Ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 XMTZC05HM (NUN4048GL/NUN4049CN)

Зміни маси тіла має важливе значення для кожної людини. Mi Smart Scales 2 - це унікальні ваги, які дозволять вам визначати BMI - індекс маси тіла, за допомогою застосування в конструкції пристрою - електродів зі сталі 304L. З цими вагами Ви зможете аналізувати до 10 різних показників вашого тіла (загальна вага, відсоток рідини в вашому організмі, відсоток м'язової та жирової маси і т.ін.). Mi Smart Scales 2 - ваги вашої мрії!

Запобіжні заходи. При вимірюванні показників вашого організму, через біоелектричний аналізатор опору тіла проходить дуже слабкий електричний сигнал, який не відчувається та безпечний для людей.

В якості запобіжного заходу особи з кардіостимуляторами, електрокардіографами і/або іншими медичними пристроями, імплантованими в тіло, що використовуються для забезпечення життєзабезпечення, не повинні використовувати ваги безпосередньо. Будь ласка, надягайте тапочки, перед тим як будете зважуватися, ваги передають дуже слабкий електричний струм при вимірюванні статистики тіла, і це може вплинути на інший пристрій.

Вагітні жінки. Будь ласка, надягніть тапочки перед процесом зважування, щоб зважити себе, якщо ви вагітні. Через ваш особливий фізичний стан на вагах буде відображатися тільки вага.

Спортсмени та фітнес-тренери. У спортсменів різні типи статури. Ваги тільки з електродами, які розміщуються в області ніг недооцінюють жирову тканину тіла у людей зі значною кількістю жиру в організмі та переоцінюють його у більш худорлявих людей.

Вік до 18 років. Для молодих людей віком до 18 років доступний тільки показник ваги, тому що вони ростуть занадто швидко, і їх дані тіла змінюються занадто часто.

Не рекомендується використовувати вагітним жінкам і особам з кардіостимулятором!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Вадим, 22.06.2022
Реальный отзыв. Занимаюсь интенсивным спортом. И, принципиально, решил проверить бренд сяоми на точность данных. 4 дня назад купил эту новую версию весов. Результаты за 4 дня сравниваю с данными весов Бош(с реальной дискретностью в 50 грамм, проверено за 9 лет). Так вот отклонение весов сяоми от реальности + 0,5/0,6 кг, соответственно имт ошибочный порядка 0,9%. За 4 дня жир, висцелярка, кости и мышцы и белок не меняются даже на 0.1 показатель. Пользуюсь онлайн расчетами институтов вводя разные параметры тела
Алексей, 05.11.2019
Здравствуйте, подскажите, в чем разница между Xiaomi Smart Scales и Xiaomi Smart Scales 2? Чем объясняется разница в цене?
Адміністрація MIOT.UA 05.11.2019
Добрый день, Smart Scales 2 более заточены под фитнесс. Вы сможете анализировать до 10 различных показателей вашего тела (общий вес, процент жидкости в вашем организме, процент мышечной и жировой массы и т.д.)
Всі відгуки

Mi Smart Scales 2

Mi Smart Scales 2 - це унікальні ваги, які дозволять вам визначати BMI - індекс маси тіла, за допомогою застосування в конструкції пристрою - електродів зі сталі 304L.

 • Корпус з ABS пластику;
 • 4 електродні пластини з нержавіючої сталі 304L;
 • Розширені можливості управління за допомогою фірмового додатка Mi Fit;
 • Вимірювання до 10 показників тіла;
 • Діапазон вимірювання маси тіла варіюється від 5 до 150 кг;
 • Можливість відображення статистики у вигляді графіка;
 • 3 одиниці виміру: китайські фунти, фунти, кілограми;
 • Автоматичне управління регулювання яскравості світлодіодів в залежності від навколишнього освітлення;
 • Підтримка Android 4.4 і новіших версій, iOS 8.0 і новіших версій;
 • Підтримка Bluetooth 5.0;
 • Розміри: 300 x 300 x 23 мм;
 • Вага пристрою: 1.7 кг

