Викрутка з насадками Xiaomi Wiha 26 в 1

Викрутка нового покоління

Wiha - провідна компанія з виробництва інструментів, яка завоювала безліч нагород за унікальний дизайн, в тому числі нагороди Red Dot Award і IF Design, а також премії Stuttgart Design Award і German Design Award 2018 року.

Wiha 26 в 1 - дуже корисний комплект як для любителів так і для професіоналів. Гвинтоверт з 26 типами насадок з хром-ванадієвої сталі, дозволить відремонтувати безліч пристроїв.

Викрутка виконана в висувному форм-факторі, завдяки якому гвинти ховаються всередині корпусу де вони надійно закріплені. Незнімний бітотримач забезпечить надійну фіксацію біт в процесі їх використання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Унікальний гвинтоверт

Wiha Screwdriver Set - це гвинтоверт з високою якістю і точністю виконання. За допомогою даного інструменту, ви зможете легко загвинчувати та відгвинчувати кріпильні вироби з різьбою: шурупи, гвинти та саморізи. Цей інструмент стане в нагоді скрізь - на дачі, будинку, в гаражі. Він допоможе в складанні/розбирання меблів, при ремонті електроніки, установці вимикачів і розеток.

Викрутка Mijia Wiha 26в1 з насадками крупним планом

Кращі німецькі технології

Чудовий дизайн

Wiha - це прекрасне рішення і відмінний вибір, як для фахівців, які займаються ремонтом різних цифрових/електронних девайсів, так і для користувачів, які хочуть самостійно відремонтувати пристрої повсякденного використання.

Кращі сучасні німецькі технології втілилися в даному інструменті, що гарантує його якість і тривалу роботу. Лазерне гравірування кожного біта підкреслює витончений дизайн кожного елемента комплекту. Підтвердження цьому - безліч нагород, які встигла завоювати викрутка Wiha за кращий дизайн виробу: Red Dot Award, IF Design, Stuttgart Design Award і German Design Award 2018.

Викрутка Mijia Wiha 26в1 премії за дизайн

Інструмент, який працює на вас

Все для зручності користувача

Викрутка має висувний шток, де кожну з насадок (бітів) можна легко вставити і витягти. Вони надійно фіксуються на бітотримач, що не дозволяє бітам бовтатися та вилітати. Все що потрібно - натиснути на кнопку, яка розташована поблизу фірмового напису "Wiha", після чого пружина автоматично виштовхне кейс з насадками. Це досить оригінальне рішення, оскільки немає необхідності брати коробку з насадками та носити її з собою. Всього в комплекті 13 двосторонніх біт.

Викрутка Mijia Wiha 26в1 висувна конструкція

26 типів насадок в комплекті

Викрутка Wiha включає в себе 13 двосторонніх високоточних магнітних насадок (тобто 26 різних типів робочої частини), які виконані з хром-ванадієвої сталі та забезпечать досить тривалий термін служби бітів.

Викрутка Mijia Wiha 26в1 сталеві біти

Надійно фіксуючий механізм

Викрутка Wiha оснащена незнімним бітотримачем зі спеціальним фіксуючим механізмом, який не дозволить "вислизнути" не однієї вміщеній в нього насадці.

* Механізм фіксації бітів дозволяє застосовувати виключно біти, які входять в комплект даного виробу.

Викрутка Mijia Wiha 26в1 механізм фіксації

Особливе антіковзаюче покриття

Характерна зона покриття SoftFinish виготовлена з особливого матеріалу, спільно з комфортною для рук конструкцією вона спріяє передачі високого крутного моменту при роботі в звічайному та сухому середовищі. Ретельно продумана форма рукоятки, ефективне протиковзке покриття и елегантний дизайн викрутки - забезпечують максимально зручну і швидку роботу з даним інструментом.

Викрутка Mijia Wiha 26в1 рукоятка

Wiha – значить Wilhelm Hahn

Походження назви компанії

Назва німецької компанії "Wiha" (виробник професійних ручних інструментів) сформувалася згідно з ініціалами її засновника Віллі Хана.

Викрутка Mijia Wiha 26в1 розшифровка назви

Ідеальний вибір для багатьох пристроїв

Ремонт в задоволення

Wiha - прекрасний вибір як для побутового застосування так і для професійної ремонтної діяльності.

Викрутка Mijia Wiha 26в1 на тлі інших предметів

Найменування: Викрутка з насадками Wiha 26 в 1
Бренд: Wiha
Розмір: 240 x 37 x 37 мм
Вага: 200 г
Колір: Чорний, червоний
Матеріал рукоятки: Двокомпонентний матеріал Softfinish з антиковзаючим покриттям
Матеріал насадок: Хром-ванадієва сталь
Режим відкриття і закриття: Натисніть кнопку відкриття і закриття
Біти:

Завантаження…