Універсальний розумний пульт BroadLink RM4 mini із підтримкою датчика температури (Чорний)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Основні переваги:

 

- має посилений ІЧ сигнал
- Підтримує датчик температури та вологості
- Підтримує голосове керування
- Wi-Fi/3G/4G управління

 

Нарешті з'явився простий та зручний спосіб керування багатьма електричними приладами у вашому будинку: кондиціонером, бойлером, телевізором, навіть карнизом чи гаражними воротами. Універсальний розумний пульт BroadLink RM4 mini дозволяє контролювати роботу не тільки розумних пристроїв, підключених до нього, але також успішно може замінити пульт для електроніки, що працюють на інфрачервоній частоті.

Дизайн
BroadLink RM4 mini є дійсно компактним пристроєм з розмірами 4,5 см у діаметрі і 8 см у висоту. Він може бути встановлений не тільки на горизонтальних поверхнях, а й на стіні за допомогою комплектного кронштейна.

Почати роботу дуже просто: потрібно всього чверть години, щоб налаштувати універсальний пульт. Для початку встановіть мобільний додаток Broadlink для iOS та Android на свій смартфон. Підключіть Broadlink RM4 mini до мережі за допомогою кабелю (блок живлення не входить до комплекту), а потім за допомогою мобільного додатка виберіть домашню бездротову мережу (WiFi), до якої пристрій повинен підключатися. Пульт підключається автоматично і готовий до налаштування та використання лише через 1 хвилину.

Функції
Сфера застосування розумного пульта велика. За допомогою Broadlink RM4 mini тепер можна керувати домашніми приладами віддалено з вашого смартфона, навіть коли ви перебуваєте на роботі, у відпустці або відрядженні. Він працює з усіма сучасними побутовими приладами, що керуються за допомогою дистанційного пульта.
Використовуйте шаблони користувача або попередньо налаштовані для керування найбільш поширеною побутовою технікою. Сцени, розклади, тригери та автоматичні дії в залежності від різних подій. За допомогою сценаріїв можна створювати власні функції між різними пристроями Broadlink одним натисканням кнопки. Наприклад, можна налаштувати включення кондиціонера, якщо температура в кімнаті знизиться до певної позначки. RM4 mini – це відмінний прилад для автоматизації розумного будинку, що відкриває широкі можливості.

Особливості
Розумний пульт BroadLink RM4 mini підтримує зовнішній датчик температури та вологості HTS2, який купується окремо. Він являє собою кабель, який підключається до адаптера живлення та пульта.

Підсумок
Розкрийте потенціал свого розумного будинку разом із розумним пультом BroadLink RM4 mini. Він дозволяє дистанційно керувати побутовими приладами в будь-який час прямо з вашого мобільного телефону. Увімкніть у квартирі опалення або поставте автоматичне зниження температури вночі в пару кліків. Налаштуйте необхідні тригери включення залежно від ваших потреб та створіть затишну домашню обстановку.

Зовнішній датчик температури та вологості BroadLink HTS2 не входить до комплекту .

Колір Чорний
Бренд: Broadlink
Тип Пульт керування розумним будинком
Бездротовий стандарт Wi-Fi
Сумісна версія ОС iOS, Android
живлення Від мережі
Кількість роз'ємів, шт 1
Комплектація 1 пульт, 1 кріплення на стіну, USB-кабель - micro USB A
Розміри 45*80*45 мм
Вага 150 гр
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати