Розумний вимикач (одноклавішний, з нульовою лінією) Xiaomi Aqara D1 ZigBee (QBKG23LM)

  • 12 місяців

Доставка

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Нова серія розумних вимикачів Aqara D1. Що оновили? Світлодіодні індикатори перенесли з нижнього торця, на самі кнопки, так їх краще видно, кнопки стали трохи менше - за рахунок збільшеної рамки. Хворобою першої версії були важелі, які впливають мікроперемикачі. Вони згодом виходили з ладу, що потребує невеликого ремонту. У другій версії недолік усунули, конструкція стала простішою та надійнішою.

Легкий спосіб зробити звичайне освітлення розумним. Необов'язково міняти всі лампочки на розумні, щоб керувати ними через програму або голосових помічників. Замість цього можна замінити лише вимикач.

Вимикач додасть звичайній люстрі або лампочці головні переваги розумного пристрою: замість того, щоб тягтися до вимикача, тепер можна керувати ним зі смартфона за допомогою бездротових кнопок.

Вимикач монтується у стіну, на місце звичайного та підключається до мережі 220В. При цьому, щоправда, доведеться замінити стандартну для України коробку під вимикач із круглою на квадратну.
Для роботи цього вимикача потрібна нульова лінія!

Розмикання та замикання контактів відбувається за допомогою реле, тому немає різниці між фізичним натисканням на кнопку та керуванням вимикачем зі смартфона.

Після встановлення, вимикач зв'язується з Aqara Hub бездротовим протоколом Zigbee. Тепер вимикачем можна керувати через програму Aqara

  • Легко налаштувати у додатку Aqara для iOS, Android
  • Захист від перегріву
  • Бездротова робота з Центром розумного будинку Aqara Hub за протоколом Zigbee

Вимкни світло на відстані

Поспіхом виходячи з дому, ти можеш випадково забути вимкнути світло. Не хвилюйся, достатньо відкрити програму в телефоні, і в один клік вимкнути вдома всі джерела освітлення.

Запалюй світло, відчиняючи двері

Повертаючись додому після роботи, при відкритті вхідних дверей світло ввімкнеться автоматично. В той же момент пропаде вся втома і можна буде насолодитися чудовим вечором.

Легке та просте вдосконалення

Настінний вимикач Aqara монтується легко та зручно. Не потрібно замінювати всі старі джерела освітлення та проводку, можна просто замінити настінні вимикачі, щоб оперативно керувати різними освітлювальними приладами. Підходить для використання з широким асортиментом джерел освітлення, що дозволяє легко додати звичайним освітлювальним приладам інтелектуальні функції.

Зв'язує в одне безліч приладів

Ти можеш реалізувати безліч сценаріїв використання, підключивши інші інтелектуальні пристрої. Коли вдома з'являється унікальний протокол Zigbee безліч пристроїв додасться до системи. Максимальна швидкість якої збільшиться, до того, що можна зменшити час відгуку приладів і зробити керування ще більш плавним.

Доставка/Оплата Відправлення замовлень, оформлених до 16.30 у будні дні, здійснюється щодня.
Бренд: Aqara
Управління через Додаток на Android, Додаток на iOS
Матеріал корпусу Пластик
Колір Білий
живлення від Мережі
Виробник Aqara
Світлова індикація Є
Бездротовий стандарт ZigBee
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Напруга 220 В
Артикул QBKG23LM
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати