Ваги Xiaomi Move It Smart Scale Black

Функціональні ваги для вимірювання 8 важливих показників організму

Зміна маси тіла має важливе значення для кожної людини. Move It - це унікальні ваги, які відрізняються функціональністю, надійністю і чудовим дизайном і дозволять вам досить оперативно виміряти безліч важливих показників: індекс маси тіла, вміст води та жиру в тілі, загальна вага, кісткова і м'язову маса (всього - 8 важливих показників) за допомогою сучасної BIA технології.

Дані ваги допоможуть контролювати зміни вашої ваги, якщо ви дотримуєтеся дієти або займаєтесь спортом. До того ж, ви зможете стежити за показниками, які допоможуть вам раціонально розрахувати рівень споживання/витрати калорій.

Запобіжні заходи. При вимірюванні показників вашого організму, через біоелектричний аналізатор опору тіла проходить дуже слабкий електричний сигнал, який не відчувається та безпечний для людей.

В якості запобіжного заходу особи з кардіостимуляторами, електрокардіографами і/або іншими медичними пристроями, імплантованими в тіло, що використовуються для забезпечення життєзабезпечення, не повинні використовувати ваги безпосередньо. Будь ласка, надягайте тапочки, перед тим як будете зважуватися, ваги передають дуже слабкий електричний струм при вимірюванні статистики тіла, і це може вплинути на інший пристрій.

Вагітні жінки. Будь ласка, надягніть тапочки перед процесом зважування, щоб зважити себе, якщо ви вагітні. Через ваш особливий фізичний стан на вагах буде відображатися тільки вага.

Спортсмени та фітнес-тренери. У спортсменів різні типи статури. Ваги тільки з електродами, які розміщуються в області ніг недооцінюють жирову тканину тіла у людей зі значною кількістю жиру в організмі та переоцінюють його у більш худорлявих людей.

Не рекомендується використовувати вагітним жінкам і особам з кардіостимулятором!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Помічник по контролю за спортивними результатами

Move It - це відмінний помічник для всіх тих, хто стежить за своїми спортивними результатами, намагається підібрати найбільш правильний раціон харчування на основі 8 вимірюваних показників тіла.

Ваги Move It Smart Scale Black крупним планом

Вимірювані показники

  1. Вага тіла. Максимально допустима вага - 180 кг. В розумних вагах Move It, також, є можливість установки одиниці виміру: фунти та кілограми.
  2. М'язова маса, яка вказується в процентах. Діапазон вимірювань варіюється від 15% до 70%.
  3. Індекс маси тіла, який дає можливість відповісти на цікавить багатьох: Чи у вас повна фігура? ІМТ дозволяє виміряти тип статури людини. Також, на основі результатів вимірювання даного показника Ви можете визначити та спрогнозувати ризики, які пов'язані з вагою.
  4. Рівень вмісту жирової тканини в організмі. Даний показник допомагає визначити процентний вміст жирової тканини в загальній масі тіла. Діапазон вимірювань варіюється від 5% до 75%.
  5. Маса кісткової тканини.
  6. Рівень вмісту води в організмі. Як правило, даний показник знаходиться в межах 60-70%. За допомогою шкали розумних ваг ви зможете побачити результати вимірювань та стежити за подальшими тенденціями даного показника.
  7. BMR - показник базального метаболізму. Мінімально допустима кількість енергії, яка необхідна людському організму, щоб забезпечити ефективну роботу нервової, кровоносної і дихальної системи, а також таких життєво важливих органів: печінка, нирки та інші.
  8. Рівень вмісту вісцерального жиру (накопичується навколо черевної порожнини). Діапазон вимірювань варіюється від 1 до 30.

Ваги Move It Smart Scale Black 8 показників

Надійна конструкція

Поверхня розумних ваг виготовлена ​​із загартованого скла, а також в конструкції пристрою застосовуються нержавіюча сталь і ABS-пластик (виконане дно ваг). Застосування даних матеріалів забезпечує не тільки високу функціональність та витончений дизайн пристрою, але також - приємні тактильні відчуття. У верхній частині девайса, по центру, розташовується досить великий ЖК-дисплей з підсвічуванням. Саме на ньому і відображаються результати вимірювань.

Швидка синхронізація з девайсами

Синхронізація ваг з вашим девайсом здійснюється за допомогою вбудованого модуля Bluetooth 3.0 в межах 3-х метрів від девайса. Розумні ваги підтримують синхронізацію з пристроями, які працюють на ОС Android і iOS. Дані зважування за допомогою Wi-Fi, можуть бути перенесені безпосередньо на інший смартфон.

Ваги Move It Smart Scale Black синхронізація

Контроль показників зі смартфона

За допомогою фірмового додатка Move It, Ви зможете контролювати всі важливі показники, на основі проведених вагами вимірів і стежити за статистикою, графіками і тенденціями вашого фізичного здоров'я безпосередньо з вашого девайса.

Ваги Move It Smart Scale Black вага і калорії

Приголомшливий дизайн і вражаючий функціонал

Для тих хто серйозно ставиться до свого здоров'я, варто звернути увагу на Move It. Дані ваги допоможуть контролювати зміни вашої ваги в процесі тренувань або дієти, до того ж, ви зможете стежити за показниками, які допоможуть вам раціонально розрахувати рівень споживання/витрати калорій. Ваги Move It виконані в приголомшливому дизайні з чорним забарвленням, пристрій дозволять відчувати себе комфортно при вимірюванні ваги. Завдяки незначній вазі пристрою (всього 1 кг) - ви зможете легко його взяти в тренажерний зал або на спортивний майданчик.

Ваги Move It Smart Scale Black на дерев'яній поверхні

Тип: Ваги електронні, діагностичні
Бренд: Move It
Матеріал корпусу: Загартоване скло, нержавіюча сталь, ABS-пластик
Дисплей: ЖК-дисплей з підсвічуванням
Живлення: 3 батареї типу ААА
Кількість вимірюваних показників: 8
Діапазон вимірювання маси тіла: від 5 до 180 кг
Мінімальне значення: 50 грам
Похибка в вимірах (при температурі в межах 25 ° C ± 5 ° C): 0 - 50 кг ± 0,4 кг/ 50 - 100 кг ± 0,5 кг/ 100 - 180 кг ± 0,6 кг
Одиниці виміру: Кілограми, фунти
Системні вимоги: Android 4.3 і новіших версій, iOS 8.0 і новіших версій
Бездротові технології: Bluetooth 3.0
Габаритні розміри: 240 x 280 x 24 мм
Вага пристрою: 1 кг
Колір: Чорний
Умови використання (температура, вологість): 0-40 ° C, <90% відносної вологості