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 дівчина качає прес

Важливим фактором для оцінки повноти, є оцінка процентного вмісту в організмі людини саме жирової тканини. Відсутність регулярного харчування або його не систематичність, як правило, провокує набір зайвої ваги. Якщо взяти для прикладу дві окремі людини з ідентичним вагою та ростом, більш об'ємним буде виглядати саме та людина, у якого більш високий рівень (у відсотковому співвідношенні) вмісту жирової тканини в організмі, як видно на ілюстрованому прикладі нижче.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 відсоток вмісту жирової тканини в організмі

Вимірювання індексу маси тіла

Індекс маси тіла (ІМТ) - загальноприйнятий світовий стандарт вимірювання типу статури окремої людини. Значення вмісту жирової тканини, дасть можливість відповісти на питання: Чи у вас повна фігура? Після чого Ви зможете вдатися до всіх необхідних заходів для можливого схуднення, а також для зміцнення здоров'я в цілому.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 індекс маси тіла

Один девайс допоможе Вам точно виміряти десять важливих показників фізичного стану вашого організму:

 • Загальна вага;
 • Сукупний рівень жирової тканини в організмі;
 • Рівень вмісту вісцерального жиру (який накопичується навколо органів черевної порожнини);
 • Кісткова маса;
 • М'язова маса;
 • Вміст води в організмі;
 • Обмін речовин;
 • ІМТ;
 • Тип статури;
 • Оцінка стану вашого тіла

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 десять показників фізичного стану організму

Витончений дизайн і білий колір - відмінне поєднання для будь-якого інтер'єру!

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 лицьова сторона

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 на синьому тлі

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 на зеленому тлі

Ваги Mi Smart Scales 2 мають приголомшливий дизайн і витончений білий колір, що забезпечить максимальну відповідність інтер'єру вашої квартири/кімнати, а також дозволить Вам відчувати себе комфортно при вимірюванні ваги, а завдяки незначній вазі (всього 1.6 кг) - Ви зможете легко їх взяти в тренажерний зал або на спортивний майданчик.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 в домашньому інтер'єрі

Ергономічність та безпека!

Mi Smart Scales 2 на цілих 30% тонше свого попередника. Розміри девайса: 300 x 300 x 14.75 мм, що дозволить їх компактно розмістити практично в будь-якому куточку вашої квартири. Крім того, серед важливих особливостей ваг варто виділити наступне: центр ваги пристрою став більш стійким, в конструкції ваг використовувалася цільна формована металева пластина, що в свою чергу дозволило збільшити як стійкість так і загальну міцність ваг.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 товщина

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 зображення товщини пристрою

Прихований дизайн LED дисплея

Для забезпечення найбільш витонченого дизайну пристрою, конструктори компанії Xiaomi відмовилися від найбільш поширеного прямокутного дисплея з рамками і саме тому, в "сплячому режимі" - Ви не помітите прихований LED дисплей, але як тільки ви станете на цільну поверхню ваг (яка містить надійний матеріал - АБС-пластик з вельми низьким рівнем прозорості), ви відразу побачите результати проведених вимірювань.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 відображення ваги на LED дисплеї

Закруглені кути та велика площа для комфортного розташування ніг!

Безпека конструкції ваг Mi Smart Scales 2 відображається і в досить високому рівні заокруглення країв пристрою, які не будуть травмувати шкіру ваших ніг, коли вони будуть стикатися з ними. Збільшена площа ваг дозволить найбільш зручно розташувати ступні ваших ніг на поверхні пристрою, знижуючи ймовірність прослизання під час його використання.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 на дерев'яній поверхні

Цілісний корпус з АБС-пластика - надійність та зручність в кожній деталі!

Корпус ваг виконано з міцного матеріалу - АБС-пластика, яка не піддається корозії. Завдяки застосуванню спеціальної протиковзкої текстури на поверхні пристрою, збільшується загальна площа зіткнення шкіри ступень з поверхнею ваг, що в свою чергу підвищує силу тертя в процесі зважування та позбавляє від можливого прослизання.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 заняття спортом

10 важливих показників за одне зважування!

Застосування професійної технології біоімпедансного аналізу (електричного опору ділянок тіла - в різних частинах організму), дозволяє одночасно оцінити показники обсягу м'язової тканини та обміну речовин, отримати інформацію по масі тіла і виміряти ІМТ (BMI), дізнатися рівень вмісту вісцерального жиру, побачити показники кісткової маси, показники вмісту води, дізнатися значення вмісту жирової тканини в організмі, а також оцінити загальний фізичний стан і статуру. Сукупна кількість вимірюваних параметрів - 10. Оцінка всіх десяти показників дозволить Вам швидко оцінити поточний фізичний стан здоров'я та вжити всі необхідні заходи для його поліпшення.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 графічне відображення 10 показників вимірювання

Сучасні технології та висока точність вимірювання

Застосування в конструкції пристрою металевих електродів, які виконані з нержавіючої сталі 304L, дозволило підвищити точність вимірювання ваг. Крім того, вони мають більш високі антикорозійні властивості. 4 електродні пластини, які розташовуються на поверхні пристрою, забезпечують високий рівень точності вимірювання. Електродні пластини, за допомогою технології з застосуванням змінного струму, починають процес вимірювання вмісту жирової і м'язової тканини, а також інших важливих параметрів, з моменту розміщення на них стоп.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 процес зважування

Автоматичне завантаження даних в фірмовий додаток Mi Fit!

Користуватися новим поколінням ваг Mi Smart Scales 2 надзвичайно просто. Спочатку Вам необхідно синхронізувати ваги з вашим мобільним пристроєм або планшетом, після чого всі дані зважування будуть автоматично завантажуватися в додаток, через яке Ви зможете з легкістю контролювати всі важливі показники фізичного здоров'я. Навіть, якщо вагами користуються кілька людей (членів сім'ї, або друзів), розумний девайс ідентифікують кожного з користувачів за допомогою їх ваги та відповідно зберігає всі необхідні дані. Максимальна кількість користувачів, яке підтримує пристрій - 16.

Ваги Xiaomi Smart Scale 2 і тренажери

Матеріал корпусу: ABS пластик
Бренд: Mi
Тип: Електронні, діагностичні
Дисплей: Прихований LED дисплей
Елементи для вимірювання: 4 електродні пластини з нержавіючої сталі 304L
Живлення: 4 батареї типу AAA
Кількість вимірюваних показників: 10
Діапазон вимірювання маси тіла: від 5 до 150 кг
Мінімальна вага: 50 грам
Одиниці виміру: Кілограми, фунти, китайські фунти
Системні вимоги: Android 4.4 і новіших версій, iOS 8.0 і новіших версій
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0
Розміри:
Вага пристрою: 1.7 кг
Додатково: Автоматичне управління регулювання яскравості світлодіодів в залежності від навколишнього освітлення, розширені можливості управління за допомогою фірмового додатка Mi Fit

Завантаження…

Відгуки користувачів
Вадим, 22.06.2022
Реальный отзыв. Занимаюсь интенсивным спортом. И, принципиально, решил проверить бренд сяоми на точность данных. 4 дня назад купил эту новую версию весов. Результаты за 4 дня сравниваю с данными весов Бош(с реальной дискретностью в 50 грамм, проверено за 9 лет). Так вот отклонение весов сяоми от реальности + 0,5/0,6 кг, соответственно имт ошибочный порядка 0,9%. За 4 дня жир, висцелярка, кости и мышцы и белок не меняются даже на 0.1 показатель. Пользуюсь онлайн расчетами институтов вводя разные параметры тела
Алексей, 05.11.2019
Здравствуйте, подскажите, в чем разница между Xiaomi Smart Scales и Xiaomi Smart Scales 2? Чем объясняется разница в цене?
Адміністрація MIOT.UA 05.11.2019
Добрый день, Smart Scales 2 более заточены под фитнесс. Вы сможете анализировать до 10 различных показателей вашего тела (общий вес, процент жидкости в вашем организме, процент мышечной и жировой массы и т.д.)
Антон, 20.08.2019
Добрый день! Нашел версию XMTZC02HM дешевле, скажи те в чем отличие от той которую предлагаете Вы XMTZC05HM? Спасибо за ответ!
Адміністрація MIOT.UA 20.08.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Антон, отличие только в версиях встроенного модуля Bluetooth. Функционал аналогичен.
Антон, 18.08.2019
Подскажите какая у этих весов погрешность и дискретность?
Адміністрація MIOT.UA 18.08.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Антон, дискретность - 10 грамм. Погрешность - до 0,1%.
Сергій, 22.07.2019
Ви продаєте версію Mi Smart Scale 2 (XMTZC05HM) чи якусь іншу?
Адміністрація MIOT.UA 22.07.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Сергій, так, саме вона ;)
Артем, 20.08.2019
а как это может быть "именно она" если в описании модели на сайте Bluetooth 4 а у версии XMTZC05HM - bt5 ?
Игорь, 25.02.2019
Сообщите когда появится в наличии. Спасибо.
Адміністрація MIOT.UA 25.02.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Игорь, поставка данного товара планируется в течение 30 рабочих дней. Вы можете оформить предзаказ (оставить заявку уведомить о наличии) на данной странице, после оформления Вам на электронную почту придет уведомление, сразу когда товар появится в наличии.
Ololo, 26.12.2018
Доброго дня. В зазначені ваги потрібні такі батарейки https://www.xiaomi.ua/rainbow-batteries/batareyki-zmi-rainbow-aaa-batteries-6-sht/ ? Дякую!
Адміністрація MIOT.UA 26.12.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Ololo, так ;)
Jon, 28.11.2018
Ваши работники вообще планируют работать на этой неделе? В течение 5 дней оставлено 3 автоматических сообщения с просьбой перезвонить, никто не звонит и к вам нельзя дозвониться. Необходимо сделать изменения в заказе.
Адміністрація MIOT.UA 28.11.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Jon, на данный момент временные технические проблемы с базой данных. Ведутся работы по восстановлению, вскоре с Вами свяжется менеджер.
Ирина, 16.11.2018
Доброго дня. Чи можливе замовлення цього товару з Китаю чи Європи?
Адміністрація MIOT.UA 16.11.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Ирина, ні. Покупка даного товару доступна лише зі складу в Україні.
Юлия, 08.10.2018
Скажите, есть ли у вас система скидок ?
Адміністрація MIOT.UA 08.10.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Юлия, да. Подробнее здесь - https://www.xiaomi.ua/easy/discount/
Ярослав, 30.08.2018
С покупкой и доставкой - ок, все оперативно и качественно. Теперь о весах. Плюсы: - дизайн, приятный белый цвет индикатора, но на ярком солце нужно присматриваться; - обычные пальчиковые батарейки (ААА), продаются везде, можно поставить аккумуляторы; - Показатели жира и воды в целом полезны, но оценка грубая Минусы: - Коннект к приложению (или к смартфону) через раз. Иногда приходится несколько раз взвешиваться что бы данные синхронизировались. Непонятно, проблема в весах или приложении? Интуитивно, похоже что в приложении, т.