Ваги Xiaomi Yunmai SE Smart Scale White (M1680)

Втілення розумних технологій

Yunmai SE - вельми функціональні розумні ваги з чудовим дизайном. Вони є яскравим прикладом втілення сучасних технологій, які допоможуть стежити за результативністю тренувань та контролювати фізичні параметри та їх зміни.

Ідеально спроектована елегантна конструкція вагів (висота яких - 2.6 см) з урахуванням чудового поєднання прихованого світлодіодного дисплея зі скляною білою поверхнею - підкреслює особливу витонченість пристрою.

Запобіжні заходи. При вимірюванні показників вашого організму, через біоелектричний аналізатор опору тіла проходить дуже слабкий електричний сигнал, який не відчувається та безпечний для людей.

В якості запобіжного заходу особи з кардіостимуляторами, електрокардіографами і/або іншими медичними пристроями, імплантованими в тіло, що використовуються для забезпечення життєзабезпечення, не повинні використовувати ваги безпосередньо. Будь ласка, надягайте тапочки, перед тим як будете зважуватися, ваги передають дуже слабкий електричний струм при вимірюванні статистики тіла, і це може вплинути на інший пристрій.

Вагітні жінки. Будь ласка, надягніть тапочки перед процесом зважування, щоб зважити себе, якщо ви вагітні. Через ваш особливий фізичний стан на вагах буде відображатися тільки вага.

Не рекомендується використовувати вагітним жінкам і особам з кардіостимулятором!

Відгуки користувачів
Елена, 08.04.2018
У меня вес показывают,только при подключении к смартфону,иначе ведут себя не адекватно,показывают вес с разницей в несколько кг с интервалом времени в несколько секунд.Почему и как настроить?
Адміністрація MIOT.UA 08.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Елена, рекомендуем провести диагностику устройства в условиях сервисного центра. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: service.mi.ua e-mail: [email protected]
Всі відгуки

Ідеальне поєднання ергономіки та естетики

Підлогові електронні ваги Yunmai SE стануть незамінним помічником для користувачів, які обрали для себе здоровий спосіб життя. Вони допоможуть відслідковувати найменші коливання ваги та контролювати загальний стан організму. Yunmai SE - пристрій в якому поєднуються краса і точність.

Особливості:

  • Високоточний датчик вимірювання ваги та індексу маси тіла;
  • Інтелектуальна синхронізація;
  • Ультратонке загартоване скло;
  • Вбудований Bluetooth 4.0;
  • Сумісність з чіпом Bluetooth TI;
  • Відстеження кривих ваги.

Ваги Yunmai SE Smart Scale White (M1680) крупним планом

Чудовий дизайн

Інтуїтивно зрозуміла конструкція

Розумні ваги мають інтуїтивно зрозумілий зовнішній вигляд. Ультратонке гарне біле загартоване скло підсилює міцність конструкції (яка пройшла 22 технологічних процеси) і підкреслює елегантний дизайн ергономічного пристрою. Витончена форма девайса з висотою 26 мм і вагою 1.2 кг, сприє більш простому переносу вагів між кімнатами.

Ваги Yunmai SE Smart Scale White (M1680) в різних ракурсах

2.8-дюймовий світлодіодний дисплей

Чітке зображення

Традиційні екрани тепер в минулому. У Yunmai SE застосовується 2.8-дюймовий світлодіодний дисплей з комфортнbv підсвічуванням, якt не викличе відчуття дискомфорту очей при будь-якому освітленні. Саме на LED-дисплеї відображаються результати зважування.

Ваги Yunmai SE Smart Scale White (M1680) дисплей

Швидка синхронізація з девайсами

Підключення за 1.9 секунд

Розумні ваги підтримують синхронізацію з пристроями, які працюють на ОС Android і iOS, за допомогою бездротової технології Bluetooth 4.0. Ваги Yunmai SE здатні синхронізуватися з мобільними девайсами всього за 1.9 секунд. Застосування Bluetooth чіпа з економічним енергоспоживанням, забезпечить більш тривалу роботу вагів без необхідності заміни елементів живлення.

За допомогою фірмового додатка Yunmai, ви зможете контролювати всі важливі показники, на основі проведених вагами вимірів і стежити за статистикою, графіками та тенденціями фізичного здоров'я безпосередньо з вашого девайса.

Ваги Yunmai SE Smart Scale White (M1680) синхронізація зі смартфоном

Хмарне сховище даних

Контроль персональної статистики

Щоб ознайомитись з результатами раніше виміряних показників, а також оцінити їх тенденцію, Вам достатньо зайти з будь-якого пристрою в свій особистий аккаунт. Хмарне сховище даних, забезпечує додаткову зручність та високий рівень безпеки збереження історії показників.

До одного облікового запису можна додати до шістнадцяти користувачів з окремим профілем для кожного з них. Це дозволить користувачеві стежити за своєю персональною статистикою за певний період часу.

Ваги Yunmai SE Smart Scale White (M1680) зберігання даних

Не пропустіть жодної зміни!

З чотирма високоточними датчиками зважування, ваги допоможуть виявити та повідомити всі, навіть несуттєві, зміни вашої ваги. Підтримка вимірювання індексу маси тіла (ІМТ) - співвідношення ваги до зрісту людини, допоможе визначити ризики для здоров'я пов'язаних з вагою. В результаті ви зможете самостійно скласти правильний раціон харчування та стежити за подальшими змінами даного показника.

Ваги Yunmai SE Smart Scale White (M1680) елементи конструкції

Ваги Yunmai SE Smart Scale White (M1680) дівчина зі смартфоном

Матеріал корпусу: Загартоване скло
Бренд: Yunmai
Тип: Електронні, діагностичні
Дисплей: LCD дисплей з діагоналлю 2.8 дюйма
Кількість вимірюваних показників: 2
Діапазон ваги: Від 3 до 180 кг
Одиниці виміру: Кілограми, фунти
Точність виміру: 0.1 кг
Елементи живлення: 3 батарейки AA 1.5V
Bluetooth: Bluetooth 4.0
Датчики: Датчик зважування × 4
Пам’ять: До 16 профілів
Додатково: Щоденний контроль маси тіла, збереження результатів вимірювання ваги
Розміри і вага:
Колір: Білий
Відгуки користувачів
Елена, 08.04.2018
У меня вес показывают,только при подключении к смартфону,иначе ведут себя не адекватно,показывают вес с разницей в несколько кг с интервалом времени в несколько секунд.Почему и как настроить?
Адміністрація MIOT.UA 08.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Елена, рекомендуем провести диагностику устройства в условиях сервисного центра. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: service.mi.ua e-mail: [email protected]
Додати коментар