Вініловий програвач Xiaomi JYK PLAY Bluetooth Vinyl One Player TT245

Вініловий програвач з вбудованим Bluetooth

Вініловий програвач JYK PLAY - один з найнесподіваніших продуктів екосистеми Xiaomi.

Майстерне поєднання ретро-стилю і «ноток» сучасності, немов обіцяють привнести у ваш будинок класичну музику, яка зазвучить «по-новому». Говорячи про елементи сучасності, не можна не відзначити наявність Bluetooth, за допомогою якого ви зможете синхронізувати цей чудовий ретро-програвач зі смартфоном.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чудовий ретро-дизайн

Вініловий програвач JYK PLAY має красивий та лаконічний дизайн. У ньому все виглядає досить симпатично, нічого зайвого, все як і має бути у вінілових програвачів, які неспроста були настільки популярні в попередньому столітті.

Вініловий програвач PLAY Bluetooth Vinyl One Player TT245 крупним планом

Саме така стриманість стилю і надає пристрою додаткову привабливість, а наявність металевої текстури, передає сучасну естетику програвача.

Вініловий програвач PLAY Bluetooth Vinyl One Player TT245 дівчина слухає музику

Турбота про ваші «музичні реліквії»

Колекція культових вінілових ретро-пластинок, не буде пошкоджена програвачем, оскільки обертаюча пластина (планшайба) JYK PLAY обладнана вовняний прокладкою. Вініловий програвач оснащений магнітним датчиком ММ з високою тривалістю роботи, що забезпечить досить тривалий період користування програвачем.

Вініловий програвач PLAY Bluetooth Vinyl One Player TT245 стрижень і голка пристрою

Компактні габарити

JYK PLAY спереду обладнаний вбудованим динаміком. Крім того, він має досить компактні габарити (41.7 х 34.1 х 22.2 см) і невелику вагу (700 г), що дозволяють легко носити та транспортувати програвач.

Вініловий програвач PLAY Bluetooth Vinyl One Player TT245 компактні габарити пристрою

Перемикач "AUTO STOP"

JYK PLAY може працювати і зупинятися автоматично. Для цього в пристрої передбачений спеціальний перемикач. Коли перемикач вказує на "ON", функція "AUTO STOP" активована і програвання пластинки автоматично запускається, якщо ж перемикач спрямований на напис «OFF», то функція «AUTO STOP» відключається.

Вініловий програвач PLAY Bluetooth Vinyl One Player TT245 компактні габарити

Регулювання швидкості та включення режиму Bluetooth

Bluetooth-вініловий програвач JYK PLAY має можливість професійного налаштування за допомогою центрального регулятора розташованого поблизу головки звукознімача. З його допомогою можна відрегулювати швидкість обертання (33 і 45 оборотів), а також перемикатися на режим Bluetooth.

Наявність Bluetooth дозволяє використовувати вбудований динамік програвача для відтворення музики із смартфона, що безумовно додасть до нього «нотку» оригінальності та сучасності.

Стабільний тиск голки, забезпечує мінімальну втрату звуку, особливо при роботі з дуже старими пластинками. Висока точність відтворення, дозволить насолоджуватись ретро-музичною атмосферою з хорошим і чистим звучанням.

Вініловий програвач PLAY Bluetooth Vinyl One Player TT245 в будинку

Звуковий регулятор

За допомогою звукового регулятора, ви зможете приглушити звук або навпаки - додати гучності. Підготовка до роботи пристрою складається з декількох кроків (малюнок нижче):

  1. Необхідно відкрити пряжку, яка фіксує кронштейн важеля.
  2. Далі потрібно натиснути на гідравлічний стрижень і підняти важіль.
  3. Встановіть важіль у відповідне положення.
  4. Опустіть гідравлічний стрижень на вінілову платівку та активуйте програвання музики.

Вініловий програвач PLAY Bluetooth Vinyl One Player TT245 налаштування пристрою

Вініловий програвач JYK PLAY має інтуїтивно зрозумілу конфігурацію, в порівнянні з традиційними системами відтворення вінілових пластинок, роблячи процес прослуховування музики більш простим і динамічним.

Вініловий програвач PLAY Bluetooth Vinyl One Player TT245 дівчина відпочиває під музику

Модель: TT245
Бренд: JYK
Тип: Вініловий Bluetooth-програвач
Джерело живлення: Адаптер 12В / 1.5А (вхід: 100-240 В)
Споживана потужність: 20 Вт
Динамік: 8 Ом, 10 Вт
Швидкість відтворення: 33 1/3; 45
Частота: 65 - 18 кГц
Чутливість: 80 mFS (Bluetooth)
Потужність: PH - 2Вт / BT - 5Вт