Універсальний масажер для шиї Xiaomi MOMODA (SX332)

Універсальний масажер для шиї

Робота в неправильному положенні призводить до того, що шийний відділ хребта протягом тривалого часу розтягується, викликаючи надмірне напруження м'язів шиї та поганий кровообіг, що з часом викликає деформацію хребта.

4 режими роботи і 6 рівнів глибини масажу

MOMODA (SX332) — багатофункціональний масажер для шиї, який має ергономічний дизайн, 4 режими роботи і 6 рівнів глибини масажу. Технологія низькочастотного імпульсного масажу TENS генерує хвилі імпульсного струму, стимулює м'язи шийного відділу хребта, поліпшує кровообіг. Всього 15 хвилин масажу в день дозволить знизити больові відчуття і втому в шиї та плечах, знижує артеріальний тиск в шийному відділі хребта.

Крім того, включення режиму обігріву та вібрацій, всього одним дотиком, поліпшить ефективність масажу.

Піна пам'яті

Масажер виготовлений із застосуванням «піни пам'яті» — модифікованого поліуретану низької пружності, який може ефективно пом'якшувати та поглинати тиск на шию, і в той же час матеріал приємний для шкіри і володіє дихаючою структурою, що забезпечує ще більший комфорт.

До 4 днів роботи без підзарядки

Масажер MOMODA з вбудованим акумулятором може пропрацювати до 4 днів без підзарядки, за умови використання не більше 30 хвилин в день.

Легкий та компактний

MOMODA (SX332) важить всього 565 г, його можна носити безпосередньо в сумці або валізі, він компактний та стильний, і не займає багато місця.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Універсальний масажер для шиї
Бренд: Momoda
Модель: SX332
Робоча напруга: 5В ⎓ 1А
Номінальна напруга: 3.7 В
Номінальна потужність: 5 Вт
Тривалість масажу: 15 хвилин
Розмір: 300 x 300 x 15 мм
Вага: 565 г
Колір: Сірий