Вентилятор підлоговий Xiaomi SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White ZRFFS01ZM

Розумний вентилятор з інноваційними характеристиками

Вентилятор Smartmi другого покоління має більш компактниі габарити (900 x 340 x 330 мм) і меншою вагою (3.6 кг) в порівнянні зі своїм попередником. Крім того, вентилятор працює практично безшумно - рівень шуму при роботі SmartMi ZhiMi становить близько 31,5 дБ.

Інтерпретація справжнього вітру - це не найпростіший процес, але фахівці Smartmi зуміли створити всі належні умови, щоб ви насолоджувалися свіжим повітрям.

Ефект "природного" вітру

Підлоговий вентилятор SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White змінює інтенсивність потоку повітря, що створює приємний ефект, який нагадує свіжий вітер. Виробник зумів поєднати апаратне та програмне забезпечення, алгоритми моделювання випадковості таким чином, щоб користувач навіть не помітив, що це імітація. Інтелектуальні вимірювальні датчики вентилятора дозволяють контролювати потік повітря автоматично.

Управління зі смартфона і ПДУ

Крім управління зі смартфона, для максимальної зручності користувача до вентилятора додається ПДУ, за допомогою якого ви також зможете управляти пристроєм.

Відгуки користувачів
Петро, 05.04.2019
Чим даний вентилятор відрізняється від https://miot.ua/ventilyator-na-pidlogu-xiaomi-zhimi-dc-electric-fan-white/p15838/ ?
Адміністрація MIOT.UA 05.04.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Петро, порівняльна модель за посиланням має можливість та функціонал віддаленого керування за допомогою фірмового додатку Mi Home до смартфона. Дана модель такої можливості не має.
Всі відгуки

Вентилятор підлоговий SmartMi ZhiMi DC Electric Fan ZRFFS01ZM

Bітерок серед спекотного літа

  • Імітація природного вітру.
  • Безшумна робота.
  • Портативність.
  • Smart управління.

Вентилятор має кут повороту до 120° і зумів поєднати в собі апаратне та програмне забезпечення, алгоритми моделювання випадковості, щоб користувач навіть не помітив, що це імітація. Інтелектуальні вимірювальні датчики вентилятора дозволяють контролювати потік повітря автоматично.

Вентилятор підлоговий SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White ZRFFS01ZM крупним планом

Конструкція лопаті

У SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White використовуються лопаті з інноваційним дизайном, які рівномірно та швидко розсікають повітряний потік. А завдяки високоякісним характеристикам електродвигуна постійного струму. Канальний дизайн дифузора вентилятора сприяє рівномірному та лінійному потоку повітря.

  • Аеродинамічна поверхня лопаті.
  • Зниження опору повітря.
  • Канальний дизайн дифузора.
  • Збільшення лінійного потоку повітря.
  • Двосторонній стабільний напрямок осі.
  • Динамічне балансування вентилятора.

Вентилятор підлоговий SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White ZRFFS01ZM лопаті

При цьому рівень звуку становить близько 31.5 дБ (A), що можна порівняти з легким пошепки або цокання настінних годин. Вентилятор він досить економічний - мінімальне значення електроспоживання складає всього 1.8 Вт.

Вентилятор підлоговий SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White ZRFFS01ZM дівчина біля вентилятора

Вентилятор з безщітковим електродвигуном

У вентиляторі SmartMi ZhiMi використовується японський безщітковий електродвигун постійного струму, завдяки чому вентилятор стійкий, швидкість його роботи змінюється плавно, а діапазон швидкості обертання лопатей значно збільшилася. В результаті виникає відчуття віяння справжнього ніжного вітерця.

Вентилятор підлоговий SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White ZRFFS01ZM двигун

Дистанційне управління

Легке управління роботою пристрою за допомогою ПДУ або смартфона. Через спеціальні програми, ви зможете налаштувати швидкість і кут обертання (4 позиції), включити таймер, внести персональні налаштування користувача. Завдяки поєднанню прогресивних технічних розробок вдалося створити високоякісний та сучасний вентилятор, який зробить ваше життя комфортнішим.

Вентилятор підлоговий SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White ZRFFS01ZM ПДУ

Бездротовий пристрій, портативність

SmartMi ZhiMi DC Electric Fan оснащений батареєю ємністю 2800 мАг (33,6 Втч), тому ніякі кабелі живлення не обмежуватимуть вас. Рівня заряду батареї досить для 20 годин автономної роботи пристрою*. Вага вентилятора становить всього 3.6 кг, що дозволить вам з легкістю переміщати його однією рукою.

(Надані дані можуть відрізнятися в залежності режимів роботи і навколишнього середовища, в якій використовується пристрій).

Вентилятор підлоговий SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White ZRFFS01ZM кут нахилу

Зручне використання вентилятора на природі

Вентилятор підлоговий SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White не тільки може відтворювати природний потік повітря, але завдяки високому коефіцієнту перетворення енергії вбудованого електродвигуна постійного струму вносить свій внесок в захист природи. Згідно з лабораторними дослідження, вентилятор може працювати з найменшою потужністю 1,8 Вт і за 500 годин він споживає всього близько 1 кВт електроенергії.

(Надані дані можуть відрізнятися в залежності режимів роботи та навколишнього середовища, в якій використовується пристрій).

Вентилятор підлоговий SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White ZRFFS01ZM на вулиці

Інноваційні технології, мінімалістичний дизайн

Завдяки поєднанню прогресивних технічних розробок та багатому досвіду, інженери SmartMi створили високоякісний та сучасний вентилятор, який суттєво покращить та зробить ваше життя комфортнішим.

Вентилятор підлоговий SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White ZRFFS01ZM елементи конструкції

Спільна робота вентилятора та кондиціонера

Як правило, кондиціонери не дуже добре і швидко справляються з поширенням охолодженого повітря по всьому приміщенню. Для цього знадобитися досить багато часу і велика витрата електроенергії. Вентилятор підлоговий SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White виділяється лінійною подачею повітря на далеку відстань, що забезпечує швидке поширення охолодженого повітря в кожен куточок кімнати.

Вентилятор підлоговий SmartMi ZhiMi DC Electric Fan White ZRFFS01ZM в кімнаті

Тип: Smart вентилятор підлоговий
Бренд: SmartMi
Модель: ZRFFS01ZM
Матеріал: ABS-пластик
Живлення: От акумулятора
Тип батареї: Літій-іонний акумулятор
Ємність акумулятора: 2800 мАг (33,6 Вт)
Номінальна напруга: 220 В
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна потужність: 25 Вт
ПДУ: Є
Розміри: 900 x 340 x 330 мм
Вага нетто: 3,6 кг
Колір: Білий
Відгуки користувачів
Петро, 05.04.2019
Чим даний вентилятор відрізняється від https://miot.ua/ventilyator-na-pidlogu-xiaomi-zhimi-dc-electric-fan-white/p15838/ ?
Адміністрація MIOT.UA 05.04.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Петро, порівняльна модель за посиланням має можливість та функціонал віддаленого керування за допомогою фірмового додатку Mi Home до смартфона. Дана модель такої можливості не має.
Додати коментар