Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Classic Aluminum Frame Box Gray 20"

Надійний та стильний

Хочете взяти з собою в подорож багато речей і не турбуватися про їх безпеку?

RunMi 90 points Aluminum Frame Box - це чудова валіза, яка складається з трьох шарів надміцного полікарбонатного матеріалу Makrolon®, ABS-пластика, алюмінієвого сплаву (каркас виробу).

Він виконаний в мінімалістичному дизайні та здатний вмістити масу корисних речей, які ви можете взяти з собою в дорогу. А вбудований TSA-замок подбає про безпеку вмісту валізи де б ви не знаходилися: в поїзді, аеропорті або готелі.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стильна валіза з хорошою місткістю

Стильна та зручна валіза RunMi 90 Aluminum Frame Box, виконана в сучасному стилі, зробить кожну вашу подорож комфортною і простою.

Валіза RunMi 90 Classic Aluminum Frame Box в двох кольорах

Внутрішній простір валізи становить приблизно 33 літри при розмірі діагоналі основного відділення аксесуара 20 дюймів. Конструкція валізи включає в себе посилений алюмінієвим сплавом каркас, який здатний витримати істотне навантаження.

Валіза RunMi 90 Classic Aluminum Frame Box місткість

2 варіанти транспортування

Для забезпечення максимально зручного транспортування, валіза RunMi 90 points Aluminum Frame Box оснастили безшумними коліщатками (для перевезення багажу) і міцною бічною ручкою, щоб ви могли нести валізу в руках.

Валіза RunMi 90 Classic Aluminum Frame Box ручки виробу

Відмінна якість і просте прибирання

Внутрішні відсіки та оббивка виконані з вельми міцного та надійного матеріалу - поліефірного волокна. Крім того, валіза вмістила в себе елементи сітки, а також застібки-блискавки. Всі відсіки валізи зшиті дуже якісно, вони не вбирають сторонні запахи та досить легко миються.

Валіза RunMi 90 Classic Aluminum Frame Box в різних ракурсах

Міцність. Маневреність. Безшумність.

Як правило, колеса, є однією з найбільш уразливих елементів дорожньої валізи, оскільки саме на них припадає основне навантаження при транспортуванні. Колеса в RunMi 90 points A1 виконані з термопластичного еластомеру (TPE).

Вони досить надійно зафіксовані спеціальними допоміжними деталями, які не дають можливості розхитатися, а за рахунок кулькових підшипників, вони можуть обертатися на 360°, що забезпечує неймовірну маневреність валізи, вона немов «повторює» ваші рухи.

Валіза RunMi 90 Classic Aluminum Frame Box колеса

Регульована телескопічна ручка з анодованого алюмінію

Виконана з надміцного матеріалу - анодованого алюмінію, телескопічна ручка прослужить дуже тривалий період часу.

Валіза RunMi 90 Classic Aluminum Frame Box елементи конструкції

Валіза RunMi 90 Classic Aluminum Frame Box різних розмірів

Валіза RunMi 90 Classic Aluminum Frame Box хлопець з валізою

Тип: Валіза
Бренд: Runmi
Розмір: 20" ( (480 x 365 x 210 мм)
Місткість: Близько 33 л
Матеріал: Каркас - алюміній, корпус - полікарбонат, підкладка - поліефірне волокно, колеса - термопластичний еластомер (TPE), телескопічна ручка - анодований алюміній
Замок: TSA
Колір: Сірий