Ваги Xiaomi YUNMAI PRO Smart Scale Black (M1806CH-BK)

Контроль фізичної форми та стану здоров'я за 10 показниками

Всього за кілька секунд контакту розумних ваг YUNMAI PRO зі стопами користувача, дозволять отримати детальний звіт про поточний стан тіла, на основі ваги, індексу маси тіла, водного балансу, вісцерального жиру, стану м'язової тканини, кількості кісткової маси, жиру і білків.

За підсумком вимірювання ви отримаєте оцінку за шкалою від 0 до 100.

Висока точність вимірювання

В розумних вагах YUNMAI PRO використовується досконаліша технологія біоелектричного аналізу, яка використовує хмарні дані про здоров'я. В результаті отримані дані проходять процес зіставлення, перевірки та фіксації в особистій історії вимірювань.

До 180 днів роботи без підзарядки

Ваги мають вбудований акумулятор ємністю 1000 мАг з економічним енергоспоживанням. Завдяки цьому ваги здатні пропрацювати без підзарядки до 180 днів. Зарядка акумулятора займе близько 180 хвилин.

Інноваційний дизайн

Ваги мають скляний корпус з ITO покриттям, що забезпечує проходження електричних імпульсів по всій поверхні виробу, що підвищує точність вимірювання.

Прихований дисплей

YUNMAI PRO обладнані прихованим світлодіодним дисплеєм з діагоналлю 2.63-дюйма, тому навіть в яскравий сонячний день, ви зможете побачити результати вимірювань.

Мобільний додаток YUNMAI

Для повноцінного використання всіх можливостей вагів, необхідно синхронізувати YUNMAI PRO зі смартфоном, що працює на ОС Android або iOS.

У мобільному додатку, крім 10 показників стану тіла, ви зможете наочно, у вигляді графіків бачити тенденцію зміни даних, встановлювати цілі тренувань, контролювати прогрес, отримувати корисні рекомендації.

Зберігання статистики вимірювань

Навіть якщо у вас немає доступу до мережі інтернет, розумні ваги визначають всіх користувачів вагів (членів сім'ї) і автоматично зберігають дані в хмарне сховище.

Запобіжні заходи. При вимірюванні показників вашого організму, через біоелектричний аналізатор опору тіла проходить дуже слабкий електричний сигнал, який не відчувається та безпечний для людей.

В якості запобіжного заходу особи з кардіостимуляторами, електрокардіографами і/або іншими медичними пристроями, імплантованими в тіло, що використовуються для забезпечення життєзабезпечення, не повинні використовувати ваги безпосередньо. Будь ласка, надягайте тапочки, перед тим як будете зважуватися, ваги передають дуже слабкий електричний струм при вимірюванні статистики тіла, і це може вплинути на інший пристрій.

Вагітні жінки. Будь ласка, надягніть тапочки перед процесом зважування, щоб зважити себе, якщо ви вагітні. Через ваш особливий фізичний стан на вагах буде відображатися тільки вага.

Спортсмени та фітнес-тренери. У спортсменів різні типи статури. Ваги тільки з електродами, які розміщуються в області ніг недооцінюють жирову тканину тіла у людей зі значною кількістю жиру в організмі та переоцінюють його у більш худорлявих людей.

Вік до 18 років. Для молодих людей віком до 18 років доступний тільки показник ваги, тому що вони ростуть занадто швидко, і їх дані тіла змінюються занадто часто.

Не рекомендується використовувати вагітним жінкам і особам з кардіостимулятором!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ввги
Бренд: Yunmai
Діапазон вимірювань:

Вага

Жир

Діапазон вимірювання: 5 ~ 75%, Точність: 0.1%

Визначає частку жиру в загальній масі тіла.

Вода

Діапазон вимірювання: 15 ~ 70%, Точність: 0.1%

Зазвичай вміст води в тілі
близько 60% ~ 70% .YUNMAI можуть
вимірювати і відслідковувати зміни у водному балансі тіла.

Вік тіла

Точність: 1 ~ 3 роки

Вимірюється за сукупністю всіх параметрів тіла.

Індекс маси тіла

Точність: 0.1

Індекс маси тіла (ІМТ) розраховується як відношення ваги до росту.

Суха маса тіла

Діапазон вимірювання: 15 ~ 70%, Точність: 0.1%

Суха маса тіла — це вага кісток, жиру, води, внутрішніх органів і м'язів мінус вага жиру.

Кісткова маса

Точність: 0.1 кг

Вага кісткової тканини.

Базальний індекс метаболізму

Базальний індекс метаболізму (БІМ). Це мінімальна норма витрати калорій. Це швидкість, з якою ви повинні витрачати калорії, щоб залишатися в живих. Цей показник може бути корисний для програм зниження ваги.

Протеїн (білок)

Точність: 0.1%

Протеїни — будівельні цеглинки нашого тіла. Вони потрібні для м'язів, сухожиль, органів і шкіри. Відсоток білка в загальній масі тіла складає близько 18%.

Вісцеральний жир

Діапазон вимірювань: 1 ~ 30

Вісцеральний жир знаходиться всередині нашого організму, навколо внутрішніх органів. Він служить для підтримки, захисту та стабілізації внутрішніх органів.

Бездротове з'єднання: Енергоефективний Bluetooth 4.0
Живлення: 1000 мАг літій-полімерна батарея
Порт: Micro USB
Сенсори / датчики: Сенсор ваги × 4
Біосенсори × 4
Екран: 2.63-дюймовий прихований LED екран
Комплектація: Ваги YUNMAI PRO
USB кабель
Інструкція користувача
Розмір: 300 x 300 x 23 мм
Вага: 1.9 кг
Колір: Чорний
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати