Устілки Senthmetic Cork Comfortable Foot Pad RM17SS001 size 42

Доставка

Звичайна ціна

Комфортні устілки, які подбають про ваше здоров'я

Невід'ємною та дуже важливою частиною будь-якого взуття, є устілка. Адже від форми устілки, якості її виконання, застосовуваних у конструкції матеріалів - залежить не тільки комфорт, але і здоров'я користувача. Так як стопа регулює велику частину м'язової системи і бере участь в регуляції хребта, від правильності її розташування в процесі руху - залежить здоров'я хребта, колін, суглобів і відповідно здоров'я людини в цілому.

Чудові пробкові устілки Senthmetic Cork, завдяки натуральним матеріалам і продуманій конструкції здатні забезпечити безпечне носіння взуття, в якому ви будете почувати себе максимально комфортно.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Устілки з коркового дерева

Відчуття легкості та комфорту

Senthmetic Cork - практичні, надійні устілки виконані з натурального коркового дерева. Коркове дерево володіє настільки унікальними теплоізоляційними і повітронепроникними властивостями, що серед штучних аналогів йому немає рівних. Кора коркового дерева володіє гіпоалергенними та антистатичними властивостями, забезпечує чудову амортизацію, а також регулює мікроклімат усередині взуття, поглинаючи зайву вологу. Устілки з натурального коркового дерева - подарують відчуття легкості, комфорту та невимушеності.

Устілки Senthmetic Cork Comfortable Foot Pad RM17SS001 крупним планом

Португальський корковий дуб

Виключна якість природного матеріалу

Португальська корковий дуб - унікальне дерево, яке вважається національним символом Португалії. Здатність дерева до регенерації та унікальна структура (що нагадує бджолині стільники) - робить природний матеріал воістину унікальним. Структура природного матеріалу нагадує бджолині стільники, заповнені газом, що відрізняється від атмосферного повітря відсутністю двоокису вуглецю.

Кора португальського коркового дерева має унікальні характеристики міцності, еластичності, пружності та може легко деформуватися під впливом тиску (підлаштовуючись під форму стопи) і відновлювати початкову форму (ефект пам'яті матеріалу).

Устілки Synthetic Cork Comfortable Foot Pad RM17SS001 поверхня виробу

Примітно, що корковий матеріал не пропускає рідину та тепло, а також не вбирає запахи. Корковий дуб, є чудовим матеріалом не тільки для виробництва винних пробок, але і для виготовлення екологічно чистих устілок, які стануть «продовженням» вашої ступні.

Устілки Synthetic Cork Comfortable Foot Pad RM17SS001 на тлі пробок і вина

Матеріал з «ефектом пам'яті»

Корковий матеріал - немов «ударостійкий амортизатор», який дозволяє правильно розподілити тиск по всій поверхні стопи при ходьбі. Матеріал легко підлаштовується під особливості форми стопи та завдяки унікальним властивостям або так званому «ефекту пам'яті» - може за кілька секунд повернутися в свою первинну форму.

Устілки Synthetic Cork Comfortable Foot Pad RM17SS001 size 42

Унікальні властивості

Правильний розподіл навантаження на стопу

Амортизуючий ефект пробкових устілок Senthmetic Cork дозволяє пом'якшувати відштовхувальний вплив (виникає при ходьбі, бігу або стрибках) на хребет, що особливо актуально для людей з плоскостопістю.

Стан як хребта так і суглобів ніг безпосередньо залежить і від навантаження, яка впливає на них при бігу або ходьбі. Якщо розподіл навантаження нерівномірний - це може привести до підвищення рівня «зносу» суглобів нижніх кінцівок і міжхребцевих дисків, що в підсумку призводить до розвитку остехондроза, артрозу та інших захворювань. Пробкові устілки Senthmetic Cork не тільки подбають про правильність розташування стопи під час бігу і ходьбі, а й збільшать комфорт і зручність від використання цього аксесуара.

Устілки Synthetic Cork Comfortable Foot Pad RM17SS001 розподіл навантаження

Антибактеріальне покриття

Для забезпечення додаткового комфорту, верхня частина устілки безпосередньо контактує зі стопою, - оснащена тканиною з особливим антибактеріальним покриттям, який перешкоджає розвитку мікроорганізмів, які викликають неприємний запах ніг.

Устілки Synthetic Cork Comfortable Foot Pad RM17SS001 антибактеріальний матеріал

Пробкові устілки Senthmetic підійдуть практично для будь-якого взуття. Вони забезпечують зручність шкарпетки, знижують втому ніг при тривалих навантаженнях при бігу, стрибках, ходьбі, а також зберігають температурний баланс, що не тільки створює ефект легкості, але і надає оздоровлюючий ефект, від впливу на нервові закінчення зосереджених на всій поверхні стопи.

Устілки Synthetic Cork Comfortable Foot Pad RM17SS001 size 42

Тип: Устілки
Бренд: Mi
Модель: RM17SS001
Матеріал: Кора португальського коркового дуба
Розмір: 42