к. функционал часто не откликается на нажатие кнопок. У меня ZTE Nubia UI, 5.02 андроид. - Иногда вес показывает на 1 кг в меньшую или большую сторону. Например, вечером перед сном вес 92 кг, а утром (через 6 часов сна, без походов в туалет) уже - 91 кг. Потом, через 20-30 минут - 91,5. Но что удивительно, если на весы ставить гирю в 16 кг, то всегда показывает верно. Похоже что датчики давления (в ножках весов) не достаточно хорошо синхронизированы. В общем, у меня это уже третьи электронные весы. До этого были недорогие Сатурн и Ротекс. Они так же иногда грешили н 1-1,5 кг, а потом вовесе сломались, но там цена около 300 грн была, потому и вопросов нет. Теперь вот купил подороже, в надежде что получу идеальное качество. По пятибальной системе могу поставить только 3,.
Таянна, 26.09.2018
вообще-то скачки веса - это не проблема весов, а так оно и есть, с утра ( не смотря на походы в туалет и прочую ерунду) вес меньше. даже в состоянии покоя ваш организм "работает" тратит, хоть и малейшую, но всё равно энергию. поэтому и говорят всегда взвешиваться в одно и то же врем суток
Алексей, 06.05.2018
добрый день, Есть ли в приложение для использования весами русский язык ?
Адміністрація MIOT.UA 06.05.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Алексей, да.
Жанна, 25.04.2018
Чудові ваги, працює з моїм смартфоном Xiaomi, рекомендую. Єдине в відео в інтернет де присутні 4 батарейки, а в моєму комплекті ні.
Адміністрація MIOT.UA 25.04.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Жанна, наразі виробник не комплектує батарейками даний товар.
Андрей, 18.04.2018
Весы пришли на следующий день после оформления заказа. Качественно упаковано, все в порядке. К самим весам вопросов нет - все работает. Соединяется с официальным приложением и быстро считывает и обрабатывает показатели. Очень удобные для тех кто занимается спортом или начал это делать. В целом все ок. Единственный минус - xiaomi.ua мне так и не перезвонили, хотя я заказывал обратный звонок и уже на Новой Почте оказалось нужно было еще заплатить за доставку, хотя обычно в большинстве интернет магазинов товар стоимостью более 1000 с бесплатной доставкой. Об этом нигде не было указано, кроме как на самом сайте Новой Почте и при отслеживание посылки. Считаю это недостатком не самого производителя конечно, а xiaomi.ua.
Вячеслав, 16.04.2018
Сегодня доставили шкала веса не отображает «9» если вес 91 будет показывать «31». За такие деньги такой фишни быть не должно!
Адміністрація MIOT.UA 16.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Вячеслав, возможно заводской брак. Необходима диагностика устройства в условиях сервисного центра, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: service.mi.ua e-mail: [email protected]
Антон, 05.04.2018
Добрый день , как будут работать весы если у каждого члена семьи свой акаунт и свой телефон , будет ли возможность каждому получать данные в свой МИ фит ???
Адміністрація MIOT.UA 05.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Антон, да.
Ирина, 06.04.2018
Странно. У нас вполне работают с разных устройств и разных аккаунтов.
Елизавета, 02.04.2018
Здравствуйте, когда весы появятся в наличии?)
Адміністрація MIOT.UA 02.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Елизавета, поставка планируется в течение 21 рабочего дня.
Leonid, 01.04.2018
Подскажите, где можно прочитать, что такое «Оценка состояния вашего тела», как рассчитывается и что означает? Заранее благодарен.
Адміністрація MIOT.UA 01.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Leonid, оценка состояния вашего тела - обобщённый показатель состояния Вашего тела приводимый по результатам измерений основных параметров Вашего тела, таким как вес, мышечная масса, совокупный уровень жировой ткани в организме и т. д.
Александр, 15.03.2018
Вопрос. Можно ли привязать к весам два телефона, с разными ми акаунтами?
Адміністрація MIOT.UA 15.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, нет. Возможно использовать только с одним аккаунтом, но можно зайти под этим аккаунтом на разных устройствах.
Виталий, 16.02.2018
