Відеореєстратор Xiaomi 70Mai Smart Dash Cam (з голосовим керуванням)

Якісна фіксація кожного руху з відеореєстратором 70mai

Відеореєстратор 70mai - багатофункціональний гаджет, має безліч переваг, які спрямовані на забезпечення максимально якісної відеозйомки і спрощення життя автомобілістам.

Пристрій оснащений потужним датчиком зображення Sony IMX323, що дозволяє записувати відео в Full HD якості.

Сферична форма об'єктива з кутом огляду 130°, дозволяє побачити все, що відбувається як на вашій, так і на сусідніх смугах руху. Скляні лінзи мають семишарове покриття, яке сприяє кращій передачі світла, знижує світловідображення та запобігає розколу скла від дії високої температури.

Відчуйте, що таке комфортне водіння з унікальним відеореєстратором 70mai.

Відгуки користувачів
Евгения, 18.07.2018
Доброго дня, підскажіть, в багатомовність Відеореєстратора 70Mai Smart Dash Cam (з голосовим керуванням), включає в себе російську мову?
Адміністрація MIOT.UA 18.07.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Евгения, наразі тільки англійська.
Максим, 10.07.2018
Доброго дня. Є декілька питань. 1. Можна налаштувати, щоб він автоматично включався/виключався, коли заводиш/глушиш двигун, відповідно? 2. Є датчик руху? Тоїсть чи включається автоматично, коли машина заглушена, а хтось появляється перед камерою? 3. Як довго тримає акумулятор? 4. Є можливість підключити його напряму до акумулятора машини? Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 10.07.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Максим, 1 - так; 2 - ні, датчик руху відсутній; 3 - декілька годин; 4 - ні, підключення через роз'єм прикурювача.
Всі відгуки

З турботою про вашу безпеку

Якісна відеофіксація

Відеореєстратор 70mai - вельми багатофункціональний гаджет, який в значній мірі спрощує життя автомобілістам. За допомогою вбудованих датчиків і "розумного" функціоналу, пристрій пильно стежить за дорогою (фіксуючи різні події) і попереджає про можливість зіткнення, що зробить використання автомобіля ще більш безпечним.

  • Кут огляду 130°;
  • Сенсор Sony IMX323;
  • Запис відео в форматі Full HD (1080P);
  • Підтримка голосового управління (англ мова + багатомовнiсть у липнi 2018).

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam пристрій крупним планом

Зосередьтеся на головному

Підтримка голосового управління

При керуванні транспортним засобом, дуже важливо зосередитися на процесі водіння та не розсіювати увагу на включення / вимикання девайсів. Саме тому в 70mai передбачено голосове управління (поки тільки на китайській мові) з передовою технологією розпізнавання голосу. За допомогою голосового управління, ви можете почати / закінчити відеозапис, зробити фотознімок, включити / відключити Wi-Fi або внести зміни в налаштування камери (в тому числі і в режим зйомки).

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam функції голосового управління

Точне розпізнавання мови

Завдяки застосуванню унікального алгоритму штучного інтелекту, відеореєстратор здатний розпізнати мову навіть в галасливій обстановці.

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam розпізнавання голосу за кермом

Миттєва обробка запиту

Після розпізнання голосу, потужний процесор MSC8328P "розумного" девайса обробляє комманду та практично моментально здійснює відповідних відгук.

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam відгук на голосову комманду

Автоматично записує відео в екстреній ситуації та дозволяє переглянути запис інциденту

Ситуації на дорогах неможливо передбачити, оскільки вони залежать від багатьох чинників: якості дорожнго покриття, недотримання правил дорожнього руху недобросовісними водіями і т.ін. Пристрій 70mai має вбудований G-сенсор (дуже чутливий датчик зіткнення), який активує автоматичну фіксацію дорожньої пригоди при найменшому зіткненні. Ці відеоролики важливі для поліцейських звітів, звітів про аварії і для фіксації страхового випадку. Аварійна фото та відеофіксація дозволить захистити свої інтереси в рамках закону.

* Стандартна конфігурація не включає карту пам'яті. Автомобільний відеореєстратор 70MAI підтримує використання TF карт з ємністю від 8 до 64 ГБ і класом 10 та вище.

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam автоматична фіксація ДТП

Деталі зображення добре видно

1080P Full HD

Відеореєстратор оснащений потужним процесором Mstar, який дозволяє знімати відеоролики зі стандартом стиснення h.264, що забезпечує високу якість картинки і докладну деталізацію фрагментів в різних умовах. Сферичний дизайн об'єктива реєстратора, дозволяє зафіксувати номера автомобілів (на відстані до 70 метрів) і все, що відбувається на проїжджій частині в рамках 130°.

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam процесор

Високочутливий сенсор

Поліпшення якості зображення в умовах недостатнього освітлення

Високочутливий сенсор Sony IMX323, забезпечує якісну відеозйомку в хмарну погоду, при сутінках і в нічний час при світлі ліхтарів. Використання скляних сферичних лінз, кожна з яких має спеціальне семишарове покриття, яке не змінюю' своїх властивостей при перепадах температур - збільшує коефіцієнт пропускання світла та зменшує відбивну здатність, дозволяючи створювати високоякісну картинку.

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam зйомка в нічний час

Ширококутовий об'єктив

Кут зйомки 130°

Ширококутний сферичний об'єктив з кутом огляду 130° дозволяє побачити все, що відбувається на вашій і на сусідніх смугах руху.

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam кут огляду

Підтримка бездротового зв'язку

Перегляд відео зі смартфона в режимі реального часу

Встановивши спеціальний APP додаток на смартфон і синхронізувавши його з відеореєстратором 70mai, ви зможете переглядати відео в режимі реального часу без необхідності підключення Sim-карти. Крім того, ви зможете зберігати раннє записані відеофайли на інші пристрої.

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam синхронізація з девайсом

Кільцевій індикатор

3 кольори. 3 режими.

Пристрій оснащений світловим індикатором, колір світіння якого допоможе розпізнати режим роботи девайса:

  • Зелене підсвічування: пристрій працює нормально;
  • Синє підсвічування: включений режим запису;
  • Червоне підсвічування: помилка або збій роботи пристрою.

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam індикація

Електростатична присоска

Електростатична присоска, в порівнянні з традиційними, легко кріпиться і не залишає слідів на лобовому склі. Крім того, такий вид кріплення більш стійкий до температурних коливань.

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam кріплення на склі

Регульований кронштейн

Кронштейн дозволяє налаштувати положення реєстратора для забезпечення найбільш оптимального кута зйомки.

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam регульований кронштейн

Проста установка пристрою

Щоб встановити відеореєстратор, необхідно лише підключити пристрій до прикурювача авто. Такий метод підключення вже зарекомендував себе як безпечний та надійний.

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam підключення в салоні

Відеореєстратор 70Mai Smart Dash Cam в салоні авто

Тип: Відеореєстратор
Бренд: 70Mai
Датчик зображення: SONY IMX323 1 / 2.9-дюймовий CMOS
Характеристики камери: Ширококутний об'єктив, 130°, 2.0 MP, F2.2 (діафрагма)
Відео: H.264, 1080P (1920 x 1080), 30 fps
Процесор: MSC8328P
Функції: G-сенсор (автоматичний запис при зіткненні)
Бездротове з'єднання: Wi-Fi 2.4 ГГц
Підтримка карт пам'яті: Micro SD, до 64 Gb, Class 10
Вбудований акумулятор: Літій-Полімерний, 240 мАг
Електроживлення: Автомобільна прікурювач, 5В 1.5A
Діапазон температур навколишнього середовища для роботи пристрою: -20 ~ 60 °C
Розмір:
Кабель живлення (довжина): 3.5 м
Комплектація: Автомобільний відеореєстратор, автомобільний зарядний пристрій, Micro-USB кабель (3.5 м), статична наліпка
Колір: Чорний

Завантаження…

Відгуки користувачів
Евгения, 18.07.2018
Доброго дня, підскажіть, в багатомовність Відеореєстратора 70Mai Smart Dash Cam (з голосовим керуванням), включає в себе російську мову?
Адміністрація MIOT.UA 18.07.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Евгения, наразі тільки англійська.
Максим, 10.07.2018
Доброго дня. Є декілька питань. 1. Можна налаштувати, щоб він автоматично включався/виключався, коли заводиш/глушиш двигун, відповідно? 2. Є датчик руху? Тоїсть чи включається автоматично, коли машина заглушена, а хтось появляється перед камерою? 3. Як довго тримає акумулятор? 4. Є можливість підключити його напряму до акумулятора машини? Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 10.07.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Максим, 1 - так; 2 - ні, датчик руху відсутній; 3 - декілька годин; 4 - ні, підключення через роз'єм прикурювача.
Игорь, 11.01.2019
Максим! Специалист Mi не компетентный На ваш вопрос 1 ответ ДА (настраивать не нужно, по умолчанию) Берите, хороший. Пользуюсь год
Oleksandr, 01.07.2018
Доброго дня! Порекомендуйте карту пам'яті для цього відеореєстратора. Про 'до 64Гб, 10 клас' знаю. Але не всі карти цього типу можуть застосовуватись саме для запису відео. Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 01.07.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Oleksandr, рекомендуємо карту Apacer - https://www.xiaomi.ua/memory/apacer-microsdxc-uhs-i-u3-9585-class10-32gb-ap32gmcsx10u4-r/
Тарас, 03.06.2018
Гарантія на товар надається? Якщо так то скільки?
Адміністрація MIOT.UA 03.06.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Тарас, так. 24 місяці гарантії (12 місяців гарантії + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування)
bodek, 11.04.2018
Это международная версия? Или переведенная китайская? (черная с китайским иероглифом или серая с 70mai?) Международная версия вроде бы в марте появиться должна была.
Адміністрація MIOT.UA 11.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. bodek, в наличии международная версия устройства.
Сергей, 03.04.2018
Подскажите какое крепление у регистратора? Быстросъемное или липучку приклеил и только отрывать потом?
Адміністрація MIOT.UA 03.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Сергей, крепление на липучке, однако для снятия видеорегистратора в дальнейшем, достаточно будет открутить винт на креплении.
Додати коментар