Ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 XMTZC05HM (NUN4048GL/NUN4049CN)

Зміни маси тіла має важливе значення для кожної людини. Mi Smart Scales 2 - це унікальні ваги, які дозволять вам визначати BMI - індекс маси тіла, за допомогою застосування в конструкції пристрою - електродів зі сталі 304L. З цими вагами Ви зможете аналізувати до 10 різних показників вашого тіла (загальна вага, відсоток рідини в вашому організмі, відсоток м'язової та жирової маси і т.ін.). Mi Smart Scales 2 - ваги вашої мрії!

Запобіжні заходи. При вимірюванні показників вашого організму, через біоелектричний аналізатор опору тіла проходить дуже слабкий електричний сигнал, який не відчувається та безпечний для людей.

В якості запобіжного заходу особи з кардіостимуляторами, електрокардіографами і/або іншими медичними пристроями, імплантованими в тіло, що використовуються для забезпечення життєзабезпечення, не повинні використовувати ваги безпосередньо. Будь ласка, надягайте тапочки, перед тим як будете зважуватися, ваги передають дуже слабкий електричний струм при вимірюванні статистики тіла, і це може вплинути на інший пристрій.

Вагітні жінки. Будь ласка, надягніть тапочки перед процесом зважування, щоб зважити себе, якщо ви вагітні. Через ваш особливий фізичний стан на вагах буде відображатися тільки вага.

Спортсмени та фітнес-тренери. У спортсменів різні типи статури. Ваги тільки з електродами, які розміщуються в області ніг недооцінюють жирову тканину тіла у людей зі значною кількістю жиру в організмі та переоцінюють його у більш худорлявих людей.

Вік до 18 років. Для молодих людей віком до 18 років доступний тільки показник ваги, тому що вони ростуть занадто швидко, і їх дані тіла змінюються занадто часто.

Не рекомендується використовувати вагітним жінкам і особам з кардіостимулятором!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Алексей, 05.11.2019
Здравствуйте, подскажите, в чем разница между Xiaomi Smart Scales и Xiaomi Smart Scales 2? Чем объясняется разница в цене?
Адміністрація MIOT.UA 05.11.2019
Добрый день, Smart Scales 2 более заточены под фитнесс. Вы сможете анализировать до 10 различных показателей вашего тела (общий вес, процент жидкости в вашем организме, процент мышечной и жировой массы и т.д.)
Андрей Бородкин, 27.06.2017
Добрый день, так что по поводу поставки - надо 2
Всі відгуки

Mi Smart Scales 2

Mi Smart Scales 2 - це унікальні ваги, які дозволять вам визначати BMI - індекс маси тіла, за допомогою застосування в конструкції пристрою - електродів зі сталі 304L.

 • Корпус з ABS пластику;
 • 4 електродні пластини з нержавіючої сталі 304L;
 • Розширені можливості управління за допомогою фірмового додатка Mi Fit;
 • Вимірювання до 10 показників тіла;
 • Діапазон вимірювання маси тіла варіюється від 5 до 150 кг;
 • Можливість відображення статистики у вигляді графіка;
 • 3 одиниці виміру: китайські фунти, фунти, кілограми;
 • Автоматичне управління регулювання яскравості світлодіодів в залежності від навколишнього освітлення;
 • Підтримка Android 4.4 і новіших версій, iOS 8.0 і новіших версій;
 • Підтримка Bluetooth 5.0;
 • Розміри: 300 x 300 x 23 мм;
 • Вага пристрою: 1.7 кг

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 дівчина качає прес

Важливим фактором для оцінки повноти, є оцінка процентного вмісту в організмі людини саме жирової тканини. Відсутність регулярного харчування або його не систематичність, як правило, провокує набір зайвої ваги. Якщо взяти для прикладу дві окремі людини з ідентичним вагою та ростом, більш об'ємним буде виглядати саме та людина, у якого більш високий рівень (у відсотковому співвідношенні) вмісту жирової тканини в організмі, як видно на ілюстрованому прикладі нижче.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 відсоток вмісту жирової тканини в організмі

Вимірювання індексу маси тіла

Індекс маси тіла (ІМТ) - загальноприйнятий світовий стандарт вимірювання типу статури окремої людини. Значення вмісту жирової тканини, дасть можливість відповісти на питання: Чи у вас повна фігура? Після чого Ви зможете вдатися до всіх необхідних заходів для можливого схуднення, а також для зміцнення здоров'я в цілому.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 індекс маси тіла

Один девайс допоможе Вам точно виміряти десять важливих показників фізичного стану вашого організму:

 • Загальна вага;
 • Сукупний рівень жирової тканини в організмі;
 • Рівень вмісту вісцерального жиру (який накопичується навколо органів черевної порожнини);
 • Кісткова маса;
 • М'язова маса;
 • Вміст води в організмі;
 • Обмін речовин;
 • ІМТ;
 • Тип статури;
 • Оцінка стану вашого тіла

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 десять показників фізичного стану організму

Витончений дизайн і білий колір - відмінне поєднання для будь-якого інтер'єру!

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 лицьова сторона

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 на синьому тлі

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 на зеленому тлі

Ваги Mi Smart Scales 2 мають приголомшливий дизайн і витончений білий колір, що забезпечить максимальну відповідність інтер'єру вашої квартири/кімнати, а також дозволить Вам відчувати себе комфортно при вимірюванні ваги, а завдяки незначній вазі (всього 1.6 кг) - Ви зможете легко їх взяти в тренажерний зал або на спортивний майданчик.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 в домашньому інтер'єрі

Ергономічність та безпека!

