Вентилятор Xiaomi AIR MATE (AH14)

Вентилятор, який не займає багато місця

Вентилятор AIR MATE (AH14) виготовлений з алюмінієвого сплаву і полікарбонату. Він має телескопічну стійку, яка регулюється по висоті.

Якщо ви бажаєте встановити портативний вентилятор на стіл, тумбочку або інші меблі, то ви можете налаштувати мінімальну висоту в 36 см.

Вас втомила жара, ви хочете прилягти на м'який диван і відпочити під свіжим потік прохолодного вітру? Тоді просто встановіть AIR MATE (AH14) на підлогу налаштувавши максимальну висоту в 100 см.

Можна брати з собою

Далеко не всі вентилятори мають таку перевагу як портативність. А іноді так хочеться взяти вентилятор з собою в дорогу, оскільки в транспорті, готелі або під палючим літнім сонцем може бути дуже душно і спекотно.

Розмір вентилятора AIR MATE (AH14) в складеному вигляді складає всього 9.3 см по висоті і 20 см в діаметрі. Крім того, він обладнаний акумулятором на 7300 мАг, який може забезпечити до 24 годин автономної роботи пристрою. AIR MATE (AH14) – це справжня знахідка для сучасного користувача.

4 швидкісних режими

Чотири попередньо встановлених швидкісних режими дозволять підібрати найбільш оптимальний потік вітру, при якому ви зможете відчувати себе комфортно в приміщенні та на вулиці.

Легко розбирати та чистити

Поверхня лопаті вентилятора і зазор кришки сітки є найбільш схильними до скупчення пилу. Інноваційна знімна конструкція дозволить вам видаляти забруднення з вентилятора в лічені секунди.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Вентилятор
Бренд: AIR MATE
Модель: AH14
Матеріал: Алюмінієвий сплав і АБС-пластик
Максимальна робоча висота: 100 см
Мінімальна робоча висота: 36 см
Ємність батареї: 7200 мАг
Напруга зарядки: 5 В = / 2A
Робоча швидкість вітру: 2.3 ~ 4.0 м/с
Тривалість роботи: 5 ~ 24 години
Тривалість зарядки: 4.5 години
Рівень шуму: 30 ~ 40 дБ
Розмір упаковки: 230 x 105 x 230 мм
Вага брутто: 1.06 кг
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати