Вага Picooc mini White

PICOOC Mini має квадратний корпус з довжиною краю всього 26 см і заввишки всього 2 см. Це робить його невеликим і легким, але не жертвує якістю. Посилена скляна поверхня настільки ж природна, як і гарний дизайн PICOOC.

Супер швидке налаштування через Bluetooth

Виробник подбав про те, щоб з'єднання та налаштування між вашим мобільним пристроєм і вагами Mini були розумними.

Практична конструкція

Поверхня виконана із загартованого скла, в яке акуратно вбудовуються датчики X-подібної форми. Великі ніжки на нижній стороні забезпечують стійкість вагів.

Високопродуктивні датчики для ще більш точних вимірювань

Високоточні датчики ваги фіксують навіть найнезначніші зміни в вашому тілі. Разом з мікродатчиком жирових відкладень BIA інформація про вашому тілі реєструється швидше, і кожне вимір стає більш точним.

Ясно видно вдень і вночі

PICOOC Mini оснащений надяскравих червоним світлодіодним дисплеєм, який непомітно вміщується під скляною поверхнею. При активації цифри добре видно і легко читаються навіть при сильному сонячному світлі.

Запобіжні заходи. При вимірюванні показників вашого організму, через біоелектричний аналізатор опору тіла проходить дуже слабкий електричний сигнал, який не відчувається та безпечний для людей.

В якості запобіжного заходу особи з кардіостимуляторами, електрокардіографами і/або іншими медичними пристроями, імплантованими в тіло, що використовуються для забезпечення життєзабезпечення, не повинні використовувати ваги безпосередньо. Будь ласка, надягайте тапочки, перед тим як будете зважуватися, ваги передають дуже слабкий електричний струм при вимірюванні статистики тіла, і це може вплинути на інший пристрій.

Вагітні жінки. Будь ласка, надягніть тапочки перед процесом зважування, щоб зважити себе, якщо ви вагітні. Через ваш особливий фізичний стан на вагах буде відображатися тільки вага.

Спортсмени та фітнес-тренери. У спортсменів різні типи статури. Ваги тільки з електродами, які розміщуються в області ніг недооцінюють жирову тканину тіла у людей зі значною кількістю жиру в організмі та переоцінюють його у більш худорлявих людей.

Вік до 18 років. Для молодих людей віком до 18 років доступний тільки показник ваги, тому що вони ростуть занадто швидко, і їх дані тіла змінюються занадто часто.

Не рекомендується використовувати вагітним жінкам і особам з кардіостимулятором!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Вага: 1.2 кг
Бренд: PICOOC
Габарити: 26 x 26 x 2 см
Діагностичні функції: М'язової маса, кісткова маса, розрахунок індексу маси тіла, рівень метаболізму, вісцерального жиру, жирової тканини, рідини
Додатково інформація: Аналізують дані за 3 секунди. З'єднання зі смартфоном по Bluetooth. Додаток для пристроїв на базі iOS і Android. Корисні рекомендації для підтримки фігури.
Призначення: Діагностичні
Живлення: 3 х 1.5 В AAA
Функції: Smart-управління, автоувімкнення, автовимкнення
Тип: Ваги підлогові
Колір: White