Розумний замок Xiaomi Aqara Smart Door Lock лівий Silver

Абсолютно безключовий доступ

Технологія безключового доступу давно використовується в автомобілях, домофонах, метрополітені. З Aqara Smart Door Lock ви зможете потрапити додому без використання стандартного ключа. Замок оснащений сканером відбитків пальців, можливістю входу по паролю або за допомогою безконтактної картки.

Інтеграція з "Розумним домом"

Розумний замок здатний інтегруватися в систему домашньої автоматизації, активуючи датчики відкривання дверей, розумні жалюзі, автоматично вмикати світло, кондиціонер або водонагрівач ще до того, як ви переступите поріг дома.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Igor, 15.12.2018
Есть ли в нем RFID сканер? Понимает ли RFID брелки?
Адміністрація MIOT.UA 15.12.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Igor, да.
Дмитрий, 28.09.2018
Возможно ли сменить язык замка?
Адміністрація MIOT.UA 28.09.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, на данный момент, такой возможности к сожалению нет.
Всі відгуки

Розумний замок Aqara Smart Door Lock

Для відкриття цього замку можна використовувати цілих 4 метода розблокування за допомогою відбитків пальців, цифрового пароля, безконтактною карткою і за допомогою звичайного ключа.

xiaomi-aqara-smart_door_lock

Розблокування відбитком пальця

Просте і безпечне відкривання, як розблокування смартфона

Для замка використана технологія розблокування смартфонів з допомогою відбитків пальців на основі напівпровідників, яка працює не тільки точно, допомагаючи ідентифікувати власника, але і дуже швидко. Таке розблокування відрізняється безпекою, адже папілярні візерунки на шкірі у всіх людей різні. Датчик розблокування захищений від дії скрабберів і зчитувачів, якими користуються грабіжники. Його неможливо обдурити муляжем, оскільки він спрацьовує тільки на живу шкіру. Відсоток помилкових спрацьовувань у цього сенсора становить 0,0005%. В пам'яті замка може зберігатися до 100 відбитків.

xiaomi-aqara-smart_door_lock

Складний і "віртуальний" пароль

Встановіть складний пароль з захистом від сторонніх

Для відкриття замку можна скористатися паролем з 6-8 цифр. Причому, якщо поруч у момент введення пароля перебуває хто-небудь сторонній, можна скористатися функцією “помилковий пароль”. Тобто, набрати більшу кількість цифр, але з правильною комбінацією, де-небудь посередині. 

xiaomi-aqara-smart_door_lock

Віддалене блокування замка

Захист від втрати картки

Якщо ви виявите, що втратили картку розблокування замку, з допомогою свого мобільного додатка ви зможете заблокувати її. Якщо ж хтось більше 3 раз введе невірний пароль, замок заблокується і надішле вам повідомлення в мобільному додатку. Таке ж повідомлення прийде і при спробі відкрити замок, а центральний шлюз "Розумного будинку" активує сирену.

xiaomi-aqara-smart_door_lock

Надійна механіка

Якісний метал для протидії злому

Внутрішні компоненти замку виконані з надійних металевих елементів, які гарантовано витримають понад 100 тисяч циклів відкривання-закривання. Серцевина замка має циліндр В-класу, до якого пред'являються особливі вимоги по надійності.

xiaomi-aqara-smart_door_lock

На дальніх підступах

Активізуйте "Розумний дім", відкриваючи двері

Театр починається з вішалки, а "Розумний дім" - з вхідних дверей. Підключіть Aqara Smart Door Lock до системи "Розумного дім", для того, щоб зняти з сигналізації датчики відкривання дверей, опустити розумні жалюзі, автоматично увімкнути світло в передпокої, кондиціонер, очисник повітря, водонагрівач та іншу smart-техніку. Замок, що розпізнає прихід різних власників, може активувати різні сценарії поведінки розумних домашніх пристроїв.

