Розумний замок Xiaomi Advantage Smart Lock M2 Silver

Розумний замок Advantage Smart Lock M2

Відкриття по відбитку пальця

Повертаючись додому з повними пакетами, набагато зручніше буде відкрити двері за допомогою відбитка пальця, ніж шукати ключі, а потім намагатися навантаженою рукою повернути дверну ручку. У замку М2 ручка спеціально зроблена неповоротною, щоб двері можна було відкрити без зайвих зусиль.

Захист від злому і проникнення

Цілісний корпус замку викуваний з високою точністю з нержавіючої сталі, а механізм за рівнем взломостійкості відповідає ступеню В.

Пластинчастий механізм личинки замка по взломостойкості відповідає ступеню C, яка вище ступеня A і B. Для захисту від злому ключ в замок вставляється знизу. Крім того, в замку реалізована функція автоматичного замикання, що не вимагає закриття замка ключем або поворотом ручки.

Замикання однією кнопкою

При одиночному натисканні на що знаходиться на внутрішньому модулі кнопку Close замикається замок, і спалахує червоний індикатор, при подвійному натисканні замок відкривається, загоряється зелений індикатор. Тривале натискання включає електронне блокування замка, що забезпечує додатковий рівень безпеки.

Через 4 секунди після замикання замку на дисплеї загоряється кнопка щита, що дозволяє включити додатковий захист. Навіть якщо якимось чином у будинок проникли небажані гості, то при спробі відкрити замок зсередини, в ньому автоматично спрацює сигналізація.

Розумний алгоритм розпізнавання відбитку пальця

Нове покоління технологій дактилоскопії забезпечує швидкість розпізнавання 0.3 с. Крім того, самонавчальний алгоритм поступово вчитися все точніше відрізняти правильний відбиток від неправильного.

Безпечний чіп

Вся інформація в замку захищається за допомогою спеціального чіпа MiHome, що забезпечує багатоступінчате шифрування і створення цифрових сертифікатів. Захист на апаратному рівні гарантує найвищу ступінь безпеки.

Захист від випадкового відкриття

Функція дитячого замку запобігає відкриття дверей зсередини, щоб діти або домашні тварини не могли випадково відкрити двері. Крім того, особливу прихильність кнопки захищає навіть від самих хитрих зловмисників, що використовують спеціальні інструменти для відкриття дверей через вічко.

Відстеження стану в режимі реального часу

Безліч датчиків замку відстежують всі зміни в його стані, а при виникненні непередбаченої ситуації автоматично спрацьовує сигналізація. Замок автоматично направляє повідомлення, якщо він не закрився правильно, у нього низький рівень заряду, він виявив спробу злому або незареєстровану проникнення - додаток MiHome відправить Вам моментальне повідомлення про ситуацію. Крім того, замок М2 захищений від відкриття за допомогою котушки Тесли.

Управління зі смартфона можливо при знаходженні в радіусі 10 м. Для віддаленого управління пристроєм і отримання повідомлень на смартфон необхідний Bluetooth-шлюз.

Голосові повідомлення

Якщо не вдається відправити повідомлення через месенджер або додзвонитися, щоб залишити важливе повідомлення, можна скористатися функцією запису голосових повідомлень на замок, щоб при відкритті дверей обраний людина почула призначене спеціально для нього повідомлення. Крім того, додаток MiHome відправить Вам повідомлення, коли Ваші батьки або діти прийшли додому, щоб Ви могли не хвилюватися.

Знайомі голоси

Запишіть і відправте повідомлення голосової пошти, яке буде відтворено, коли обраний одержувач відкриє двері

Роздача і скасування ключів через смартфон

Додаток MiHome дозволяє всього одним натисканням поділитися Bluetooth-ключем з друзями і близькими, при цьому Ви можете скасувати видані ключі в будь-який момент.

Ключ через додаток

Ключем можна поділитися з іншими людьми, які зможуть відкрити двері за допомогою програми MiHome.

Код із захистом від підглядання

Якщо поруч стоїть людина, то код вводити не дуже зручно, а просити відвернутися - не дуже ввічливо. Тому, щоб Ви ще з'явилися грубим, розумний замок М2 підтримує функцію плаваючого коду довжиною до 32 символів. Ви можете набрати будь-яку комбінацію, в будь-якому місці якої зустрічається код, і двері відкриються.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип Розумний замок
Бренд: Xiaomi
Комплект поставки Розумний дверний замок Інструкція Гарантійний талон
Розміри 400 х 76 х 29 мм
Доставка/Оплата Срок доставки 1-2 дні
Ємність акумулятора 3800 мА*г
Колір Silver
Тип підключення Bluetooth
Опір навушників Фізічний ключ, Додаток смартфона, PIN-код
Інтерфейси Bluetooth
Матеріал Нержавіюча сталь і міцне скло, пластик
Сумісність з ОС Android 4.4 і вище, iOS 9.0 і вище
Час автономної роботи До 1 року на одному заряді (час роботи залежить від якості замка і фурнітури дверей)
Діапазон робочих температур -10°C - + 50℃
Дальність бездротового зв'язку 10 м
Підключення Бездротове
Вага 6.5 кг