Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Bipow Digital Display 15W 20000mAh White (PPDML-J02/PPBD20)

Baseus PPDML-J02 - пристрій, який буде корисним власнику будь-яких електронних гаджетів. З павербанком від Baseus ви завжди зможете підтримувати заряд пристроїв на рівні та бути на зв'язку. Форма моделі компактна, завдяки чому її зручно брати із собою. Передбачено 9-рівневий захист від перегрівання та короткого замикання під час заряджання. Павербанк підтримує протоколи швидкої зарядки і може забезпечити зарядку 3 пристроїв одночасно.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

4 роз'єми для зарядки

Зовнішній акумулятор Baseus PPDML-J02 оснащений 4 роз'ємами для заряджання та здатний забезпечувати одночасну зарядку до 3 гаджетів.

Baseus PPDML-J02 дизайн

Модель оптимальна для підзарядки смартфонів, планшетів і невеликих гаджетів - розумного годинника, фітнес-браслетів і навушників. Підтримуються протоколи швидкої зарядки, що забезпечить більш прискорену зарядку ваших смартфонів.

Індикатор заряду

Корпус павербанку має ребристу структуру, завдяки чому його зручно тримати в руці і він не вислизатиме. Також передбачено невеликий світлодіодний екран, який відображає рівень заряду.

Baseus PPDML-J02 зарядка

Надійний захист під час використання

Ця модель павербанку отримала 9-рівневий захист. Інтелектуальна система здатна розпізнавати тип пристрою та автоматично регулювати силу струму. Такий підхід допомагає вберегти гаджети, що заряджаються, від перегрівання, перепадів напруги, короткого замикання та інших проблем.

Baseus PPDML-J02 зарядка смартфону

Тип:

Зовнішній аккумулятор

Бренд: Baseus
Модель:

PPDML-J02

Акумулятор :

Li-Pol

Місткість :

20000 мАг

Функції заряджання :

Adaptive Fast Charging

Power Delivery (PD)

Quick Charge 2.0

Quick Charge 3.0

Вхідні інтерфейси :

Micro-USB

Type-C

Потужність :

15 Вт

Вихідна напруга :

12 В

Вихідна сила струму :

2 A

3 A

Інтерфейси для заряджання для пристроїв :

3

Вихідні інтерфейси :

USB

USB Type-C

Колір :

Білий

Вага :

452 г

Комплектація :

Зовнішній акумулятор
Інструкція