xiaomi-aqara-smart_door_lock

Закриття в один рух

Закривайте двері підняттям ручки

Для того, щоб закрити замок, достатньо просто підняти ручку вгору. Закриття дверей відбувається в один рух всього за секунду. Зсередини двері також закриваються підйомом ручки вгору, а відкриваються спеціальною кнопкою, розташованій на ручці.

xiaomi-aqara-smart_door_lock

Зміна батарейок 

Смарт-нагадування, щоб вчасно замінити батарейки

Живлення замка здійснюється від 8 батарейок AA. Коли заряд батарей занадто низький, мобільний додаток оперативно нагадує вам про необхідність заміни батарейок. Навіть якщо батарейки повністю розрядяться, у вас залишиться можливість відкрити замок. При цьому замок може живитися від MicroUSB.

xiaomi-aqara-smart_door_lock

Розумний замок Aqara Smart Door Lock

Назва: Розумний замок Aqara Smart Door Lock
Бренд: Aqara
Тип: Електронний замок
Способи відкривання: По відбитку пальця, NFC-карта, пароль, ключ
Кількість відбитків пальців: До 100
Кількість карт: До 100
Кількість паролів: 25
Віртуальний пароль: 20-бітний віртуальний пароль
Пароль: 6-8 цифр
Підтримувані ОС: iOS 8.0 і вище / Android 4.4 і вище
Джерело живлення: 8 батарей АА
Аварійне джерело живлення: MicroUSB
Час роботи від батарей: До 15 місяців (при 10 використань у день)
Товщина дверей: 40-120 мм
Рuѕһ-повідомлення: З мобільного додатка
Розмір: 369x76x24 мм
Матеріал: Матова сталь 304
Комплектація: Передня накладка, задня накладка, корпус замку, акумулятори (8 шт), сенсорні карти доступу (2 шт.), картонний шаблон для установки, повний набір для монтажу.

Завантаження…

Відгуки користувачів
Igor, 15.12.2018
Есть ли в нем RFID сканер? Понимает ли RFID брелки?
Адміністрація MIOT.UA 15.12.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Igor, да.
Дмитрий, 28.09.2018
Возможно ли сменить язык замка?
Адміністрація MIOT.UA 28.09.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, на данный момент, такой возможности к сожалению нет.
Sergey, 10.10.2018
можно сменить язык с Китайского на английский. через приложение Mi Home. Но чтоб добавить замок в приложение - нужен шлюз сяйоми
Тимур, 09.12.2018
Можно и с замка изменить, входим под админом( по отпечатку,картой или паролем) ,затем "#" далее "3", "2" и "2", все.
Александр, 25.09.2018
Возможно ли создавать временные ключи и передавать их например квартирантам без личной встречи?
Адміністрація MIOT.UA 25.09.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, да.
Николай Жуковец, 23.07.2018
Здравствуйте возможно ли добавить несколько смарт карт? И в системе учета дать наименование каждой карточке , допустим 12:00- Вася открыл, 12:30 Леша открыл.
Адміністрація MIOT.UA 23.07.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Николай, да возможность добавления нескольких смарт карт есть, возможно также создание наименований карт, а так же отображение истории использования смарт карт.
Александр, 20.04.2018
Добрый день, Для полноценной работы (нотификация и т.д.) необходим этот шлюз? https://www.xiaomi.ua/mi-smart-home/mi-smart-home-multifunction-gateway-2-dgnwg02lm/
Адміністрація MIOT.UA 20.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, использование замка возможно без шлюза, однако для подключения к системе умного дома и дополнительных возможностей, необходим шлюз.
Александр, 13.02.2018
Возможна ли установка на улице?
Адміністрація MIOT.UA 13.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, диапазон рабочих температур устройства: -10 - 55 °C. Соответственно, ниже 10 градусов по Цельсию стабильная работа устройства не гарантируется. Установка на улице возможна, но мы бы не рекомендовали.
Додати коментар