Mi Smart Scales 2 на цілих 30% тонше свого попередника. Розміри девайса: 300 x 300 x 14.75 мм, що дозволить їх компактно розмістити практично в будь-якому куточку вашої квартири. Крім того, серед важливих особливостей ваг варто виділити наступне: центр ваги пристрою став більш стійким, в конструкції ваг використовувалася цільна формована металева пластина, що в свою чергу дозволило збільшити як стійкість так і загальну міцність ваг.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 товщина

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 зображення товщини пристрою

Прихований дизайн LED дисплея

Для забезпечення найбільш витонченого дизайну пристрою, конструктори компанії Xiaomi відмовилися від найбільш поширеного прямокутного дисплея з рамками і саме тому, в "сплячому режимі" - Ви не помітите прихований LED дисплей, але як тільки ви станете на цільну поверхню ваг (яка містить надійний матеріал - АБС-пластик з вельми низьким рівнем прозорості), ви відразу побачите результати проведених вимірювань.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 відображення ваги на LED дисплеї

Закруглені кути та велика площа для комфортного розташування ніг!

Безпека конструкції ваг Mi Smart Scales 2 відображається і в досить високому рівні заокруглення країв пристрою, які не будуть травмувати шкіру ваших ніг, коли вони будуть стикатися з ними. Збільшена площа ваг дозволить найбільш зручно розташувати ступні ваших ніг на поверхні пристрою, знижуючи ймовірність прослизання під час його використання.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 на дерев'яній поверхні

Цілісний корпус з АБС-пластика - надійність та зручність в кожній деталі!

Корпус ваг виконано з міцного матеріалу - АБС-пластика, яка не піддається корозії. Завдяки застосуванню спеціальної протиковзкої текстури на поверхні пристрою, збільшується загальна площа зіткнення шкіри ступень з поверхнею ваг, що в свою чергу підвищує силу тертя в процесі зважування та позбавляє від можливого прослизання.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 заняття спортом

10 важливих показників за одне зважування!

Застосування професійної технології біоімпедансного аналізу (електричного опору ділянок тіла - в різних частинах організму), дозволяє одночасно оцінити показники обсягу м'язової тканини та обміну речовин, отримати інформацію по масі тіла і виміряти ІМТ (BMI), дізнатися рівень вмісту вісцерального жиру, побачити показники кісткової маси, показники вмісту води, дізнатися значення вмісту жирової тканини в організмі, а також оцінити загальний фізичний стан і статуру. Сукупна кількість вимірюваних параметрів - 10. Оцінка всіх десяти показників дозволить Вам швидко оцінити поточний фізичний стан здоров'я та вжити всі необхідні заходи для його поліпшення.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 графічне відображення 10 показників вимірювання

Сучасні технології та висока точність вимірювання

Застосування в конструкції пристрою металевих електродів, які виконані з нержавіючої сталі 304L, дозволило підвищити точність вимірювання ваг. Крім того, вони мають більш високі антикорозійні властивості. 4 електродні пластини, які розташовуються на поверхні пристрою, забезпечують високий рівень точності вимірювання. Електродні пластини, за допомогою технології з застосуванням змінного струму, починають процес вимірювання вмісту жирової і м'язової тканини, а також інших важливих параметрів, з моменту розміщення на них стоп.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 процес зважування

Автоматичне завантаження даних в фірмовий додаток Mi Fit!

Користуватися новим поколінням ваг Mi Smart Scales 2 надзвичайно просто. Спочатку Вам необхідно синхронізувати ваги з вашим мобільним пристроєм або планшетом, після чого всі дані зважування будуть автоматично завантажуватися в додаток, через яке Ви зможете з легкістю контролювати всі важливі показники фізичного здоров'я. Навіть, якщо вагами користуються кілька людей (членів сім'ї, або друзів), розумний девайс ідентифікують кожного з користувачів за допомогою їх ваги та відповідно зберігає всі необхідні дані. Максимальна кількість користувачів, яке підтримує пристрій - 16.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 і тренажери

Матеріал корпусу: ABS пластик
Бренд: Mi
Тип: Електронні, діагностичні
Дисплей: Прихований LED дисплей
Елементи для вимірювання: 4 електродні пластини з нержавіючої сталі 304L
Живлення: 4 батареї типу AAA
Кількість вимірюваних показників: 10
Діапазон вимірювання маси тіла: від 5 до 150 кг
Мінімальна вага: 50 грам
Одиниці виміру: Кілограми, фунти, китайські фунти
Системні вимоги: Android 4.4 і новіших версій, iOS 8.0 і новіших версій
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0
Розміри:
Вага пристрою: 1.7 кг
Додатково: Автоматичне управління регулювання яскравості світлодіодів в залежності від навколишнього освітлення, розширені можливості управління за допомогою фірмового додатка Mi Fit

Завантаження…

Відгуки користувачів
Алексей, 05.11.2019
Здравствуйте, подскажите, в чем разница между Xiaomi Smart Scales и Xiaomi Smart Scales 2? Чем объясняется разница в цене?
Адміністрація MIOT.UA 05.11.2019
Добрый день, Smart Scales 2 более заточены под фитнесс. Вы сможете анализировать до 10 различных показателей вашего тела (общий вес, процент жидкости в вашем организме, процент мышечной и жировой массы и т.д.)
Андрей Бородкин, 27.06.2017
Добрый день, так что по поводу поставки - надо 2
Адміністрація Mi.UA, 27.06.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, поставка данных весов ожидается в течении 14 рабочих дней. Ориентировочно к 10 июля.
Павло, 27.05.2017
Доброго дня! Коли будуть в наявності? Дякую.
Адміністрація Mi.UA, 29.05.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Павло, очікуємо поставку данного товару протягом 21 робочого дня.
Додати коментар
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати