Ваги Xiaomi Smart Scale + Фітнес браслет Mi Band 2 Black

Ваги Xiaomi Smart Scale

Використання унікальної технології створення високочутливого датчика і вибір дуже міцної і надійної марганцевої сталі дозволило збільшити точність вимірювання ваги, ми змінили програму обчислення традиційних ваг, а натомість створили систему вимірювання ваги одночасно трьома способами. Це сприяє тому, що протягом короткого періоду часу можна обчислити вашу вагу з урахуванням кожної дрібниці. Похибка в 2 рази менше ніж на аналогічних девайсах.

Фітнес браслет Mi Band 2 Black

Нова версія Мі band 2 має OLED-дисплей і сенсорну панель, яка відкриє вам більше інформації. Одним дотиком пальця ви зможете дізнатися детальну інформацію про пройдену відстань, час, частоту серцевого ритму. Розумна технологія реагує на ваш рух, та щойно ви підіймете руку, буде відображати поточний час - легко і зручно. Фітнес-трекер та годинник в одному пристрої.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ваги Xiaomi Smart Scales

Висока точність вимірювань Xiaomi Smart Scales - до 100 грам, аж до випитого склянки води. Ваги оснащені високоточним датчиком тиску, для визначення точної ваги. Синхронізація телефонів - контролюйте за допомогою телефону своє здоров'я і здоров'я сім'ї.

Як правило навіть самі незначні зміни в масі тіла, для вас мають велике значення. Використання унікальної технології створення високочутливого датчика і вибір дуже міцної і надійної марганцевої сталі дозволило збільшити точності вимірювання ваги, ми змінили програму обчислення традиційних ваг, а натомість створили систему вимірювання ваги одночасно трьома способами. Це сприяє тому, що протягом короткого періоду часу можна обчислити вашу вагу з урахуванням кожної дрібниці. Похибка в 2 рази менше ніж на аналогічних девайсах.
Кожен день ви можете відстежувати навіть найнезначніші зміни у вашій вазі.
Ви можете визначити зміни у вашій вазі аж до 0.1кг незалежно від того чим ви займалися: після бігу, тренажерного залу, тренування, прогулянки, шопінгу чи навіть після домашніх справ! Ви також можете в будь-який час перевіряти графік вашої ваги, за допомогою Мі додатка, а також отримати професійні рекомендації щодо здоров'я.


Mi Fit додаток
Відкрийте Mi Fit додаток і в будь-який час ви можете переглядати ваші дані, зміни графіка, чітко і ясно бачити процес вашого «перетворення». Крім того, на основі ІМТ, можна планувати фітнес тренування і регулювати ваше харчування. Кожне зважування зберігається на Мі чіп, можливо зберегти до 800 показників.

Автоматичне розпізнавання кожного члена сім'ї
На основі даних про масу тіла людини, Mi Smart Scales можуть автоматично визначити кожного члена сім'ї, самостійно обчислити дорослого або дитини.

Білосніжний корпус із сталі
З самого початку розробки, ми були сповнені рішучості створити не тільки хороші умови експлуатації ваг, але й не забували про його зовнішній вигляд.

scale-specs.jpg

Відмінний захист і точна робота
Навіть при тому, що ваги завжди стоять на підлозі, дизайнер присвятив чимало зусиль для того, щоб зробити досконалою кожну сторону цього пристрою. Для забезпечення безпеки ми провели ряд тестувань, як наприклад, падіння сталевої кулі на поверхню ваг, адже навіть у ванній ми щось випадково роняємо, тому ми можемо гарантувати надійність і міцність ваг.

Ви прогресуєте, Mi Smart Scales теж
Відкрийте мобільний додаток Мі Sport на телефоні неподалік від ваг, і ви зможете синхронізувати всі ваші дані, а також оновити прошивку. Життя з Mi Smart Scales принесе вам ще більше приємних переживань. Використовуйте Bluetooth 4 низького електроспоживання та батареї може вистачити вам на рік.

Ваги елементи пристрою

Фітнес браслет Mi Band 2 Black

Відстежити час і кожен ваш крок

  • OLED-дисплей
  • сенсорна панель
  • новий дизайн
  • оновлений алгоритм крокоміру

Час, кроки та частота серцевих скорочень

Нова версія Мі band 2 має OLED-дисплей і сенсорну панель, яка відкриє вам більше інформації. Одним дотиком пальця ви зможете дізнатися детальну інформацію про пройдену відстань, час, частотe серцевого ритму. Розумна технологія реагує на ваш рух, та щойно ви підіймете руку, буде відображати поточний час - легко і зручно. Фітнес-трекер та годинник в одному пристрої.

Новий алгоритм крокоміру

Точні дані крок за кроком

У порівнянні зі світлочутливою версією попереднього покоління, крокомір Mi band 2 побудований на основі нової апаратної платформи. Тепер кожен ваш крок буде чітко відображатися на дисплеї, і ви зможете простежувати свої рухи кожен день.

Точний моніторинг серцевого ритму

Зі вбудованим датчиком руху і частоти серцевих скорочень, ви зможете побачити навантаження на організм і більш впевнено планувати заняття спортом.

Довго сидите на одному місці?

