Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Mini JA 30000 Black (PPJAN-C01)

Baseus Mini JA - місткий павербанк, з яким ваші гаджети завжди будуть заряджені. Велика місткість 30000 мАг, підтримка протоколів швидкої зарядки, зарядка ноутбуків — і це ще не всі переваги даної моделі. Стильний дизайн, стійкий до деформації ABS пластик робить цю модель ідеальним компаньйоном у подорожах. Модель здатна підтримувати одночасну зарядку 3 гаджетів, а інтелектуальна система розпізнавання пристроїв буде автоматично підлаштовувати необхідну силу струму.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Максимальна ефективність та стиль

Power bank Baseus Mini JA Fast charge 3A 30000 мАг – це сучасна містка модель зовнішнього акумулятора, яка ефективно заряджає одночасно три пристрої.Плавні лінії та грані, міцна та надійна конструкція. Модель має сучасний елегантний дизайн. Корпус девайса вироблений із міцного пластику, стійкого до деформації та пошкоджень, є спеціальний світловий індикатор, що показує рівень заряду акумулятора. Стильний дизайн, функціональність гармонійно поєднується з великою місткістю 30000 мАг. Заряджайте будь-які девайси, включаючи ноутбуки за допомогою швидкого заряджання від відомого високою якістю виробника.

Фото 1 Baseus Mini JA 30000 Black

Підходить для будь-якого девайса

На бічній грані Power bank Baseus Mini JA Fast charge 3A 30000 мАч розташовуються 5 роз'ємів, 3 з яких вихідні. Це 2 порти USB-A та USB-C (Type-C). Як вхід можна використовувати також 3 роз'єми Lightning, microUSB, USB-C (Type-C). Модель має усі поширені інтерфейси підключення.Двонаправлена ​​швидка зарядка, 3-портовий вхід і вихід, а також одночасна зарядка 3 пристроїв — безперечні плюси даної моделі.

Фото 2 Baseus Mini JA 30000 Black

Потужний Power Bank

Зовнішній акумулятор Baseus має високу місткість літій-полімерної акумуляторної батареї 30000 мАг і загальною потужністю до 15 Вт. Безпечна та правильна зарядка гарантується шляхом використання сучасних технологій, тому заряджаємий пристрій буде отримувати необхідні параметри струму та напруги.

Фото 3 Baseus Mini JA 30000 Black

Інтелектуальний режим заряджання

При підключенні нового пристрою павербанк автоматично його розпізнає та підбирає відповідні значення напруги та струму. Це допоможе забезпечити безпечну зарядку пристрою та надавати зарядку наближену до оригінального зарядного пристрою. Такий підхід допоможе зробити зарядку швидше, а термін експлуатації акумулятора пристрою довшим.

Фото 4 Baseus Mini JA 30000 Black

Безпека та швидкість заряджання

Power bank Baseus Mini JA Fast charge 3A 30000 мАч має 8 рівнів захисту. Таким чином ваш заряджаємий пристрій буде захищений від перегріву, перенапруги, короткого замикання та інших проблем. За допомогою 4 світлодіодів визначається рівень заряду пристрою. Захищений від впливу високих та низьких температур. Підтримка швидкої зарядки дозволяє суттєво збільшити швидкість передачі енергії, як і потужність 15 Вт.

Фото 5 Baseus Mini JA 30000 Black

Фото 6 Baseus Mini JA 30000 Black

Акумуляторна батарея Li-Pol
Бренд: Baseus
Вага 420 г
Вхідні інтерфейси батареї Lightning Micro-USB Type-C
Вихідна напруга 5 В
Вихідний струм 1 A 2.4 A 3 A
Вихідні інтерфейси батареї USB USB Type-C
Ємність акумулятора 30000 мАг
Індикатор заряду батареї LED індикатор
Потужність 15 Вт
Призначення
  • Для смартфонів
  • Для планшетів
Особливості Швидка зарядка
Розмір 158 x 73 x 33 мм