Автомобільний відеореєстратор Xiaomi YI Mirror Dash Camera Black International Edition

Розумне дзеркало заднього виду з двома камерами

Відеореєстратор YI Mirror Dash Camera International Edition – це дуже цікавий гаджет, який являє собою сучасне інноваційне автомобільне дзеркало заднього виду.

Воно вміє синхронізуватися зі смартфоном за допомогою вбудованого модуля Wi-Fi та оснащене двома камерами, щоб знімати дорогу не тільки перед автомобілем, а й за ним, що вельми важливо для будь-якого водія!


Широкі кути огляду та висока якість зображення

Щоб забезпечити якісну «картинку», обидві камери YI Mirror Dash Camera створені ширококутними: основна камера володіє кутом огляду 138°, а тильна – 120°.

При цьому основна камера може записувати відео в якості 1080p при 30 кадрах в секунду, а тильна - 720p (технологія AHD-M).

Забудьте про викривлення та нечітке зображення!


4.3-дюймовий сенсорний екран, функція екстреного запису та багато іншого!

Для комфортного використання гаджет оснащений 4.3-дюймовим сенсорним IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 800x480 пікселів. Цікаво, що даний екран знаходиться прямо посеред розумного дзеркала (під його дзеркальним покриттям) і його можна активувати вручну саме тоді, коли вам це необхідно.

Для того щоб гаджет був максимально корисний для водія, він був оснащений такими цікавими «фішками», як можливість нічної зйомки, екстрений режим запису в разі ДТП, функція нагадування про втому водія, яка з'являється на екрані монітора через 2 години після початку водіння та інше.

Пристрій просто заповнений корисними інноваціями «доверху»!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Відеореєстратор YI Mirror Dash Camera International Edition

Більше ніж звичайне дзеркало заднього виду

Відеореєстратор YI Mirror Dash Camera International Edition – це класичний представник розумних інноваційних гаджетів 21 століття з екосистеми MiJia.

Форм-фактор пристрою оригінальний та нестандартний. Пристрій створений у вигляді класичного автомобільного дзеркала заднього виду і розміщується воно саме на його місці.

YI Mirror Dash Camera International Edition розумне дзеркало

Розрахунок конструкторів був простий – власник зможе використовувати гаджет в якості звичного дзеркала заднього виду, а до того ж отримає цілий набір крутих інноваційних технологій.

YI Mirror Dash Camera International Edition конструкція

YI Mirror Dash Camera International Edition параметри

Втіленням однієї з таких технологій є 4.3-дюймовий сенсорний IPS-дисплей з роздільною здатністю 800x480 пікселів. Що цікаво, дисплей розташований чітко в центрі відеореєстратора, під дзеркальним покриттям і активується вручну, щоб ви могли увімкнути його саме тоді, коли вам необхідно.

YI Mirror Dash Camera International Edition розумний гаджет

Фіксує все, що відбувається перед автомобілем і позаду нього

За якість зйомки відповідають дві ширококутні камери

Для того щоб фіксувати різноманітні ситуації та події не тільки перед автомобілем, як це роблять багато класичних відеореєстраторів, а й позаду нього, YI Mirror Dash Camera забезпечений двома камерами.

YI Mirror Dash Camera International Edition широкий кут огляду

Кути огляду цих камер дуже широкі: 138° у основної та 120° у тильної камери. При цьому якість запису цих «крихіток» приємно вражає: основна може записувати в якості 1920x1080 пікселів при 30 fps, а тильна видає 1280x720 пікселів з підтримкою технології AHD-M.

YI Mirror Dash Camera International Edition надійні лінзи

YI Mirror Dash Camera International Edition тильна камера

Як бачите, про неякісне або спотворене зображення можна навіть не хвилюватися. Додамо сюди противідблискуючі лінзи, можливість нічної зйомки та підтримку технології WDR (поліпшена чіткість зображення при поганому освітленні). Так – YI Mirror Dash Camera забезпечить вам відмінну та чітку якість зображення в будь-який час доби!

YI Mirror Dash Camera International Edition нічна зйомка

Розумний, зручний і практичний

Відеореєстратор може синхронізуватися зі смартфоном і підтримує карти пам'яті microSD

Очікувано, що просто трансляції зображення камер на вбудованому дисплеї конструкторам гаджета здалося недостатньо. Тому вони оснастили своє творіння Wi-Fi-модулем, давши можливість гаджету синхронізуватися зі смартфоном власника. Для того щоб пристрій працював швидко, його оснастили 2-ядерним процесором, а щоб записане високоякісне відео не займало занадто багато місця, обладнали підтримкою кодека H.264.

YI Mirror Dash Camera International Edition зручний монітор

Крім того, ніхто не забув і про підтримку карт пам'яті microSD (рекомендована швидкість 80MB/s) до 64 ГБ.

Що стосується місткості, то, в залежності від якості записуваного відео, на карту об'ємом 64 ГБ поміщається від 6 до 8 годин відеоматеріалу. Непогано, чи не так?!

YI Mirror Dash Camera International Edition Wi-Fi модуль

Окремою корисною «фішкою» YI Mirror Dash Camera International Edition слід відзначити наявність трьохосьового гравітаційного датчика, оснащеного трьома регульованими режимами чутливості. Завдяки йому гаджет автоматично увімкнеться в разі ДТП, щоб записати відео події. Після чого дане відео буде обов'язково збережено і захищене від стирання. Таким чином, ви в будь-якому випадку отримаєте ці дуже важливі кадри. Турбота про водія понад усе!

YI Mirror Dash Camera International Edition платформи Android та iOS

Плюс до всього, пристрій забезпечений такою цікавою штукою, як функція «контролю втоми водія». Після її активації, кожні 2 години відеореєстратор буде подавати звуковий сигнал, щоб «підбадьорити» водія і не дати йому заснути за кермом. Відключається сигнал вручну.

YI Mirror Dash Camera International Edition розумний відеореєстратор

Отже, якщо ви шукали крутий і надзвичайно практичний відеореєстратор – ви його знайшли. YI Mirror Dash Camera International Edition – це інноваційний, оригінальний і, що найголовніше, розумний автомобільний гаджет. Це, по суті, високотехнологічне «автомобільне дзеркало заднього виду» 21 століття!

YI Mirror Dash Camera International Edition екстрена зйомка

YI Mirror Dash Camera International Edition габаритні розміри

Діагональ дисплея: 4.3 дюйма
Бренд: YI
Матриця дисплея: IPS
Роздільна здатність дисплея: 800х480 точок
Процесор: 2-ядерний
Технології, що підтримуються: Built-in ISP, H.264 CODEC, Supports WDR functions, 3D Noise Reduction
Основна камера: 2 МП, Апертура F 2.0, кут огляду 138°, якість запису Full HD при 30 FPS
Тильна камера: 1 МП, кут огляду 120°, якість запису HD (підтримує технологію AHD-M)
Антиблікові лінзи: Так
Можливість нічної зйомки: Так
Циклічний запис: Так
Тривалість ролика, який записується: 1 або 3 хвилини
Додатково: Функція екстреного запису, функція контролю втоми водія
Трьохосьовий гравітаційни датчик: Є. Має 3 режими чутливості.
Підтримка карт пам'яті microSD: До 64 ГБ (рекомендована швидкість 80MB/s)
Wi-Fi: Так
Можливість синхронізації зі смартфоном: Так
Платформи, які підтримуються: Android и iOS
Мікрофон та динамік: Є
Діапазон робочої температури: - 10 до 60 градусів Цельсію
Габаритні розміри: 315х80х35.8 мм

Завантаження…