Посилювач сигналу Xiaomi Mi Wi-Fi PowerLine Cat

Mi Wi-Fi PowerLine Cat - це пристрій, який дозволяє передавати інтернет-сигнал через домашню електричну мережу. Звучить фантастично? Компанія Xiaomi зробила цю фантастику реальністю.

Пристрій складається з двох елементів, один з яких підключається до інтернету і електромережі, а інший отримує інтернет з електромережі і роздає його споживачам через Wi-Fi, або ж через LAN-кабель.

До одного підсилювача сигналу одночасно можна підключити три ретранслятора за рахунок яких можна покрити мережею з стійким сигналом Wi-Fi навіть багатоповерховий будинок.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Підсилювач сигналу Mi Wi-Fi PowerLine Cat

Mi Wi-Fi PowerLine Cat - це пристрій, який дозволяє передавати інтернет-сигнал через домашню електричну мережу. Звучить фантастично? Компанія Xiaomi зробила цю фантастику реальністю.

Пристрій складається з двох елементів, один з яких - перетворювач - з допомогою LAN-кабелю підключається до інтернету, і вмикається в звичайну розетку електричної мережі. Інший елемент - ретранслятор - також вставляється в електричну розетку Вашого будинку (або всієї електромережі в межах однієї трансформаторної підстанції) і роздає інтернет для Ваших пристроїв з допомогою Wi-Fi, або ж через LAN-кабель.

Xiaomi Wi-Fi Power Line lan

Підсилювач сигналу Mi Wi-Fi PowerLine Cat використовує технологію PLC (Power line communication), яка передбачає передачу сигналу разом зі стандартним змінним струмом частотою 50 Гц або 60 Гц. При цьому способі підключення будь-яка електрична розетка в будівлі може стати точкою виходу в Інтернет. Максимальна швидкість передачі інформації по цій технології досягає 300 Мбіт/с.

Xiaomi Wi-Fi Power Line net

Зручністю роботи приладу є можливість підключитися до інтернету як через Wi-Fi, так і через LAN-кабель, що актуально для стаціонарних комп'ютерів, які часто не мають Wi-Fi-модуля.

Ретранслятор сигналу має дві антени 2х2, які працюють на частоті 2.4 ГГц зі швидкістю до 300 Мбіт/с, забезпечуючи радіус покриття інтернетом до 30-40 м.

Xiaomi Wi-Fi Power Line

До одного підсилювача сигналу одночасно можна підключити три ретранслятора, за рахунок яких можна покрити мережею зі стійким сигналом Wi-Fi навіть багатоповерховий будинок.

Xiaomi Wi-Fi Power Line ѕсhema

Спеціальний додаток Mi Wi-Fi адаптує будь-який маршрутизатор, дозволяючи легко поєднати його з Mi Wi-Fi PowerLine Cat. Це дозволяє встановлювати свої власні імена користувачів і паролі, що захистить вашу мережу від несанкціонованого підключення.

Дуже легкий і вишуканий красивий дизайн пристрою дозволяє встановити його в будь-якому місці вашого будинку. Навіть залишаючись на видному місці, підсилювач не зіпсує інтер'єр вашого приміщення.

Xiaomi Wi-Fi Power Line net

Технологія підключення пристрою:

  1. Підключіть в електричну розетку перетворювач, підключіть до нього кабель LAN. Світлодіод буде блимати жовтим кольором.
  2. Підключіть в електричну розетку ретранслятор (пристрій з антенами). Одноразово натисніть кнопку на корпусі. Світлодіод буде блимати блакитним кольором.
  3. Одноразово натисніть керуючу кнопку на перетворювачі. Колір світлодіода зміниться на синій блимаючий.
  4. Знову натисніть кнопку на ретрансляторі. Обидва блоки пристрою (ретранслятор і перетворювач) синхронізуються і їх світлодіоди загоряться рівним синім кольором. Тепер Ви можете користуватися інтернетом!

Xiaomi Wi-Fi Power Line net

Xiaomi Wi-Fi Power Line net

Підтримка платформ: Android, iOS
Бренд: Mi
Процесор: QCA6410 / QCA9533
Обсяг оперативної пам'яті (ОЗУ): 64 МБ
Стандарти Wi-Fi: 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n, 802.11 n 2.4 GHz, 802.3, 802.3 u
Радіоканал: 2,4 / 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13
Модуляція: 11b: DSSS: DBPSK (1Mbps), DQPSK (2Mbps), БОК (5.5 / 11Мб) 11g: OFDM: BPSK (6 / 9Mbps), QPSK (12 / 18Mbps), 16QAM (24 / 36Mbps), 64QAM (48 / 54Mbps ) 11n: MIMO-OFDM: BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM
Роз'єм LAN: Так
Світлова індикація Синій/жовтий індикатор
Чутливість 11Мб: ≤-90dBm, 54 Мбіт: ≤-72dBm, HT20 MCS7: ≤-69dBm, HT40 MCS7: ≤-66dBm
Споживана потужність: 1.8 Вт (перший) / 4.2 (другий) Вт
Розміри (ШхДхВ):
Висота з антеною: 80 мм
Колір: Білий

Завантаження…