Ваги Xiaomi Smart Scales

Використання унікальної технології створення високочутливого датчика і вибір дуже міцної і надійної марганцевої сталі дозволило збільшити точність вимірювання ваги, ми змінили програму обчислення традиційних ваг, а натомість створили систему вимірювання ваги одночасно трьома способами. Це сприяє тому, що протягом короткого періоду часу можна обчислити вашу вагу з урахуванням кожної дрібниці.

Похибка в 2 рази менше ніж на аналогічних девайсах.

 

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Роман, 27.02.2018
Якими елементами живиться ця вага і на скільки часу роботи їх вистачає?
Адміністрація MIOT.UA 27.02.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Роман, 4 батарейки типу AA. Батареї може вистачити вам на рік.
Ярослав, 09.02.2018
А как называется приложение на телефон? Оно на каком языке? Можно установить приложение на 2 телефона одновременно?
Адміністрація MIOT.UA 09.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ярослав, приложение для смартфона называется Mi Fit. Установить приложение на 2 телефона одновременно можно, однако подключить (синхронизировать) устройство можно только с одним устройством (аккаунтом). Приложение доступно не русском/английском языках.
Всі відгуки

Висока точність вимірювань Xiaomi Smart Scales - до 100 грам, аж до випитого склянки води. Ваги оснащені високоточним датчиком тиску, для визначення точної ваги. Синхронізація телефонів - контролюйте за допомогою телефону своє здоров'я і здоров'я сім'ї.

Як правило навіть самі незначні зміни в масі тіла, для вас мають велике значення. Використання унікальної технології створення високочутливого датчика і вибір дуже міцної і надійної марганцевої сталі дозволило збільшити точності вимірювання ваги, ми змінили програму обчислення традиційних ваг, а натомість створили систему вимірювання ваги одночасно трьома способами. Це сприяє тому, що протягом короткого періоду часу можна обчислити вашу вагу з урахуванням кожної дрібниці. Похибка в 2 рази менше ніж на аналогічних девайсах.
Кожен день ви можете відстежувати навіть найнезначніші зміни у вашій вазі.
Ви можете визначити зміни у вашій вазі аж до 0.1кг незалежно від того чим ви займалися: після бігу, тренажерного залу, тренування, прогулянки, шопінгу чи навіть після домашніх справ! Ви також можете в будь-який час перевіряти графік вашої ваги, за допомогою Мі додатка, а також отримати професійні рекомендації щодо здоров'я.


Mi Fit додаток
Відкрийте Mi Fit додаток і в будь-який час ви можете переглядати ваші дані, зміни графіка, чітко і ясно бачити процес вашого «перетворення». Крім того, на основі ІМТ, можна планувати фітнес тренування і регулювати ваше харчування. Кожне зважування зберігається на Мі чіп, можливо зберегти до 800 показників.

Автоматичне розпізнавання кожного члена сім'ї
На основі даних про масу тіла людини, Mi Smart Scales можуть автоматично визначити кожного члена сім'ї, самостійно обчислити дорослого або дитини.

Білосніжний корпус із сталі
З самого початку розробки, ми були сповнені рішучості створити не тільки хороші умови експлуатації ваг, але й не забували про його зовнішній вигляд.

scale-specs.jpg

Відмінний захист і точна робота
Навіть при тому, що ваги завжди стоять на підлозі, дизайнер присвятив чимало зусиль для того, щоб зробити досконалою кожну сторону цього пристрою. Для забезпечення безпеки ми провели ряд тестувань, як наприклад, падіння сталевої кулі на поверхню ваг, адже навіть у ванній ми щось випадково роняємо, тому ми можемо гарантувати надійність і міцність ваг.

Ви прогресуєте, Mi Smart Scales теж
Відкрийте мобільний додаток Мі Sport на телефоні неподалік від ваг, і ви зможете синхронізувати всі ваші дані, а також оновити прошивку. Життя з Mi Smart Scales принесе вам ще більше приємних переживань. Використовуйте Bluetooth 4 низького електроспоживання та батареї може вистачити вам на рік.

Матеріал верхньої панелі: Ультра-біле скло
Бренд: Mi
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Діапазон вимірювання маси: 5 кг - 150 кг
Одиниці вимііу: Кілограми, фунти
Мінімальне значення шкали : 50 грамів
Значення похибки: 5 кг - 50 кг: максимальна 0.1 кг
50 кг - 100 кг: максимальна 0.2 кг
Android Системні вимоги: Android 4.4 та вище, підтримка Bluetooth 4.0;
IOS Системні вимоги: iOS7.0 та вище (iPhone 4s / 5 / 5c / 5S / 6 / 6Plus/7)
Габаритні розміри:
Батарейки: У комплекті відсутні
Вага: 1.9 кг
Колір: Білий

Завантаження…

Відгуки користувачів
Роман, 27.02.2018
Якими елементами живиться ця вага і на скільки часу роботи їх вистачає?
Адміністрація MIOT.UA 27.02.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Роман, 4 батарейки типу AA. Батареї може вистачити вам на рік.
Ярослав, 09.02.2018
А как называется приложение на телефон? Оно на каком языке? Можно установить приложение на 2 телефона одновременно?
Адміністрація MIOT.UA 09.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ярослав, приложение для смартфона называется Mi Fit. Установить приложение на 2 телефона одновременно можно, однако подключить (синхронизировать) устройство можно только с одним устройством (аккаунтом). Приложение доступно не русском/английском языках.
Станіслав, 03.01.2018
Вказане мінімальне значення шкали 50 грамів не відповідає дійсності. На шкалі мінімальне значення це десяті долі кілограма.
Адміністрація MIOT.UA 03.01.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Максим, необходима диагностика в условиях сервисного центра. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: service.mi.ua e-mail: [email protected]
Дмитрий, 15.09.2017
Весы пришли, спасибо! Подарок тоже. Но! Почему нет батареек? Тут же в комментариях писали, что идут в комплекте. Инструкция, что идет в комплекте только на китайском.
Адміністрація MIOT.UA 16.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, данная модель батарейками не комплектуется. Инструкцию в переводе найдете здесь - http://www.miui.ua/mi-instruction/mi-vagi/
Герман, 30.08.2017
Добрый день. Весы отображают вес на смартфон или же есть цифровая панель на них? Спасибо.
Адміністрація Mi.UA, 30.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Герман, да встроенная цифровая панель есть. Также, результаты взвешиваний можно просматривать на смартфоне.
Настя, 05.07.2017
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, на каких языках инструкция на весы Xiaomi Smart Scale?
Адміністрація Mi.UA, 05.07.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Настя, инструкция к данным весам доступна на трёх языках - украинский / русский/ английский. Найти можно здесь: http://www.miui.ua/mi-instruction/mi-vagi/
Дмитрий, 19.05.2017
Подскажите пожалуйста в комплект входят батарейки для весов?
Адміністрація Mi.UA, 19.05.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, да. В комплекте идут 4 батареи тип АА.
akceptor, 07.06.2015
Вагою дуже задоволений, як і швидкістю доставки :) Дякую дуже. PS Детально враження тут: http://akceptor.org/ohlyad-rozumnoji-vahy-xiaomi-mi-scale-smart-scales/
Виталий, 29.05.2015
Отличные весы! Спасибо за покупку!
Адміністрація Mi.UA, 30.04.2015
Напишите свои контакты на наш электронный ящик и наши менеджеры сообщат при поступлении товара.
Максим, 30.04.2015
А можно как то оставить предзаказ? Заранее благодарен.
Адміністрація Mi.UA, 28.04.2015
Ожидаем поступление на следующей неделе.
Valentin Novakovsky, 28.04.2015
Когда появятся?
Додати коментар