Немного расстроило то, что батарейки теперь предлагают купить отдельно (хотя в описании комплектности они указаны). С приложением соединились без проблем. Пользователя добавил легко. Для детей младше 18 ИМТ не рассчитывается. Пока не совсем понял, сохраняется ли в памяти весов результат взвешивания при отсутствии соединения с MiFit.
Адміністрація MIOT.UA 16.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Виталий, при отсутствии соединения с Mi Fit - результат взвешивания в памяти весов не сохраняется.
Наталья, 14.02.2018
Действительно ли можно подключать несколько пользователей к одним весам (чтобы в программе на разных телефонах отображались результаты)? В магазине проконсультировали что связь только с одним телефоном? Кто врет? :)
Адміністрація MIOT.UA 14.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Наталья, подключить можно к одному смартфону, поскольку устройство привязывается к Mi аккаунту, а вот настроить количество пользователей можно в приложении Mi Fit.
ИГОРЬ, 13.02.2018
Есть инструкция как ими пользоваться?
Адміністрація MIOT.UA 13.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Игорь, да конечно. Инструкцию найдете здесь - http://files.xiaomi.ua/files/instructions/mi-smart-scale-fat/xiaomi-smart-scale-fat-ru.pdf
Тим, 25.11.2017
подскажите, в чем основные отличия от первого поколения весов?
Адміністрація MIOT.UA 25.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Тим, в данной модели увеличено количество и тип измеряемой диагностической информации, благодаря встроенным в конструкцию 4 электродным пластинам. Данная модель позволяет измерить показатели физического состояния вашего организма: Общий вес; Совокупный уровень жировой ткани в организме; Уровень содержания висцерального жира (который скапливается вокруг органов брюшной полости); Костная масса; Мышечная масса; Содержания воды в организме; Обмен веществ; Индекс массы тела; Тип телосложения; Оценка состояния вашего тела.
Александр, 12.11.2017
подскажите, происходит сопряжение Bluetooth показаний весов с программой Здоровье на IPhone?
Адміністрація MIOT.UA 13.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, нет. Для мониторинга информации с весов на iOS используется приложение Mi Home.
Захар, 17.11.2017
С Mi Home на iOS у меня не соединилось почему-то (хотя в ручном поиске эти весы есть в списке). Зато соединилось с Mi Fit (там даже раздел есть "Весы" при добавлении устройства). Точно ли эти весы могут работать с Mi Home?
Адміністрація MIOT.UA 17.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Захар, да. Возможно программная ошибка.
Алексей, 11.11.2017
Написано "Демонстрационный образец", т.е. в наличии одна штука Демонстрационный образец и все?
Адміністрація MIOT.UA 12.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Алексей, на данный момент да.
Андрей Бородкин, 27.06.2017
Добрый день, так что по поводу поставки - надо 2
Адміністрація Mi.UA, 27.06.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, поставка данных весов ожидается в течении 14 рабочих дней. Ориентировочно к 10 июля.
Яна, 20.06.2017
Здравствуйте, когда будут в наличии?
Администрация Xiaomi.ua, 21.06.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Яна, поставка данных весов ожидается в течении 21 рабочего дня.
Евгений, 16.06.2017
Здравствуйте! Когда весы будут в продаже, их невозможно никак купить.
Администрация Xiaomi.ua, 19.06.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Евгений, поставка данной модели весов планируется в течении 21 рабочего дня.
Сергей, 06.06.2017
Стоит ли ждать начала продаж ?
Администрация Xiaomi.ua, 07.06.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Сергей, да. Уже в наличии, можно заказывать.
Павло, 27.05.2017
Доброго дня! Коли будуть в наявності? Дякую.
Адміністрація Mi.UA, 29.05.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Павло, очікуємо поставку данного товару протягом 21 робочого дня.
Дмитрий, 08.05.2017
Когда примерно будут в Украине?
Администрация Xiaomi.ua, 08.05.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, ожидаем поставку данных весов в течении 21 рабочего дня.
Додати коментар