Розумний вимикач (одноклавішний) Xiaomi Aqara D1 (WXKG06LM) White

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Як забезпечити гармонійну роботу всіх компонентів системи «Розумний дім»? Для цього потрібний розумний вимикач Aqara D1, за допомогою якого здійснюється віддалене керування різною технікою. Ця модель відрізняється мініатюрними розмірами, зручністю використання, простотою установки. Aqara D1 працює лише спільно з блоком управління розумним будинком.

Розумний вимикач призначений для встановлення практично на будь-яких поверхнях, зокрема вертикальних (наприклад, на стіні). Його можна приклеїти за допомогою двостороннього скотчу. Або пристосування можна покласти в будь-яке місце - наприклад, на столик, або на комод.

Aqara D1 підтримує оновлену технологію керування ZigBee. Може витримати більше 50 тисяч повторних натискань, для зовнішнього корпусу використані UV-матеріали, які навіть протягом тривалого часу експлуатації не втрачають колір, швидкий час відгуку 15-мілісекунд, що гарантує ще більше зручності під час використання.

Розумний вимикач Aqara D1 дозволяє дистанційно контролювати увімкнення та відключення приладів через керування розетками, лампами та іншими смарт-пристроями. За допомогою розумного вимикача можна:

  • керувати світлом з будь-якої точки світу
  • якщо основний вимикач встановлений при вході в кімнату (або в іншому незручному місці), можна замінити його на бездротовий вимикач Aqara
  • встановити вимикач дублер біля узголів'я ліжка або в іншому кінці кімнати, щоб не мучитися з проводкою
  • увімкнути зволожувач повітря (працює з датчиком відкриття дверей та вікон)
  • автоматично вмикати світло, коли в кімнату заходять люди (функція працює з датчиком руху)
  • при виході вимкнути все освітлення та поставити будинок під охорону

Для кожної дії виберіть своє “натискання”: швидке натискання, подвійний клік, довге натискання або подвійне коротке натискання, і ви зможете керувати групами пристроїв з одного вимикача. Розумний вимикач Aqara D1 сумісний з усіма розумними приладами Xiaomi та здатний об'єднувати їх у єдину мережу.

Сумісність Apple HomeKit
Бренд: Aqara
Джерело живлення Батарейка CR2032 х 1
Матеріал корпусу Пластик
Габарити 86 х 86 х 15 мм
Виробник Aqara
Бездротовий стандарт ZigBee
Країна-виробник товару Китай
Артикул WXKG06LM