Ваги Yunmai Xiaomi Mini 2 Smart Scales White

Розумні ваги Yunmai Mini 2 допоможуть вам досить оперативно виміряти безліч важливих показників: вмісту води в тілі, вміст жиру, загальна вага, кісткову і м'язову масу за допомогою сучасної BIA технології.

Для тих хто серйозно ставиться до свого здоров'я, варто звернути увагу на Yunmai Mini 2. Дані ваги допоможуть контролювати зміни вашої ваги в процесі тренувань або дієти, до того ж Ви зможете стежити за показниками, які допоможуть вам раціонально розрахувати рівень калорій.

Запобіжні заходи. В процесі вимірювання показників вашого організму, за допомогою біоелектричного аналізатора опору вашого тіла проходить досить слабкий електросигнал, він практично не відчувається і є безпечним для людей.

Важливо дотримуватися запобіжних заходів особам з кардіостимулятором, електрокардіографом та іншими пристроями медичного призначення, які імплантовані в тіло і / або застосовуються з метою забезпечення життєдіяльності. Для таких осіб, а також для вагітних жінок протипоказано користуватися вагами безпосередньо. Будь ласка, одягніть тапочки, якщо ви вирішите їх використовувати, щоб переданий електричний струм, необхідний для вимірювання статистики тіла, не вплинув на роботу медичних пристроїв, що забезпечують життєдіяльність, а для вагітних - не було впливу на плід.

Не рекомендується застосовувати ваги особам з кардіостимулятором і жінкам в період вагітності!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ваги Yunmai Mini 2 Smart Scales White

Розумні ваги Yunmai Mini 2 допоможуть вам досить оперативно виміряти безліч важливих показників: вмісту води в тілі, вміст жиру, загальна вага, кісткову і м'язову масу за допомогою сучасної BIA технології.

10 важливих показників

  • Ваша вага
  • Показник маси тіла в процентному співвідношенні
  • Індекс маси тіла
  • Вміст в вашому організмі жирової тканини
  • Маса кісткової тканини у вашому організмі
  • Вміст води в організмі
  • Значення базального метаболізму (BMR)
  • Показник вмісту вісцерального жиру
  • Ваш фізичний вік
  • Вміст протеїнів/білків

Розрахунок ІМТ (індексу маси тіла)

Традиційний білий колір ваг і загартована скляна панель, яка природно має антиковзаюче покриття - підкреслюють стильний дизайн ваг і забезпечує безпеку користувача. За межами скла розміщений світлодіодний LED дисплей з високою чіткістю відображення інформації, який у вимкненому стані абсолютно не помітний.

Ваги оснащені високочутливими до навантажень вставками з електродами, який виконані зі сталі 304. Використання такого матеріалу убезпечить важливі складові розумних ваг від виникнення корозії.

Серед встановлених модулів слід виділити звичайно ж Bluetooth 4.0 з низьким енергоспоживанням від Texas Instruments, який служить сполучною ланкою для розумних ваг Yunmai Mini 2 і смартфона і може пропрацювати в режимі очікування до 12 місяців. Все що необхідно для забезпечення життєдіяльності ваг - три AA батарейки.

Швидка синхронізація з девайсами

Синхронізація Yunmai Mini 2 з вашим планшетом або смартфоном на ОС Android і iOS здійснюється завдяки Bluetooth 4.0-модулю в межах 2-3 метрів. Фірмовий додаток Yunmai, дозволить вам відслідковувати важливі показники, а також контролювати статистику і тенденції вашого фізичного здоров'я безпосередньо з екрану вашого девайса.

Вага Yunmai Mini 2 становить всього 1.2 кг, при цьому максимальна вага, який вони здатні витримати - 150 кг.

Модель: Yunmai Mini 2
Бренд: Mi
Матеріал корпусу: Загартоване скло, сталь 304
Тип: Електронні, діагностичні
Дисплей: LCD дисплей
Кількість вимірюваних показників: 10
Максимально допустима вага: 150 кг
Одиниці виміру: Кілограми, фунти
Точність виміру: 0.1 кг
Мінімальні системні вимоги: Android 4.3, iOS 8.0
Елементи живлення: 3 батарейки типу AA
Bluetooth: Bluetooth 4.0 з низьким енергоспоживанням
Додатково: Автовідключення, щоденний контроль маси тіла, індикація зміни ваги, пам'ять вимірювання ваги
Розміри: 260 × 260 × 26 мм
Вага: 1.2 кг
Колір: Білий

Завантаження…