Вимикач одноклавішний Xiaomi OPPLE K05 (K051011A-H4) Black

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Представлена лінійка Xiaomi OPPLE К12 та K05 – це чудовий приклад домашніх виробів, що підходять під будь-який інтер'єр. На зміну хитромудрим розеткам і вимикачам приходять мінімалістичні безрамкові пристрої, що не відволікають увагу на себе, а навпаки, що доповнюють і підкреслюють смакові якості свого власника. Кожна представлена в лінійці позиція виготовлена з урахуванням усіх технологічних особливостей та має відповідні сертифікати якості.

Відмінна провідність та безпека використання
Кожна розетка та вимикач з лінійки К12/K05 виконані з олов'яно-фосфористої бронзи. Даний матеріал має швидку провідність струму, довгу швидкість служби і гарантує користувачу безпеку при користуванні приладами.

Міцність матеріалів
Корпуси розеток та вимикачів виконані із міцного полікарбонату, що пройшов усі необхідні випробування на міцність та безпеку. Матеріал стійкий до відкритого вогню та низьких температур, завдяки чому можна бути впевненим як вироби та їх термін експлуатації.

Особливості конструкції
При виробництві всієї лінійки К12/K05 виробник з особливою обережністю підходив не тільки до вибору матеріалів, а й до самої збирання виробу. Адже одне неправильне рішення може вплинути на кінцевий результат. Кожна представлена позиція має якісну збірку і може гарантувати своєму власнику довгі роки служби.

Тип Вимикач
Бренд: OPPLE
додаткові характеристики Номінальний струм: 10A, Номінальна напруга: 220B-250B
Ширина 86 мм
Колір Чорний
Тип вимикача Звичайний
Виробник OPPLE
Кількість в упаковці, шт 1
Країна реєстрації бренду Китай
Довжина 86 мм
Країна-виробник товару Китай
Вид монтажу Прихований
Артикул K051011A-H4
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати