Ваги Xiaomi Yunmai 2 Smart Scale Silver (Y2SSS)

Нові вимірювальні технології

Yunmai 2 Smart Scale - вельми функціональні розумні ваги з чудовим дизайном. Вони є яскравим прикладом втілення ультрасучасних технологій, які допоможуть контролювати результативність тренувань, розраховувати та складати правильний раціон харчування на основі вимірювання 10 показників тіла.

Виробник оснастив «розумні ваги» потужним акумулятором на 3000 мАг, а також інноваційною мікросхемою з економічним енергоспоживанням, яка забезпечить більш тривале використання пристрою (до двохсот днів) без необхідності підзарядки.

Надійна конструкція вагів із спеціальним покриттям з оксиду індію-олова (скорочено ITO), сприяє більш точному виміру індексу маси тіла та інших важливих показників.

Ідеальне поєднання прихованого світлодіодного дисплея зі скляною поверхнею підкреслюють витонченість пристрою, яка властива вагам преміум класу.

Запобіжні заходи. При вимірюванні показників вашого організму, через біоелектричний аналізатор опору тіла проходить дуже слабкий електричний сигнал, який не відчувається та безпечний для людей.

В якості запобіжного заходу особи з кардіостимуляторами, електрокардіографами і/або іншими медичними пристроями, імплантованими в тіло, що використовуються для забезпечення життєзабезпечення, не повинні використовувати ваги безпосередньо. Будь ласка, надягайте тапочки, перед тим як будете зважуватися, ваги передають дуже слабкий електричний струм при вимірюванні статистики тіла, і це може вплинути на інший пристрій.

Вагітні жінки. Будь ласка, надягніть тапочки перед процесом зважування, щоб зважити себе, якщо ви вагітні. Через ваш особливий фізичний стан на вагах буде відображатися тільки вага.

Не рекомендується використовувати вагітним жінкам і особам з кардіостимулятором!

Відгуки користувачів
Владимир, 17.03.2018
Купил у вас весы, пока что всё нормально. Единственное что не показывает погоду, подскажите пожалуйста при каких условиях она показывается и работает ли это для нашей страны? А если нет - то почему не указана информация об этом в описании?
Адміністрація MIOT.UA 17.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Владимир, для отображения информации о погоде, необходимо синхронизировать весы с фирменным приложением на смартфоне.
Всі відгуки

Контроль важливих показників

Інноваційні ваги Yunmai 2 Smart Scale дозволяють розраховувати 10 важливих параметрів тіла з мінімальною похибкою.

10 показників

 1. Вага тіла. Діапазон вимірювання: 3-180 кг. Одиниці виміру: кг / фунт. Точність: 0.1 кг. Записуйте щоденні дані про вагу, ніколи не пропустите жодного показника зміни вашого тіла.
 2. BMI (ІМТ) або індекс маси тіла. Точність: 0,1 кг. Індекс маси тіла (ІМТ) - це співвідношення ваги до зросту людини. ІМТ можна використовувати для визначення ризику для здоров'я, пов'язаного з вагою.
 3. Рівень вмісту води в організмі. Діапазон вимірювання: 15 ~ 70%. Точність: 0,1%. Відсоткова частка води в організмі в загальній масі тіла зазвичай становить близько 60% ~ 70%. YUNMAI Smart Scale може вимірювати щоденні зміни показника.
 4. Кісткова маса. Точність: 0,1 кг. Маса кісткової тканини в тілі.
 5. Вміст білків / протеїнів. Точність: 0,1%. Білки є основним «будівельним» блоком тіла. Вони використовуються для м'язів, сухожиль, органів і шкіри. Відсоток білка в загальній масі тіла складає близько 18%.
 6. Рівень вмісту жирової тканини. Діапазон вимірювання: 5 ~ 75%. Точність: 0,1%. Визначає частку жиру в загальній масі тіла.
 7. Фізичний вік. Точність: 1 ~ 3 роки. Ваш вік оцінюється по всій вашій статистиці вимірювань показників тіла.
 8. М'язова маса. Діапазон вимірювання: 15 ~ 70%. Точність: 0,1%. Сума маси ваших кісток, зв'язок, сухожиль, внутрішніх органів і м'язів мінус вага жиру.
 9. Показник базального метаболізму (BMR) - це мінімальна норма витрати калорій. Це швидкість, з якою ви повинні витрачати калорії. Вимірювання цього показника може бути корисно для програм зниження ваги при прогнозуванні втрат ваги.
 10. Вісцеральний жир. Діапазон вимірювання: 1 ~ 30. На відміну від підшкірного жиру, вісцеральний жир накопичується навколо черевної порожнини. Визначення кількості вісцерального жиру має важливе значення, оскільки воно відіграє роль підтримки, стабільності та захисту роботи людського організму.

Ваги Yunmai 2 Smart Scale Silver (Y2SSS) крупним планом

Втілення інновацій

Корисний функціонал

Інноваційні ваги здатні показувати не тільки вагу або розраховувати параметри тіла користувача, але і відображати погоду. Крім того, їх можна використовувати і в якості будильника. Додаткові функції автоматично відключаються при зважуванні.

Особливості:

 • Бездротова синхронізація по Wi-Fi, інтерфейс USB Type-C для швидкої зарядки пристрою;
 • Витончений дизайн із закругленими краями та ідеально гладкою поверхнею;
 • Прихований світлодіодний дисплей;
 • Високоякісне ITO - покриття;
 • Потужний акумулятор ємністю 3000 мАг;
 • Bluetooth 4.0. Використовуючи мікросхему Bluetooth з низьким енергоспоживанням TI CC2541, YUNMAI 2 забезпечує чудову сумісність з мобільними девайсами та безпечнішу і швидку передачу даних;
 • Бездротова синхронізація по WiFi. Ваги обладнані чіпом CC3200 від TI (Texas Instruments) для підключення до YUNMAI Cloud, забезпечуючи приголомшливу зручність користування розумним девайсом;
 • Вимірювання 10 показників тіла, які допоможуть скласти правильний раціон харчування і контролювати ефективність тренувань.

Ваги Yunmai 2 Smart Scale Silver (Y2SSS) рожеве золото

Удосконалена технологія Wi-Fi

Просте підключення. Швидка синхронізація.

Щоб прискорити процес підключення до смарт вагів Yunmai 2 слід використовувати функцію «Smart Connect». Використовуючи вдосконалену технологію бездротового підключення Wi-Fi, ви можете швидко зберегти результати вимірювання показників в хмарному сховищі.

 • Автоматична синхронізація даних;
 • В 1.8 рази дошкульніше слабонаправленної патч-антени діапазонів УВЧ і СВЧ.

Ваги Yunmai 2 Smart Scale Silver (Y2SSS) вай-фай

Система живлення пристрою

Акумуляторна батарея. Type-C інтерфейс.

У YUNMAI 2 використовується вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 3000 мАг, який забезпечить безперебійну роботу пристрою протягом 200 днів (показник приблизний) без підзарядки. Крім того, він оснащений поліпшеним двостороннім портом зарядки USB Type-C, для ще більш зручного користування ергономічним пристроєм. Багаторазові спроби підключення - тепер в минулому. Yunmai 2 - ваги, які створені для забезпечення максимального комфорту користувача.

 • Ємність акумулятора 3000 мАг;
 • 200-денна витривалість;
 • Керамічне покриття.

Ваги Yunmai 2 Smart Scale Silver (Y2SSS) зарядка пристрою

ITO покриття

Більш чутливий сплав

Поверхня розумних ваг виготовлена ​​із загартованого скла, а також має спеціальне дуже чутливе покриття з оксиду індію-олова (скорочено ITO) - напівпровідниковий матеріал n-типу з провідністю, яка порівнянна з металевою - за рахунок чого вдалося прибрати датчики з лицьового боку, а це в свою чергу дозволило вивести дизайн зовсім на новий рівень.

Крім того, ваги оснащені BIA-чіпом, який забезпечує більш точне вимірювання показників тіла.

Застосування даних якісних матеріалів і сучасних технологій забезпечує не тільки високу функціональність та витончений дизайн пристрою, але також - приємні тактильні відчуття.

У верхній частині девайса, по центру, розташовується 5,26-дюймовий світлодіодний дисплей. Саме на ньому і відображаються результати вимірювань.

Ваги Yunmai 2 Smart Scale Silver (Y2SSS) дисплей

Покращене балансування

Точна вага навіть на дрібних нерівностях

Чотири ніжки ваг з адаптивною конструкцією, легко згладять дрібні нерівності підлоги, забезпечивши ефективнt балансування пристрою та точність вимірювання показників тіла.

Ваги Yunmai 2 Smart Scale Silver (Y2SSS) балансування пристро.

Смарт ваги з цікавими «фішками»

YUNMAI 2 пропонує вам встановити сигнал будильника, що підтримує шість мелодій та який автоматично відключається під час зважування.

YUNMAI 2 здатні «відчувати» найменші зміни показників вашого тіла. Тому якщо ваша вага збільшилась / зменшилась - розумні ваги проінформують вас про це за допомогою світлодіодного дисплея.

Погода дійсно дуже важлива, коли ви хочете позайматися спортом на вулиці. Тому YUNMAI 2 відображає прогноз погоди в режимі реального часу, що допоможе вам спланувати тренувальний день.

Ваги Yunmai 2 Smart Scale Silver (Y2SSS) особливі функції пристрою

Новий режим виявлення жиру в тілі

З інноваційним BIA - чіпом вдалося досягти більш високої точності вимірювання показника вмісту жиру в тілі. Всі вимірювання порівнюються та аналізуються серед інших результатів в базі даних YUNMAI, що сприяє більш правильному складанню рекомендацій щодо поліпшення даного показника.

Ваги YUNMAI 2 використовує багаторазовий змінний струм для перевірки опірності тканин, низька частота (менше 10 кГц) до клітинного соку та висока частота (50 кГц) до ядра клітини, отже, точно вимірюють статистику тіла.

Ваги Yunmai 2 Smart Scale Silver (Y2SSS) виявлення жиру

Самий неймовірний!

Чіп зі швидкісною обробкою даних

WiFi-чіп TI (Texas Instrument Inc.), двоядерний процесор ARM Cortex-M4 і вбудований механізм шифрування подбає про безпеку даних і високу швидкість з'єднання до 95 мілісекунд. Крім того, YUNMAI 2 з Bluetooth-чіпом CC2541 і чіпом HTI45F75 (визначає вміст жиру), являє собою справжню колекцію високих технологій суміщених в одному пристрої.

Ваги Yunmai 2 Smart Scale Silver (Y2SSS) мікросхема

Швидка синхронізація з девайсами

Розумні ваги підтримують синхронізацію з пристроями, які працюють на ОС Android і iOS. За допомогою фірмового додатка Yunmai, Ви зможете контролювати всі важливі показники, на основі проведених вагами вимірів і стежити за статистикою, графіками і тенденціями вашого фізичного здоров'я безпосередньо з вашого девайса.

 • Підтримує роботу з пристроями на ОС Android 4.3 (або більш нові версії);
 • Підтримує роботу з пристроями на ОС iOS8.0 (або новіші версії).

Ваги Yunmai 2 Smart Scale Silver (Y2SSS) синхронізація зі смартфоном

Хмарне сховище даних

Контроль персональної статистики

Щоб ознайомитись з результатами раніше виміряних показників, а також оцінити їх тенденцію, Вам достатньо зайти з будь-якого пристрою в свій особистий аккаунт. Хмарне сховище даних, забезпечує додаткову зручність та високий рівень безпеки збереження історії показників.

До одного облікового запису можна додати до шістнадцяти користувачів з окремим профілем для кожного з них. Це дозволить користувачеві стежити за своєю персональною статистикою за певний період часу.

Ваги Yunmai 2 Smart Scale Silver (Y2SSS) хмарне сховище даних

П'ять кольорів

YUNMAI 2 випускається в п'яти різних кольорах на вибір: срібний, рожевий, рожеве золото, синій та чорний, кожен з яких гармонійно вписується в вашу вітальню та спальню.

Ваги Yunmai 2 Smart Scale Silver (Y2SSS) забарвлення пристрої

Матеріал корпусу: Загартоване скло, оксид індію-олова
Бренд: Yunmai
Тип: Електронні, діагностичні
Дисплей: LCD дисплей з діагоналлю 5.26 дюйма
Кількість вимірюваних показників: 10
Діапазон ваги: від 3 до 180 кг
Одиниці виміру: Кілограми, фунти
Точність вимірювання: 0.1 кг
Системні вимоги: Android 4.3 і новіші версії, iOS 8.0 і новіші версії
Елементи живлення: Літій-полімерний акумулятор ємністю 3000 мАг
Тривалість работи на одному заряді: До 200 днів
WiFi: WiFi 2.4GHz, 802.11 b / g / n
Процесор: Двоядерний ARM Cortex-M4
Датчики: Датчик високого тиску x 4, біологічний датчик x 4
Чіп визначення вмісту жиру: HTI45F75
Bluetooth: Bluetooth-чіп CC2541 з низьким енергоспоживанням
Пам'ять: До 16 профілів
Додатково: Автовідключення, щоденний контроль маси тіла, індикація зміни ваги, пам'ять вимірювання ваги, будильник, відображення прогнозу погоди на дисплеї
Розміри і вага:
Колір: Срібло

Завантаження…

Відгуки користувачів
Владимир, 17.03.2018
Купил у вас весы, пока что всё нормально. Единственное что не показывает погоду, подскажите пожалуйста при каких условиях она показывается и работает ли это для нашей страны? А если нет - то почему не указана информация об этом в описании?
Адміністрація MIOT.UA 17.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Владимир, для отображения информации о погоде, необходимо синхронизировать весы с фирменным приложением на смартфоне.
Владимир, 20.03.2018
Спасибо за совет, но я это уже сделал, иначе толку от смарт весов особо не было б. Но погода не отображается. Вы можете подтвердить что для Украины это рабочий функционал?
Адміністрація MIOT.UA 20.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Владимир, вероятно проблема в программной части. По данному вопросу Вы сможете получить более подробную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: service.mi.ua e-mail: [email protected]
Додати коментар