Універсальний триммер Xiaomi WellSkins White (WX-TM01)

Безпечне видалення волосся

Багатофункціональний триммер WéllSkins WX-TM01 має сучасний та безпечний для гоління механізм, який не пошкоджує поверхню шкіри. Крім компактності, пристрій позбавить від необхідності наносити шкідливі або дорогі косметичні засоби для видалення волосся.

Компактний дизайн

Універсальний тример WéllSkins WX-TM01 з дизайном у вигляді ручки, відрізняється вельми компактними розмірами всього 167 x 28 x 25 мм. Крім того, пристрій працює від однієї пальчикової батарейки.

Зручний механізм

З цим універсальним пристроєм ви можете видаляти волосся з бороди, брів, рук, ніг, пахв. Зокрема, ріжучі головки можуть бути налаштовані на різні довжини волосся. 30-градусний поворотний дизайн ріжучої головки дає користувачам можливість регулювати кут, відповідний для стрижки, підрівнювання, укладання, особливо брів.

Багатофункціональність

WéllSkins WX-TM01 обладнаний високочастотним двигуном, гострими ріжучими лезами, які допомагають швидко, чисто та гладко голитися.

Крім того, структура бритви спеціально розроблена, щоб не пошкодити поверхню шкіри. Тому, крім гоління, підстригання брів, волосся на руках, волосся на ногах, ви можете використовувати пристрій, щоб зрізати волосся з голови дитини.

Можна промивати під водою

Після використання цього приладу WéllSkins WX-TM01 необхідно промивати кінчик ножа під водою, щоб очистити його від волосся.

Інтуїтивно зрозуміле управління

Поворотний перемикач простий у використанні. Зокрема, вам просто потрібно повернути нижню кришку від «0» до «1», щоб активувати роботу епілятора.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Універсальний епілятор
Бренд: WellSkins
Модель: WX-TM01
Номінальна напруга: DC 1.5В
Номінальний струм:
Номінальна потужність: 1.2 Вт
Розміри: 167 х 28 х 25 мм
Вага: 78 г
Колір: Білий