Універсальний аркадний джойстик Xiaomi 8BitDo Switch V3

Новий дизайн аркадного джойстика

Вишуканий зовнішній вигляд, створений командою дизайнерів GWOWO, сучасна естетика промислового дизайну та інтеграція ігрових елементів, яскраво відображені в цьому аркадному джойстику 8BitDo V3.

Три режими підключення

У джойстику 8BitDo V3 передбачена підтримка підключення по Bluetooth (в межах 6 метрів), бездротового підключення 2.4G (діапазон дії до 10 метрів) і дротового підключення за допомогою 3-метрового USB-кабелю.

Останній спосіб підключення більше підходить для професійних гравців, для яких важливий низький показник затримки в процесі гри.

Швидка адаптація до різних платформ

Аркадний джойстик 8BitDo V3 відрізняється мультиплатформенністю. Він сумісний з Switch, Windows 10, Steam, Raspberry Pi.

Знайомі відчуття від гри

Джойстик обладнаний зазвичай використовуваним більшістю людей 8-позиційним важелем управління, а також десятьма чутливими кнопками, що дозволяють наносити рішучий удар, випереджати та вигравати у суперника.

Грайте в файтинг, екшн-гри та керуйте своїм персонажем більш ефективно!

Ключова позиція

Ви можете перерозподілити функції кожної кнопки відповідно до ваших звичок використання, наприклад, змінити кнопку A на кнопку В і т.ін.

Кнопки макросу

В джойстик 8BitDo V3 додані кнопки визначення макросів Pl і Р2, які можуть налаштовувати та зберігати різні вхідні команди, а також виконувати складні команди в процесі гри.

Вбудований акумулятор на 1000 мАг

Джойстик обладнаний акумулятором ємністю 1000 мАг, який повністю заряджається за 4 години. У режимі Bluetooth джойстик може використовуватися близько 30 годин і до 40 годин при використанні режиму підключення 2.4G.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Універсальний аркадний джойстик
Бренд: 8BitDo
Модель: V3
Сумісність: Switch, Windows 10, Steam, Raspberry Pi
Способи підключення: Bluetooth, бездротове з'єднання 2.4G, дротове з'єднання USB-C
Ємність акумулятора: 1000 мАг
Тривалість зарядки: Близько 4 годин
Тривалість роботи: У режимі Bluetooth — близько 30 годин
У режимі 2.4G — близько 40 годин
Довжина кабелю живлення: 3 м
Розмір: 303 x 203 x 111.5 мм
Вага: 2.1 кг