Браслет Mi band 2 запрошує вас на прогулянку

Щоб ви не засиджувалист довго на одному місці під час роботи або читання, фітнес браслет сповістить, що прийшов час для розминки, що поліпшить кровопостачання у мозок, і ваша продуктивність зросте. Ви можете налаштувати інтервали повідомлень самостійно, і Mi band 2 буде автоматично подавати вібрацію, інформуючи про чергову коротку розминку або прогулянку на свіжому повітрі, щоб отримати новий заряд здоров'я.

Ваш унікальний ID

Тепер розблокувати браслет можна швидше та простіше

Використовуючи смартфон на платформі Android, ви зможете налаштувати власний акаунт для того, щоб розблокувати Mi band 2 в миттєво одним лише дотиком пальця.

Виклики та повідомлення

Вібросповіщення завдяки додатку

Коли на смартфон приходить вхідний дзвінок, повідомлення або сповіщення, новий Mi band 2 подасть вібросигнал, навіть якщо телефон зайнятий.

Рівень водонепроникності IP67

Приймайте душ або гуляйте під теплим літнім дощем без хвилювань про роботу вашого Mi band 2, адже рівень IP67 міжнародного стандарту робить браслет водонепроникним і пилевідштовхуючим. Трекер також захищений від поту, олії та інших речовин, що викликають корозію.

Неперевершений зовні та всередині

Під прекрасним зовнішнім виглядом браслета приховані унікальні інноваційні технології, які ергономічно розміщені в панелі, створеній при надточному литті під тиском і подальшою обробкою ультрафіолетом. Тому на браслеті не залишається ні подряпин, ні відбитків пальців.

Низька енерговитрата OLED-дисплею

Завдяки вбудованому OLED-дисплею ви зможете переглядати дані одним дотиком пальця. При цьому енергозберігаюча розумна технологія дозволить довгий час використовувати браслет без підзарядки.

Влаштований так, щоб не загубити

Новий масивний дизайн і конструкція Mi band 2 має стопорне кільце, яке максимально фіксує трекер, тому ви не втратите його під час інтенсивних занять спортом або інших дій. Крім того застібка ремінця має безшовну конструкцію, що зменшує ймовірність втрати браслета.

Новий екологічно чистий матеріал

Новий матеріал більш приємний на дотик, тому контактна частина браслета подарує вам приємні відчуття, поки ви його носите. Екологічно чистий гіпоалергенний матеріал браслету Mi band 2 не блокує дихання шкіри, тому зменшує потовиділення.

Жорстке випробовування навколишнього серидовища

Для того, щоб бути на 99.99% впевненими, що браслет не підведе за різних умов, ми влаштували дуже жорстокі тести для перевірки його можливостей:

  • 128 годин при температурі 70°C
  • 128 годин при температурі -20℃
  • 12 раз вільного падіння з 1,2-метрів на тверду поверхню
  • 24 годин перевірки IP67

Більш точне програмне оновлення

Оновлений додаток до фітнес трекеру Mi band 2 більш оптимізований, тому точніше відстежує ваш серцевий ритм, кроки, фази сну, масу і т.д. Розширені дані в меню «Статистика» дозволять вам краще пізнати свій організм, а також переглянути всі характеристики за певний період: день, тиждень, місяць - щоб ви змогли бачити власний прогрес, і це надихало вас рухатися далі.

Яскравий браслет у вашому яскравому житті

Новий Mi band 2 представлений в красивій гамі приємних кольорів: чорний, синій, зелений, помаранчевий та інші кольори, щоб прикрасити ваше життя. Тому ви можете вибрати будь-який колір, який вам більше до душі і підкреслює ваш унікальний стиль.

Найменування: Ваги Xiaomi Smart Scales
Бренд: Mi
Матеріал верхньої панелі: Ультра-біле скло
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Діапазон вимірювання маси: 5 кг - 150 кг
Одиниці вимііу: Кілограми, фунти
Мінімальне значення шкали : 50 грамів
Значення похибки: 5 кг - 50 кг: максимальна 0.1 кг
50 кг - 100 кг: максимальна 0.2 кг
Android Системні вимоги: Android 4.4 та вище, підтримка Bluetooth 4.0;
IOS Системні вимоги: iOS7.0 та вище (iPhone 4s / 5 / 5c / 5S / 6 / 6Plus/7)
Габаритні розміри:
Батарейки: У комплекті відсутні
Вага: 1.9 кг
Колір: Білий
Найменування: Фітнес браслет Mi Band 2 Black
Модель Mi Band 2 Black
Тип Спортивний браслет
Габаритрні розміри
Вага 7 г
Матеріал корпусу Пластик, алюмінієвий сплав
Класс захисту IP67
Тип батареї Літій-полімерна
Ємність батареї 70 мАч
Час роботи в режимі очікування до 20 днів
Час зарядки 180 хв. (3 години)
Вхідний струм 45 мА / 65 мА (TYP / MAX)
Дисплей OLED, монохромний сенсорний, з підсвіткою
Діагональ дисплею 0,42"
Повідомлення SMS, пошта, календар, Facebook, Twitter / повідомлення про вхідний дзвінок
Датчики акселерометр, пульсометр
Додаткова функціональність мониторинг сну, калорій, физичної активності
Манжет Загальна довжина - 235 мм;
Регулювання довжини - 155 / 210 мм;
Матеріал - термопластичний еластомер, алюміній
Основні вимоги Blutooth v4.0 та вище
Підтримка платформ - Android 4.4 / iOS 7 та вище
Комплектація 1 x Браслет
1 x Ремішок
1 x Зарядний пристрій власного типу
1 x Інструкція користувача

Завантаження…