Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Bipow Overseas 15W 10000mAh White (PPBD050002/PPBD10)

BASEUS Bipow Overseas 15W – компактний павербанк зі стильним дизайном, з яким ви завжди зможете підзарядити ваші гаджети. Модель має 9-рівневий захист і може підтримувати одночасну зарядку 3 гаджетів відразу. Для моніторингу заряду на корпусі є світлодіодний дисплей. Павербанк розпізнає тип пристрою, що підключається і видає оптимальні параметри зарядки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактний павербанк

З компактним павербанком BASEUS Bipow Overseas 15W ваші гаджети завжди будуть заряджені, навіть незважаючи на відключення електроенергії. Модель з легкістю поміститься у невеликий рюкзак або сумочку, тому його зручно брати із собою, щоб джерело енергії завжди було під рукою. Приємна текстура, захист від слідів відбитків пальців модель комфортно тримати в руці. Можна не боятися, що павербанк може випадково вислизнути з рук — перешкоджає цьому рифлений корпус.

BASEUS Bipow Overseas 15W дизайн

Підтримка швидкого заряджання

Модель підтримує протоколи швидкого заряджання для моделей брендів Huawei/Xiaomi/Smsung. Для зарядки павербанка призначено порт Type-C, повний цикл зарядки займає приблизно 5.5 годин. Щоб зручно було відстежувати рівень заряду павербанка, що залишився, — на корпусі є світлодіодний дисплей.

BASEUS Bipow Overseas 15W в руці

Заряджання трьох пристроїв одночасно

Модель має три вихідні порти. Максимальна потужність, що видається, становить 15Вт. Цей павербанк відмінно підійде як для заряджання смартфонів. Планшетів, ігрових консолей, і гаджетів, яким потрібна зарядка на низькому струмі — бездротові навушники, фітнес-браслети тощо. Павербанк розпізнає тип пристрою, що підключається, і автоматично підлаштовує необхідні параметри зарядки.

9 рівнів захисту

Для забезпечення безпечної зарядки моделі передбачено 9 рівнів захисту від перенапруги, перезарядки, короткого замикання та інших проблем. Також передбачено захист від перегріву завдяки термістору NTC.

BASEUS Bipow Overseas 15W захист

Тип:

Зовнішній акумулятор

Бренд: Baseus
Модель:

(PPBD050002/PPBD10)

Тип акумулятора:

Li-Pol

Місткість:

10000 mAh

Вихід:

USB Type-A x 2
USB Type-С x 1

Параметри заряду:

Type-C Вихід: 5V/3A, 15W
USB1/USB2 Вихід: 5V/3A, 15W
Вихід: 5V/3A Max

Параметри заряду акумулятора:

Micro Вхід: 5V/2A, 10W
Type-C Вхід: 5V/3A, 15W

Порт заряду акумулятора:

microUSB
USB Type-C

Розмір:

153 x 68.8 x 16.9 мм

Вага:

252 г

Колір:

Білий