Універсальна батарея Baseus Bipow Digital Display Power bank 20000 mAh 20W White (PPDML-M02)

  • Білий
  • 20 000
  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Акційна ціна

Павербанк, який завжди треба мати з собою

Павербанк високої ємності – це те, що ви завжди повинні мати під рукою. Це важливо, особливо якщо ви використовуєте багато електронних пристроїв одночасно та хочете мати постійний доступ до енергії без ризику розрядження акумулятора в найменш очікуваний момент.

Baseus PPDML-M02 ємністю 20 000 мАг підійде в поїздках, в офісі, вдома та в будь-якому іншому місці, де потрібно швидко та безпечно зарядити свою техніку, наприклад смартфон, планшет, цифровий фотоапарат або навушники. Кілька портів роблять цей пристрій дуже універсальним.

Павербанк дозволить заряджати такі пристрої, як смартфон, планшет або цифрову камеру, що робить його ідеальним для подорожей. Він займає мало місця, тому його можна помістити в будь-який рюкзак або жіночу сумочку, забезпечуючи постійний доступ до джерела зарядки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Різні порти – широка сумісність

Використання кількох різних портів, включаючи USB і USB Type-C, робить цей аксесуар дуже універсальним. Він може живити всі популярні моделі електроніки, доступні на ринку. Це дуже зручно, тому що ви можете підключити більше одного пристрою одночасно.

Універсальна батарея Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20000mAh 20W White (PPDML-M02) чорного та білого кольорів

Це означає значний комфорт і можливість швидко та ефективно зарядити смартфон чи інший пристрій, де б ви не знаходилися.

Універсальна батарея Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20000mAh 20W White (PPDML-M02) заряджання смартфона

Вбудований дисплей

Вбудований світлодіодний екран спрощує використання портативного акумулятора, а компактні розміри, мала вага та відповідність міжнародним стандартам авіаперевезень, дозволяють брати його із собою практично куди завгодно.

Універсальна батарея Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20000mAh 20W White (PPDML-M02) заряджання декількох девайсів

Ваші пристрої в абсолютній безпеці

Велика потужність 20 Вт, що дозволяє ефективно відправляти енергію, вимагає використання ефективних рівнів захисту. Цей павербанк пропонує їх багато: захист від перезаряду, перенапруги, перевантаження, а також система NTC, яка захищає від перегріву.

По суті, від пошкоджень захищений не тільки ваш Powerbank, але й інше обладнання, яке ви до нього підключите.

Універсальна батарея Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20000mAh 20W White (PPDML-M02) в руці у користувача

Тип: Універсальна батарея
Бренд: Baseus
Модель: PPDML-M02
Ємність: 20 000 мАг / 3.7 В (74 Вт-год)
Вхід: Micro-USB: 5 В / 2 A, 9 В / 2 A
USB-C: 5 В / 3 А, 9 В / 2 А
Вихід: USB-C: 5 В / 3 А, 9 В / 2.22 А, 12 В / 1.5 А
USB 1 / USB 2: 5 В / 3 А, 9 В / 2 А, 12 В / 1.5 А
Розмір: 153 x 68.8 x 29.5 мм
Вага: ~ 452 г
Колір: Білий