Вертоліт Syma S107G на інфрачервоному управлінні з гіроскопом (Жовтий)

Доставка

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Ключові переваги:
- Час польоту 6-8 хвилин
- Радіус дії 10 метрів
- Час зарядки близько 60 хвилин від USB
- Підходить для початківців

Syma S107G являє собою 3-канальний радіокерований вертоліт з гіроскопом у червоній кольоровій гамі. Керування польотом включає політ вгору/вниз, вліво/вправо та вперед/назад. Подаруйте своїй дитині можливість відчути себе пілотом!

Дизайн
Syma S107G оснащений інфрачервоним приймачем та вбудованим гіроскопом для легкого керування польотом. Іграшковий вертоліт S107 розміром з долоню (його довжина становить 22 см) виконаний з алюмінієвою рамою та деталізованим корпусом. Він може переміщатися у трьох напрямках на трьох каналах. Така іграшка на дистанційному управлінні підходить навіть пілотам-початківцям.

Використання алюмінієвої рами дозволило зробити вертоліт легким та досить міцним при випадкових зіткненнях чи падінні. У носовій частині вертольота є LED підсвічування, щоб навіть у сутінках можна було чітко бачити напрямок його польоту. При низькому заряді батареї світлові індикатори почнуть блимати, щоб встигли акуратно посадити вертоліт для підзарядки.

Функції
Дитячий вертоліт на пульті управління має вбудований літій-полімерний акумулятор 3.7V 150Mah, який заряджається через фірмовий кабель USB від комп'ютера, ноутбука або адаптера живлення. Є можливість підзарядити гелікоптер від пульта. Час повного заряджання становить близько 50-60 хвилин. Час польоту іграшки близько 6-8 хвилин. Для роботи пульта керування необхідно 6 батарейок типу AA 1.5V (до комплекту не входять). Дальність керування до 10 метрів без перешкод.

Особливості
Інфрачервоне керування найкраще показує себе під час використання усередині приміщень. При прямому сонячному світлі можуть створюватися перешкоди прийому сигналу, отже, і зниження керованості іграшкою.

Підсумок
Подаруйте своїй дитині яскраві враження з гелікоптером на радіокеруванні від бренду Syma. З його допомогою можна тренувати навички просторового мислення, швидкість реакції та просто весело проводити час.

Комплектація: 1 вертоліт на ІЧ-управлінні, 1 пульт управління (батарейки в комплект не входять), 1 USB-кабель для заряджання, 1 запасний хвостовий гвинт, 1 інструкція з експлуатації.

Колір Жовтий
Бренд: Syma
Тип Гелікоптери
Частоти 27/40 MHz
Тип управління Ік-управління
Радіус дії до 10 метрів
Комплектація 1 вертоліт на ІЧ-управлінні, 1 пульт управління (батарейки в комплект не входять), 1 USB-кабель для заряджання, 1 запасний хвостовий гвинт, 1 інструкція з експлуатації.
Габарити 22*9,8*3,8 см
живлення Іграшковий вертоліт: Li-poly батарея 150mAh 3.7V (у комплекті), пульт: 6 батарейок типу AA 1.5V (у комплект не входять).
Вага в упаковці 40 гр
Матеріал метал/пластик
Час роботи 6-8 хвилин
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати