейтралізує вібрацію пневматики, тому насос зручно тримати в руках. Літієвий акумулятор 18650 має високі показники потужності і автономності.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Розміри 124 x 71 x 45.3 мм
Бренд: MiJia
Доставка/Оплата Термін доставки 1-2 дня
Ємність акумулятора 2000 мА*г
Колір Black
Живлення Від акумулятора
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати