Ваги Xiaomi Yunmai Premium Smart Scale Black (M1301-BK)

Від партнерів
  • Чорний
  • 24 місяця

Yunmai Premium - розумні ваги преміум класу, які відрізняються функціональністю, надійністю та чудовим дизайном. Yunmai Premium - це незамінний помічник для тих, хто контролює результативність своїх тренувань, намагається розрахувати і скласти правильний раціон харчування на основі вимірювання показників свого тіла.

Запобіжні заходи. При вимірюванні показників вашого організму, через біоелектричний аналізатор опору тіла проходить дуже слабкий електричний сигнал, який не відчувається та безпечний для людей.

В якості запобіжного заходу особи з кардіостимуляторами, електрокардіографами і/або іншими медичними пристроями, імплантованими в тіло, що використовуються для забезпечення життєзабезпечення, не повинні використовувати ваги безпосередньо. Будь ласка, надягайте тапочки, перед тим як будете зважуватися, ваги передають дуже слабкий електричний струм при вимірюванні статистики тіла, і це може вплинути на інший пристрій.

Вагітні жінки. Будь ласка, надягніть тапочки перед процесом зважування, щоб зважити себе, якщо ви вагітні. Через ваш особливий фізичний стан на вагах буде відображатися тільки вага.

Спортсмени та фітнес-тренери. У спортсменів різні типи статури. Ваги тільки з електродами, які розміщуються в області ніг недооцінюють жирову тканину тіла у людей зі значною кількістю жиру в організмі та переоцінюють його у більш худорлявих людей.

Вік до 18 років. Для молодих людей віком до 18 років доступний тільки показник ваги, тому що вони ростуть занадто швидко, і їх дані тіла змінюються занадто часто.

Не рекомендується використовувати вагітним жінкам і особам з кардіостимулятором!

Відгуки користувачів
Ганна, 30.04.2018
Доброго дня, чи синхронізуються ваги з програмою mi fit? Дякую)
Адміністрація MIOT.UA 30.04.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Ганна, ні. Данна модель синхронізується з фірмовим додатком YUNMAI
Всі відгуки

Ваги преміум класу

Yunmai Premium - розумні ваги преміум класу, які відрізняються функціональністю, надійністю та чудовим дизайном.

Ваги Yunmai Premium Smart Scale вид збоку

Елітний дизайн і функціональність в одному пристрої!

Yunmai Premium - це незамінний помічник для тих, хто контролює результативність своїх тренувань, намагається розрахувати та скласти правильний раціон харчування на основі вимірювання показників свого тіла.

Ваги Yunmai Premium Smart Scale білого кольору із зображенням результатів зважування на LCD дисплеї

Топова якість збірки

Поверхня розумних ваг виготовлена ​​із загартованого скла, а також має спеціальне покриття з оксиду індію-олова (скорочено ITO) - напівпровідниковий матеріал n-типу з провідністю, яка порівнянна з металевою - за рахунок чого вдалося прибрати датчики з лицьового боку, а це в свою чергу дозволило вивести дизайн зовсім на новий рівень. Застосування даних матеріалів забезпечує не тільки високу функціональність і витончений дизайн пристрою, але також - приємні тактильні відчуття.

У верхній частині девайса, по центру, розташовується досить великий дисплей, діагональ якого - 4 дюйма. Саме на ньому і відображаються результати вимірювань.

Ваги Yunmai Premium Smart Scale чорного кольору із зображенням результатів зважування на LCD дисплеї

10 важливих показників

1. Вага тіла. Точність розрахунку даного показника - до 0.1 кг. Максимально допустима вага - 180 кг. В розумних вагах Yunmai Premium, також, є можливість установки одиниці виміру: фунти та кілограми.
2. М'язова маса, яка вказується в процентах. Діапазон вимірювань варіюється від 15% до 70%. Можливий рівень похибки ± 0.1%.
3. Індекс маси тіла, який дає можливість відповісти на цікавить багатьох: Чи у вас повна фігура? ІМТ дозволяє виміряти тип статури людини. Також, на основі результатів вимірювання даного показника Ви можете визначити та спрогнозувати ризики, які пов'язані з вагою. Точність вимірювання даного показника: 0.1.
4. Рівень вмісту жирової тканини в організмі. Даний показник допомагає визначити процентний вміст жирової тканини в загальній масі тіла. Діапазон вимірювань варіюється від 5% до 75%. Точність вимірювання даного показника: до 0.1%.
5. Маса кісткової тканини. Точність вимірювання даного показника: до 0.1%.
6. Рівень вмісту води в організмі. Як правило, даний показник знаходиться в межах 60-70%. За допомогою шкали розумних ваг ви зможете побачити результати вимірювань та стежити за подальшими тенденціями даного показника. Діапазон вимірювань варіюється від 15% до 70% а точність - до 0.1%.
7. BMR - показник базального метаболізму. Мінімально допустима кількість енергії, яка необхідна людському організму, щоб забезпечити ефективну роботу нервової, кровоносної і дихальної системи, а також таких життєво важливих органів: печінка, нирки та інші.
8. Рівень вмісту вісцерального жиру (накопичується навколо черевної порожнини). Діапазон вимірювань варіюється від 1 до 30.
9. Фізичний вік. Точність вимірювання: ± 1-3 роки.
10. Вміст білків / протеїнів. Рівень вмісту яких повинен бути приблизно в межах 18%. Точність вимірювання: 0.1%.

Ваги Yunmai Premium Smart Scale ілюстрація 10 вимірюваних показників

Визначення індексу маси тіла

Ваги Yunmai Premium Smart Scale формула вимірювання індексу маси тіла

Швидка синхронізація з девайсами

Синхронізація ваг c вашим девайсом здійснюється за допомогою вбудованого модуля Bluetooth 4.0 в межах 3-х метрів від девайса. Розумні ваги підтримують сполучення з пристроями, які працюють на ОС Android і iOS.

За допомогою фірмового додатка Yunmai, Ви зможете контролювати всі важливі показники, на основі проведених вагами вимірів і стежити за статистикою, графіками та тенденціями вашого фізичного здоров'я безпосередньо з вашого девайсу.

Крім фірмового додатка, також, здійснена синхронізація з такими додатками як: Google fit, Fitbit, Apple Здоров'я.

Ваги Yunmai Premium Smart Scale показники відображаються на екрані смартфона

Вигнута нижня оболонка підкреслює досконалість кожної деталі пристрою.

Ваги Yunmai Premium Smart Scale нижня оболонка ваг

Хмарне сховище даних

Щоб ознайомитись з результатами раніше виміряних показників, а також оцінити їх тенденцію, Вам достатньо зайти з будь-якого пристрою в свій особистий аккаунт. Хмарне сховище даних, забезпечує додаткову зручність та високий рівень безпеки збереження історії показників.

Ваги Yunmai Premium Smart Scale хмарне сховище даних

До одного облікового запису можна додати до шістнадцяти користувачів з окремим профілем для кожного з них. Це дозволить користувачам стежити за своєю персональною статистикою за певний період часу.

Ваги Yunmai Premium Smart Scale ілюстрація користувачів пристрою

Великий дисплей. Велике зображення.

Неймовірно красива шкала та максимально зручно підібраний масштаб дозволить вам чітко бачити цифри, які на ній відображаються.

Ваги Yunmai Premium Smart Scale два кольори ваг

Матеріал корпусу: Загартоване скло, оксид індію-олова
Бренд: Yunmai
Тип: Електронні, діагностичні
Дисплей: LCD дисплей з діагоналлю 4 дюйми
Кількість вимірюваних показників: 10
Діапазон ваги: від 3 до 180 кг
Одиниці виміру: Кілограми, фунти
Точність виміру: 0.1 кг
Мінімальні системні вимоги: Android 4.3, iOS 7.0
Робочий струм: 70 мАч
Елементи живлення: 4 батарейки типу AAA
Датчики: Датчик високого тиску x 4, датчик людського тіла x 4
Bluetooth: Bluetooth 4.0 з низьким енергоспоживанням
Пам’ять: До 16 профілів
Додатково: Автовідключення, щоденний контроль маси тіла, індикація зміни ваги, пам’ять вимірювання ваги
Розміри: 32.7 x 32.7 x 3.1 см
Вага: 2.2 кг
Колір: Чорний

Завантаження…

Відгуки користувачів
Ганна, 30.04.2018
Доброго дня, чи синхронізуються ваги з програмою mi fit? Дякую)
Адміністрація MIOT.UA 30.04.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Ганна, ні. Данна модель синхронізується з фірмовим додатком YUNMAI
Додати коментар
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати