Вібраційна щітка для взуття Xiaomi PuLin Sonic Vibrating Shoe Brush

Набір з 3 предметів

Pulin Intelligence (PL-A8) являє собою набір з трьох елементів: вібруюча щітка для взуття, флакончик з білим миючим засобом для взуття та тканиною для чищення.

Деревина чорного горіха

Корпус щітки для взуття виготовлений з деревини чорного німецького горіха, загальний розмір виробу становить 22 х 4 х 4.5 см, а вага близько 100 г.

Знімна головка. 3 режими інтенсивності чистки.

Електрощітка для взуття Pulin оснащена знімною щітковою головкою з густо розташованими щетинками і підтримує 3 режими роботи: м'якого чищення, активної чистки та змішаний режим.

Режим м'якого догляду підходить для очищення гладких елементів взуття. Режим активної чистки добре справляється з забрудненнями на сітчастому взутті, тканих мокасинах. Змішаний режим призначений для чищення стійких плям.

Висока частота звукових коливань (до 20 000/хвилину) і висока щільність щетинок, дозволить впоратися навіть з важкими забрудненнями взуття.

Захист від вологи за стандартом IPX7

Варто відзначити, що Pulin Intelligence (PL-A8) має надійно захищений від короткочасного впливу вологи корпус (стандарт IPX7).

До 13 годин роботи без підзарядки

Вбудована літієва батарея ємністю 1200 мАг, яка повністю заряджається за 4 години, забезпечить роботу електрощітки для взуття протягом 13 годин (в м'якому режимі).

Після певного періоду використання головка щітки стане грубою та може накопичувати на своїй поверхні бактерії. Тому рекомендується проводити заміну головки електрощітки 1 раз в 2-3 місяці.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електрощітка для взуття
Бренд: Pulin
Модель: PL-A8
Номінальна напруга: 3.7 В
Номінальна потужність: 0.4 Вт
Кількість режимів: 3