Устілки Xiaomi Senthmetic With increased height insole PU18ZG001

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Комфортні устілки, які візуально збільшують зріст

Невід'ємною та дуже важливою частиною будь-якого взуття, є устілка. Адже від форми устілки, якості її виконання, матеріалів, які використовуються у конструкції - залежить не тільки комфорт, але і здоров'я користувача. Так як стопа регулює велику частину м'язової системи і бере участь в регуляції хребта, від правильності її розташування в процесі руху - залежить здоров'я хребта, колін, суглобів і відповідно здоров'я людини в цілому.

Чудові устілки Senthmetic, завдяки натуральним матеріалам і продуманій конструкції - дозволять додати до зросту цілих 3.5 сантиметри, в результаті чого візуально зроблять вас вище і при цьому у взутті, ви будете почувати себе більш комфортно.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Відчуття легкості та комфорту

Senthmetic - практичні та надійні устілки виконані з натуральних матеріалів, які забезпечують чудову амортизацію та сприяють більш комфортному носінню взуття.

Устілки Synthetic With increased height insole PU18ZG001 крупним планом

Устілки, які "додадуть" 3.5 см до вашого росту

З унікальними устілками Senthmetic, ви зможете відчути себе більш впевнено, оскільки вони додають до вашого росту до 3.5 см (якщо ви використовуєте два вкладиші).

Устілки Synthetic With increased height insole PU18ZG001 дівчина та хлопець у взутті

Крім того, ноги візуально будуть виглядати більш довгими.

Устілки Synthetic With increased height insole PU18ZG001 устілка у взутті

Чудово "адаптується" під різні види взуття

Кілька варіантів використання

Два елементи устілки, висота яких - 2 і 1.5 см відповідно, можна використовувати разом (кріпляться за допомогою замків) і окремо, в залежності від того, скільки сантиметрів до росту ви бажаєте додати. 2 см вкладка підійде для туфель, кросівок і іншого взуття з висотою задника не більше 6 см. Подвійна устілка (2 + 1.5 см) підходить для чобіт і черевиків з халявою.

Устілки Synthetic With increased height insole PU18ZG001 подвійна устілка

Унікальні властивості

Правильний розподіл навантаження на стопу

Завдяки унікальному поєднанню антиковзаючого силикагеля і поліуретанового покриття, устілка буде пом'якшувати відштовхувальний вплив (виникає при ходьбі, бігу або стрибках) на хребет, що особливо актуально для людей з плоскостопістю.

Устілки Synthetic With increased height insole PU18ZG001 матеріали

Устілки Senthmetic підійдуть практично для будь-якого взуття та подарують відчуття легкості, комфорту та невимушеності.

Устілки Synthetic With increased height insole PU18ZG001 згинання устілки

Багаторазові випробування на міцність

Антибактеріальне покриття

Устілки Senthmetic успішно пройшли багаторазові випробування: тиском силою 500 кг, піше переміщення на відстань 1000 км, а також перевірка стійкості до деформацій. Для забезпечення додаткового комфорту, верхня частина устілки безпосередньо контактує зі стопою, - оснащена тканиною з особливим антибактеріальним покриттям, який перешкоджає розвитку мікроорганізмів, які викликають неприємний запах ніг.

Устілки Synthetic With increased height insole PU18ZG001 структура

Дизайн відповідний формі стопи

Стан як хребта так і суглобів ніг безпосередньо залежить і від навантаження, яка впливає на них при ходьбі. Якщо розподіл навантаження нерівномірний - це може привести до підвищення рівня «зносу» суглобів нижніх кінцівок і міжхребцевих дисків, що в підсумку призводить до розвитку остехондроза, артрозу та інших захворювань. Cтелькі Senthmetic не тільки подбають про правильність розташування стопи під час ходьби, а й збільшать комфорт і зручність від використання цього аксесуара.

Устілки Senthmetic - виріб, який відповідає міжнародним стандартам якості.

Устілки Synthetic With increased height insole PU18ZG001 арочна форма

Тип: Устілки
Бренд: Senthmetic
Модель: PU18ZG001
Матеріал: PU-шкіра, оксамитова тканина, поліуретан, силікон 
Колір: Чорний