Вентилятор підлоговий Xiaomi Smartmi White (ZLBPLDS05ZM)

Вишуканий дизайн, високоякісні матеріали

Підлоговий вентилятор Smartmi (ZLBPLDS05ZM) має висоту 960 мм і досить легку вагу 3.5 кг, тому користувачі можуть зручно розташувати його в різних куточках будинку, не турбуючись про те, що він займе дуже багато місця.

Корпус вентилятора виготовлений з алюмінієвого сплаву, поверхня анодована і має хорошу корозійну стійкість.

Крильчатка та захисна рама вентилятора виготовлені з високоякісного АБС-пластика, мають хорошу термостійкість, зберігають естетику навіть при тривалому використанні.

Гнучке переключення між бездротовим й дротовим режимами

Вентилятор оснащений літій-іонним акумулятором 33.6 Втг для безперервної роботи до 20 годин і можливістю повної зарядки всього за 4 години.

Іонізація

Розумний вентилятор Smartmi здатний створювати негативні іони, які допомагають очищати та дезодорувати повітря, захищаючи чутливу дихальну систему вас і членів вашої сім'ї.

7-лопатева конструкція

Вентилятор має 7-лопатеву конструкцію, яка допомагає краще обрізати повітряний потік, знизити швидкість повітря на поверхні та дозволити вітру дути м'якше.

У той же час кривизна лопатей вентилятора оптимізована, щоб допомогти вентилятору досягти найнижчого рівня споживання електроенергії.

Безщіткова технологія постійного струму нового покоління

У вентиляторі Smartmi (ZLBPLDS05ZM) використовуються високоякісний безщітковий двигун з інвертором постійного струму. Крім того, цей двигун також видає низький рівень шуму і може економити набагато більше енергії, ніж звичайні щіткові мотори.

Управління через ПДУ і смарт-додаток

Вентилятор може управлятися за допомогою мобільного додатку і ПДУ.

Мобільний додаток дозволяє користувачам встановлювати час вимикання, регулювати кут вітру (30°, 60°, 90° і 120°), розблокувати режим захисту від дітей, перемикати швидкість вітру.

Вбудований екран

Крім того, екран на корпусі вентилятора призначений для чіткого відображення заряду батареї, значка підключення Wi-Fi та деяких інших параметрів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Вентилятор підлоговий
Бренд: SmartMi
Модель: ZLBPLDS05ZM
Бездротовий зв'язок: Wi-Fi IEEE 802.11 B/G/N 2.4 ГГц
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна потужність: 25 Вт
Розмір: 340 х 330 х 960 мм
Вага: 3.5 кг