Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Adaman Metal Digital Display 20000 mAh 30W black (PPAD030001)

Baseus Adaman Metal Digital Display – надійний павербанк, з яким ваші гаджети завжди будуть заряджені. Потужний акумулятор на 20000 мАг, безпечне заряджання, міцний металевий корпус. Модель сумісна з гаджетами Apple. Підтримується одночасне заряджання 3 пристроїв.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Підтримка швидкого заряджання

Заощаджуйте час на заряджання гаджетів завдяки швидкій зарядці павербанка Baseus Adaman Metal Digital Display. Місткість акумулятора у 20000 мАч забезпечить кілька циклів заряду для ваших смартфонів або планшетів. У павербанка є вихід Type-C на 30Вт для забезпечення швидкої зарядки. Модель сумісна з гаджетами Apple. Повний цикл зарядки самого павербанку займає 3 години.

Baseus Adaman Metal Digital Display зарядка смартфону

Заряджайте до 3 пристроїв одночасно

Павербанк здатний забезпечувати одночасну зарядку до трьох пристроїв. Особливо актуально, коли потрібно встигнути зарядити багато пристроїв в обмежений час.

Baseus Adaman Metal Digital Display зарядка 3 пристроїв

Корпус із металу

Baseus Adaman Metal Digital Display виконаний із металу з антиковзким покриттям для комфортного використання. На корпусі є вбудований світлодіодний екран, який відображає рівень заряду самого павербанка.

Сертифікати безпеки

Виробник передбачив усі моменти, тому пристрій захищений від можливих проблем, які можуть виникнути у процесі заряджання. Наприклад, захист від короткого замикання, перегріву та ін. Тому з Baseus Adaman Metal Digital Display передбачена повна безпека використання.

Baseus Adaman Metal Digital Display зарядка павербанку

Тип:

Павербанк

Бренд: Baseus
Модель:

PPAD030001

Акумулятор:

Li-Pol

Ємність:

20000 мАг

Вхідні інтерфейси:

Type-C

Потужність:

30 Вт

Вихідна напруга:

12 В

Вихідна сила струму:

1.5 A

2 A

2.5 A

3 A

Вихідні інтерфейси:

USB

USB Type-C

Особливості:

Швидка зарядка

Металевий корпус

Колір:

Чорний

Розміри:

156.8 х 65.4 x 28.8 мм

Вага:

480 г

Комплектація:

Павербанк
Інструкція