Смарт-ваги Xiaomi OVIQX (XQIAO) Body Fat Scale L1 White

 • Білий
 • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Синхронізуються зі смартфоном, працюють від 3-х батарейок і вимірюють 10 важливих показників

Іноді неможливо побачити в дзеркалі свій прогрес в фітнесі, а ваги не відображають всієї картини результативності тренувань.

Розумні ваги XQIAO L1 вимірюють набагато більше, ніж просто вагу тіла.

Дана модель розумних ваг може синхронізуватися зі смартфоном за допомогою мобільного додатку Scale Up (доступно для завантаження на Google Play Маркеті та Apple Store), забезпечуючи докладну інформацію про 10 важливих параметрів тіла з мінімальною похибкою.

Ще однією перевагою даної моделі ваг, є наявність світлодіодного дисплея. Міцна конструкція зі сполучення загартованого скла та пластика АБС, здатна витримати користувача вагою в 180 кг!

Працюють ваги від трьох батарейок AAA, які передбачені в комплекті. Так що після придбання XQIAO L1, ви зможете відразу ж випробувати все на що вони здатні!

Запобіжні заходи. При вимірюванні показників вашого організму, через біоелектричний аналізатор опору тіла проходить дуже слабкий електричний сигнал, який не відчувається та безпечний для людей.

В якості запобіжного заходу особи з кардіостимуляторами, електрокардіографами і/або іншими медичними пристроями, імплантованими в тіло, що використовуються для забезпечення життєзабезпечення, не повинні використовувати ваги безпосередньо.

Будь ласка, надягайте тапочки, перед тим як будете зважуватися, ваги передають дуже слабкий електричний струм при вимірюванні статистики тіла, і це може вплинути на інший пристрій.

Не рекомендується використовувати вагітним жінкам і особам з кардіостимулятором!

Відгуки користувачів
Андрей, 05.11.2021
Подскажите к приложению мифит эти весы можно подключить?
Адміністрація MIOT.UA 05.11.2021
к сожалению нет. Тут используется фирменное приложение Scale Up (доступно для скачивания на Google Play Маркете и Apple Store).
Андрей, 02.08.2021
Красивые весы, с хорошим функционалом. Жене понравились, а дети в восторге.
Всі відгуки

Контроль 10 важливих показників

Розумні ваги XQIAO L1 відстежують в цілому 10 показників: індекс маси тіла, м'язову масу, рівень вмісту води, вісцерального жиру і білків, базальну швидкість метаболізму, фізичний вік, підшкірний жир тощо.

10 показників:

 1. Вага тіла. Записуйте щоденні дані про вагу, ніколи не пропустите жодного показника зміни вашого тіла. Ах, так, ці ваги будуть до речі багатьом користувачам, оскільки вони витримують навантаження до 180 кг.
 2. BMI (ІМТ) або індекс маси тіла. Індекс маси тіла (ІМТ) — це співвідношення ваги до зросту людини. ІМТ можна використовувати для визначення ризику для здоров'я, пов'язаного з вагою.
 3. Рівень вмісту води в організмі. Відсоткова частка води в організмі в загальній масі тіла зазвичай становить близько 60% ~ 70%.
 4. Кісткова маса. Маса кісткової тканини в тілі.
 5. Вміст білків/протеїнів. Білки є основним «будівельним» блоком тіла. Вони використовуються для м'язів, сухожиль, органів і шкіри.
 6. Рівень вмісту жирової тканини. Визначає частку жиру в загальній масі тіла.
 7. Фізичний вік. Ваш вік оцінюється по всій вашій статистиці вимірювань показників тіла.
 8. М'язова маса. Сума маси ваших кісток, зв'язок, сухожиль, внутрішніх органів і м'язів мінус вага жиру.
 9. Показник базального метаболізму (BMR) — мінімальна норма витрати калорій. Це швидкість, з якою ви повинні витрачати калорії.
 10. Вісцеральний жир. На відміну від підшкірного жиру, вісцеральний жир накопичується навколо черевної порожнини. Визначення кількості вісцерального жиру має важливе значення, оскільки він відіграє роль підтримки, стабільності та захисту роботи людського організму.

Ваги Xiaomi XQIAO Body Fat Scale L1 крупним планом

Просто встаньте на ваги і отримаєте повне уявлення про склад свого тіла. Знання свого тіла — ключ до його перетворення.

Ваги Xiaomi XQIAO Body Fat Scale L1 чіп

Ваги, які підходять для всіх членів сім'ї

Ваги XQIAO L1 оснащені бездротовою технологією Bluetooth 5.0 і сумісні з ОС Android/iOS, тому ви можете використовувати свій смартфон або планшет, щоб завантажити мобільний додаток Scale Up з Google Play Маркета та Apple Store, створити профіль та почати автоматичний запис і відстеження вашої трансформації.

Ваги здатні зберігати інформацію по 10 вищеперерахованих показниках 16 різних користувачів, що робить XQIAO L1 дуже корисним пристроєм для всієї родини.

Ваги Xiaomi XQIAO Body Fat Scale L1 підтримувані ОС

Практична конструкція

Корпус розумних ваг відрізняється особливою практичністю, оскільки виготовлений з комбінації загартованого скла та пластика АБС. Незважаючи на використання настільки якісних і безсумнівно міцних матеріалів, товщина ваг справді дивує — всього 19 мм.

Ваги Xiaomi XQIAO Body Fat Scale L1 товщина ваг

Елементи живлення в комплекті поставки

Працюють ваги від 3 батарейок AAA, які поставляються в комплекті, так що після придбання цієї функціональної новинки, ви зможете випробувати всі її переваги!

Ваги Xiaomi XQIAO Body Fat Scale L1 процес зважування

Тип: Ваги
Бренд: XQIAO
Модель: L1
Матеріали: Загартоване скло + АБС-пластик
Дисплей: Світлодіодний
Максимальна вага: 180 кг
Тип підключення: Bluetooth 5.0
Вимоги до пристрою: Android 4.4 / iOS 9.0 і вище
Елементи живлення: 3 батарейки AAA (є в комплекті)
Розмір: 280 x 280 x 19 мм
Ваги: 1.2 кг
Відгуки користувачів
Андрей, 05.11.2021
Подскажите к приложению мифит эти весы можно подключить?
Адміністрація MIOT.UA 05.11.2021
к сожалению нет. Тут используется фирменное приложение Scale Up (доступно для скачивания на Google Play Маркете и Apple Store).
Андрей, 02.08.2021
Красивые весы, с хорошим функционалом. Жене понравились, а дети в восторге.
Олег, 27.07.2021
Хороші ваги, показують багато параметрів, якість матеріалів хороше, вимірюють теж відмінно, начебто ніяких відхилень немає, додаток відразу побачило їх і підключилося, проблем або питань не виникло.
Адміністрація MIOT.UA 27.07.2021
Дякуємо вам за відгук! Користуйтесь із задоволенням
Алексей, 21.07.2021
Взяли домой, изготовлено качественно, работают отлично.
Адміністрація MIOT.UA 21.07.2021
Дякуємо вам за відгук! Користуйтесь із задоволенням
Додати коментар